Адвокат у кримінальних справах

Всі кримінальні справи, як правило, стосуються безумовних цінностей: здоров'я, гідності, життя, приватної власності. Ось тому їх результат так важливий і для підозрюваного, і для потерпілого. В Україні судова практика у кримінальних справах - одна з найбільш складних сфер юриспруденції. І вибудувати грамотну стратегію захисту може тільки кваліфікований і досвідчений фахівець - професіонал-адвокат у кримінальних справах Київ, який спеціалізується на кримінальному процесі.

Адвокати юридичної фірми Мілламакс докладуть максимум зусиль для того, щоб підсумком захисту в суді у кримінальних справах ставало зняття всіх звинувачень з підзахисного, припинення тієї чи іншої кримінальної справи, зміна кваліфікації та обсягу обвинувачення.

Наші адвокати у кримінальних справах будь-якої складності готові надати клієнтам кваліфіковану грамотну юридичну допомогу на будь-якому етапі кримінального процесу. На етапі попереднього слідства вони забезпечать юридичну допомогу при обранні запобіжного заходу, затримання, а також під час допитів, очних ставок, будь-яких слідчих експериментів і тому подібного.

Крім того, адвокати підготують і заявлять потрібні клопотання, зберуть необхідні матеріали і докази у кримінальній справі і, найважливіше, - вироблять єдину правильну тактику і стратегію захисту.

По більшості злочинів, які не віднесені кримінальним законодавством до тяжких і особливо тяжких, проводиться дізнання - простіша форма попереднього розслідування. На цьому етапі адвокат може брати участь в діях, які передують стадії порушення кримінальної справи (наприклад, в опитуваннях свідків), і виробляти єдиний алгоритм захисту клієнта.