Арбітражний адвокат 🎓 в Краснодарі 💰 Бізнес Юрист

  1. Суть арбітражного спору
  2. Складений план дій

Арбітражний адвокат, найбільш затребувана юридична спеціалізація в сучасних економічних умовах. Дуже часто в моїй юридичній практиці зустрічаються арбітражні спори , Що випливають з господарських договорів. Господарський договір, основа економічного обороту, і будь-який з його учасників веде свою діяльність (надає послуги або передає майно) саме в рамках таких договорів.

В даний час найбільш актуальними є господарські відносини оформляються за допомогою таких договорів: договір купівлі-продажу, договір оренди, договір лізингу, договір підряду, договір на виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, договір енергопостачання, договір послуг зв'язку, договір перевезення, договір на виконання робіт з обслуговування і поточного ремонту майна, договір страхування, фінансові договори (позики, кредиту, банківського вкладу, розрахунково-касового обслуговування), договір аудиту та ін угіе.

Арбітражний адвокат, найбільш затребувана юридична спеціалізація в сучасних економічних умовах

Завдання арбітражного адвоката

Завданням арбітражного адвоката є мінімізація економічних ризиків, пов'язаних з підготовкою та укладенням договорів і контролю за їх реалізацією. Успішне вирішення цих завдань пов'язано в основному з досвідом арбітражного юриста і різноманітністю його арбітражної практики.

Ось кілька прикладів з практики юриста по арбітражним спорах Козина Ігоря Валерійовича:

Одного разу до мене за юридичною допомогою звернулася Ольга, що займається підприємницькою діяльністю. Ось уже другий рік вона ходила по адвокатам міста Краснодара і юристам міста в пошуках допомоги, але час ішов, а результатів все не було. Так вийшло, що мої вдячні клієнти порекомендували їй мене, як грамотного юриста, що дає конкретний результат, чесну і порядну людину, на якого можна покластися.

Ольга принесла мені кілька папок з документами які в хаотичному порядку. Приступивши до вивчення паперів, я побачив сумбурні листи в незрозумілі адреси, безглузді скарги в різні інстанції, які свідчили лише про симуляції активності попередніх юристів, які регулярно звітували про виконану роботу перед Ольгою.

Конкретного плану дій і продуманої лінії захисту інтересів клієнта у них не було. і з представлених документів справи вона не простежувалася. Кілька днів я вибудовував логічну схему того, що відбувається, відновлював послідовність подій, що відбулися, вникав в суть проблеми, оскільки після бесіди з моєю клієнткою виникли питання на які вона не змогла мені відповісти.

Суть арбітражного спору

Як виявилося, суть арбітражного спору, полягала в наступному. Ольга займалася оптовою торгівлею продуктами харчування. В ході своєї господарської діяльності, вона закуповувала, в тому числі заморожену рибу і м'ясо великим оптом і в подальшому реалізовувала її більш дрібними партіями. Закупівлі проводилися в різних містах нашої країни, в Москві, Санкт-Петербурзі, Хабаровську, Владивостоку, Находці і т.д.

У той нещасливий випадок Ольга придбала заморожену рибу і м'ясо у постійного постачальника в місті Санкт-Петербурзі. Для перевезення товару Ольга звернулася в компанію-диспетчер, яка підібрала для замовника перевізника, для доставки вантажу. В той день постачальник відвантажив вантаж перевізнику оплачену Ольгою партію товару і доставка вантажу почалася.

Наче передчуваючи недобре Ольга застрахувала свій вантаж на період перевезення від крадіжки.

У призначений час вантаж не прибув, водій на зв'язок перестав виходити, почалася паніка, стало очевидно, що вантаж пропав.

Звернення до страхової компанії, результатів не дали. У виплаті страхового відшкодування було відмовлено, так як документально факт крадіжки не була підтверджена, кримінальну справу не було порушено, а отже страхова компанія має можливість не виплачувати страховку.

