Адвокат по страховим спорам в Харкові. Страховий адвокат і юрист

 1. Адвокат по страховим спорам - професійна допомога в отриманні належних страхових виплат
 2. Довіртеся професіоналам
 3. Не дозволяйте страховикам себе обдурити
 4. Послуги страхового адвоката
 5. Чому Ви повинні вибрати юридичну фірму AGTL?
 6. Чи можна виграти в справі по страхових спорах?
 7. У яких випадках і навіщо потрібна допомога адвоката
 8. Страховий юрист може взяти на себе будь-які зобов'язання, спрямовані на:
 9. Що робить адвокат по страховому спору
 10. Кваліфікована допомога юристів: допомога досвідчених адвокатів

Адвокат по страхових спорах, страховий адвокат в Харкові - допомога у вирішення суперечок зі страховими компаніями для фізичних осіб і юридичних осіб від  юридичної компані  і AGTL Харків

Адвокат по страхових спорах, страховий адвокат в Харкові - допомога у вирішення суперечок зі страховими компаніями для фізичних осіб і юридичних осіб від юридичної компані і AGTL Харків. Суперечка зі страховою компанією майже завжди застигає Вас зненацька. Кожен з нас вважає, що сплативши послугу, яка теоретично може і не знадобиться, він захищений.

Але дуже часто це не так.

Страхування сьогодні в нашій країні вже не є дивиною - ми прагнемо застрахувати власне майно, життя і безпеку. Але, на жаль, багато хто стикається з ситуаціями, коли страховики в Харкові несумлінно ставляться до своїх зобов'язань і не відшкодовують кошти за ДТП або в інших страхових випадках. При таких обставинах надійним помічником у відстоюванні Ваших прав може стати досвідчений адвокат по страхових спорах, який допоможе отримати належні Вам виплати.

Страхування - відносини (між страхувальником і страховиком) щодо захисту майнових інтересів фізичних і юридичних осіб (страхувальників) при настанні певних подій (страхових випадків) за рахунок грошових фондів (страхових фондів), що формуються шляхом сплати ними страхових внесків (страхової премії). Страхування (страхова справа) в широкому сенсі включає різні види страхової діяльності (власне страхування, або первинне страхування, перестрахування, співстрахування, взаємне страхування), які в комплексі забезпечують страховий захист. В процесі історичного розвитку було вироблено три методи створення страхових продуктів - самострахування, взаємне страхування, комерційне страхування.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ СТРАХОВОЇ АДВОКАТА

Адвокат по страховим спорам - професійна допомога в отриманні належних страхових виплат

Несумлінне ставлення страхових компаній до своїх зобов'язань і порушення ними прав клієнтів - ситуація звична для сьогоднішнього дня. Заманюючи людей гучними обіцянками і надзвичайними сумами страхових виплат, страховик на практиці часто виявляється не таким щедрим і відповідальним. Коли справа доходить до здійснення компенсації при настанні страхового випадку, компанія знаходить масу причин для відмови. Чому так відбувається? У своїй більшості страхові компанії - це приватні організації. Вони зацікавлені в отриманні коштів, а розлучаються з ними неохоче навіть при ситуації, повністю відповідає умовам договору. Якщо і ви опинилися обдуреними і страхова відмовляє вам у виплатах, вам допоможе кваліфікований юрист по страхових спорах.

При вирішенні страхових суперечок Вам може знадобитися висококваліфікована юридична допомога . Таку допомогу Вам готова надати Юридична фірма AGTL Харків. Наші фахівці адвокати по страховим спорам допоможуть Вам врегулювати виниклі страхові суперечки і домогтися виплати страхового відшкодування.

Довіртеся професіоналам

Юридична фірма AGTL Харків спеціалізується на вирішенні різноманітних страхових суперечок. Наші кваліфіковані юристи мають за плечима великий практичний досвід і безліч виграних справ. Ми не раз надавали допомогу нашим клієнтам у вирішенні спорів по ОСАГО, каско і т. Д. Кожен наш адвокат по страховим спорам в своїй практиці зустрічав велику кількість випадків, при яких страхова значно занижувала суму виплат або взагалі відмовлялася відшкодовувати клієнтам покладену компенсацію збитку.

За роки успішної практики нашим фахівцям вдалося вивчити практично всі хитрощі страхових компаній. Ми знаємо, як ефективно і швидко вирішити будь-які проблеми, пов'язані з отриманням страхових коштів.

Не дозволяйте страховикам себе обдурити

Заручившись професійною допомогою наших юристів, ви можете бути впевнені в тому, що страховий суперечка буде вирішена на вашу користь. Кожну конкретну ситуацію ми розглядаємо в індивідуальному порядку з урахуванням найдрібніших подробиць і нюансів. Це дає гарантію того, що навіть складні хитросплетіння закону, влаштовані юристами страхової компанії, успішно розплутає наш адвокат. Страхові суперечки вимагають комплексного підходу. Беручись за вирішення проблем клієнтів, наші фахівці визначають чіткий план дій, який охоплює всі сторони питання.

Послуги страхового адвоката

Наші юристи забезпечать вам повний комплекс заходів, щоб ви гарантовано отримали належні вам кошти. В рамках співпраці з нами ви можете розраховувати на наступну допомогу:

 • Консультування з питань страхування;
 • Збір і підготовку всіх необхідних документів,
 • Досудове врегулювання спору зі страховими компаніями (підготовка претензії, проведення переговорів);
 • Подання і захист Ваших інтересів в суді;
 • Підготовка позовної заяви та інших процесуальних документів без представлення інтересів в суді;
 • Виконавче виробництво;
 • Супровід справи до фактичного отримання страхових виплат.

Чому Ви повинні вибрати юридичну фірму AGTL?

Наші адвокати та юристи володіють значним досвідом роботи зі страховими компаніями, в тому числі досвід роботи в страхових компаніях.

Ми надаємо професійні послуги, в тому числі і страховим компаніям - значить, ми знаємо, як з ними працювати.

Ми можемо допомогти вирішити питання як в досудовому порядку (переговори, медіація), так і захистити Ваші права в суді!

Якщо ми беремося за Вашу справу, значить, є реальні шанси його виграти!

Чи можна виграти в справі по страхових спорах?

Допомога кваліфікованого фахівця, що має великий досвід роботи зі страховими питаннями будь-якої складності, допоможе переконатися в тому, що захистити свої інтереси може кожна людина. Завдяки великим знанням і практику вирішення конфліктів за страховими випадками професійний юрист зможе проаналізувати ситуацію, що склалася, вивчити наявну документацію та скласти оптимальну стратегію подальшого розвитку справи, щоб домогтися позитивного для свого підзахисного результату у справі в цивільно-правовому спорі. Страховий адвокат мають вузьку спеціалізацію і знає все про те, як вирішити будь-якій страховій конфлікт з найменшими витратами для клієнта. При зверненні до послуг юриста ви отримуєте допомогу професіонала, який розуміється на ситуації в цілому і в індивідуальних особливостях конкретної справи. Ми впевнені, що знайдемо спосіб допомогти кожному клієнту. Таким чином, звертаючись до адвокатів по страховому законодавству, ви заздалегідь отримуєте суттєва перевага і збільшуєте свій шанс на позитивний результат справи.

У яких випадках і навіщо потрібна допомога адвоката

Основне завдання адвоката зі спеціалізацією і досвідом роботи по страховому законодавству полягає в наданні докладної і актуальної правової кваліфікації ситуації, що склалася. Адвокат по страхових ситуацій дає детальне пояснення і професійну оцінку. В рамках співпраці з клієнтом юрист повинен детально роз'яснити права та обов'язки свого підопічного, а також розробити оптимальну тактику подальших дій, щоб підвищити ймовірність позитивного результату з найменшими витратами для страхувальника. Послуги адвоката розглядається спеціалізації можуть бути корисні страхувальнику в наступних ситуаціях:

 • в процесі укладення договору на страхування майна або інших цінностей для підтвердження обгрунтованості умов цього договору;
 • в процесі витребування страхової виплати, якщо компанія відмовляється відшкодовувати понесені клієнтом збитки (включаючи відмову та неповну виплату компенсації по КАСКО і ОСАГО);
 • на етапі стягнення неустойки, коли компанія прострочила перерахування виплати без поважних причин;
 • при зверненні самої страхової організації до страхувальника з претензією або з регресних позовною заявою;
 • в умовах невизнання дійсності правил страхування або їх порушення будь-якої з сторін;
 • при необхідності відшкодування понесених збитків Російським Союзом Автострахувальників і так далі.

Страховий юрист може взяти на себе будь-які зобов'язання, спрямовані на:

 • оцінку правомірності дій страховика;
 • оцінку перспективи позиції страховика в умовах врегулювання суперечок в судовому порядку;
 • організацію і проведення переговорів зі страховиком в досудовому порядку;
 • збір і формування доказової бази для подальшого подання до суду;
 • отримання необхідних доказів з боку компетентних органів;
 • організацію і проведення незалежної експертизи;
 • отримання необхідних експертних висновків.

В цілому, страховий адвокат може представляти і відстоювати інтереси свого підзахисного в суді на будь-якому етапі, починаючи з моменту складання позовної заяви і закінчуючи контролем за виконанням судового рішення.

Що робить адвокат по страховому спору

Якщо розглядати суть роботи зі страховим юристом на прикладі діяльності наших фахівців, то в компетенції експерта виконання наступних дій; це:

 • консультація по будь-яких питань і страховим спорам будь-якої складності;
 • правильне оформлення письмових претензій, скарг, позовних заяв та інших документів;
 • вивчення правової документації та юридичний аналіз шансів на позитивний результат у справі;
 • збір і правильне оформлення необхідних документів для звернення до суду;
 • повний супровід підзахисного аж до отримання повної виплати по страховому випадку.

За умови успішного врегулювання конфлікту в судовому порядку юристи фактично допомагають своєму клієнтові абсолютно безкоштовно. Це обумовлюється тим, що витрати на звернення до суду за страховими спорах лягають на страховика, якщо справа виграв страхувальник. Це в черговий раз підтверджує: звернення до юриста при страховому конфлікті - найбільш правильне і ефективне рішення. Страховий юрист подбає, щоб уже в найкоротші терміни часу його клієнт отримав належну компенсацію в повному обсязі без тривалого очікування і додаткових витрат.

Кваліфікована допомога юристів: допомога досвідчених адвокатів

При зверненні в юридичну фірму AGTL ви можете повністю довіряти своєму адвокату - страхові спори за участю наших фахівців, як правило, завершуються на користь клієнтів. Ви взаємодієте зі страховим юристом на всіх етапах врегулювання конфлікту, починаючи з моменту первинної консультації і закінчуючи супроводом на етапі виконавчого провадження. Адвокати допоможуть вам, якщо страхова компанія:

 • не визнає факт як ризику за договором;
 • відмовляє у відшкодуванні втраченої вартості майна;
 • навмисно занижує суму майнової шкоди;
 • свідомо затягує процес розгляду справи або компенсації збитків;
 • ухиляється від виплати пені та неустойки.

Кожен адвокат - це досвідчений фахівець з великою практикою і відмінним знанням діючих правових норм. Все це дозволяє нашим юристам братися за найскладніші й заплутані конфліктні ситуації.

Якщо страхова не платить, наші страхової адвокат і юрист в Харкові завжди готові допомогти!

Підписуйтесь на ( @AGTLua ) Наш Telegram-канал публікацій t.me/AGTLua

Оцінити і залишити відгук

Телефонуйте! +38 (050) 676-34-45, +38 (098) 028-08-51, +38 (063) 033-16-47

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ СТРАХОВОЇ АДВОКАТА

Чи можна виграти в справі по страхових спорах?
Чому так відбувається?
Чому Ви повинні вибрати юридичну фірму AGTL?
Чи можна виграти в справі по страхових спорах?