Ольга звернулася до мене, як адвокату по арбітражним спорах. В ході розпочатого мною розслідування я з'ясував деякі важливі для справи обставини. Так тягач і причіп рефрижератор, на якому перевозився наш вантаж виявився в власності не перевізника, а лізингової компанії. Вийшовши на представника лізингової компанії я дізнався, що перевізник перестав вносити лізингові платежі, на вимогу про повернення техніки реакції не послідувало, а за вказаними адресами і телефонами знайти перевізника їм не вдалося і вони звернулися із заявою в поліцію.

Оскільки в службі безпеки лізингодавця працюють колишні поліцейські мають необхідні зв'язки і знайомства, то кримінальна справа була досить швидко порушено.

З постанови про порушення кримінальної справи стало відомо, що невстановлена ​​особа знаходячись в місті Москва шляхом обману водія заволоділо тягачем і причепом рефрижератором, після чого з місця вчинення злочину зникла заподіявши великої матеріальної шкоди заявнику.

Далі мною було з'ясовано, що заява подана Ольгою в поліцію в Краснодарі почали передавати з одного відділу в інший, з одного міста в інший і так по колу закрутилася ця «карусель», оскільки ніхто не хотів братися за цього «глухаря» і посилаючись на те , що місце скоєння злочину належить до територіальної підвідомчості іншого відділу поліції.

Проаналізувавши в сукупності наявну інформацію, мені стало ясно, що місце скоєння злочину вказано в постанові про порушення кримінальної справи за заявою страхової компанії, оскільки в той день і в тому місці був викрадений тягач і причіп з нашим вантажем.

Після цього я запросив Ольгу в наш офіс для розмови. При зустрічі я пояснив, їй що необхідно їхати в Москву до слідчого відділу і порушувати кримінальну справу там, оскільки терміни позовної давності по нашим договором страхування складають два роки і часу у нас не залишається. Ольга зрозуміла, що я перша людина, яка по-справжньому вник в її справа і реально дам необхідний їй результат. Мною був складений і узгоджений план наших подальших дій.

Складений план дій

Далі я підготував заяву в поліцію, доклав всі наявні у мене документи щоб полегшити поліції розслідування цієї справи.

У призначений день я вилетів до столиці з двома сумками. В одній документи і комп'ютер, в іншій речі. Ніхто не знав скільки часу доведеться провести в цьому відрядженні. Прилетівши в аеропорт Москви я пішов на Аероекспрес, щоб дістатися до метро. На лавці на пероні у мене зав'язалася розмова з однією дівчиною з Краснодара, яка працювала арбітражним керуючим і приїхала в столицю на семінар для підвищення кваліфікації, поки ми їхали в поїзді у нас виявилося багато спільних знайомих і час пролетів непомітно.

Все найцікавіше почалося з самого КПП в відділ поліції знаходиться на вулиці. При вході поліцейські з автоматом, бронежилетом і касці запитали мене мета візиту, на що я відповів, що йду подати заяву в поліцію. Вони відразу ж мене стали переконувати, що мені треба в інший відділ і це не їхня територія і всіма способами намагалися мене випровадити, що їм, як думаю вже всім зрозуміло, не вдалося.

Зайшовши в «вартівню» я подав заяву і дочекався його реєстрації. Після цього необхідно, щоб слідчий опитав мене, як представника потерпілого, так як потерпілий знаходиться дуже далеко було вирішено бути опитаним в цей же день. Слідчого довелося чекати довго, кілька годин. Після обіду, прийшов слідчий. Побачивши мене і вислухавши моє звернення, він став всілякими способами намагатися ухилитися від порушення справи. Зав'язалася довга полеміка, я б навіть сказав боротьба, він намагався знайти різні приводи для відмови, але я блокував всі шляхи відходу, в результаті він зрозумів, що я налаштований рішуче і не полишу, але справу порушувати все одно не поспішав. Раптом його терміново викликали кудись і він втік, але я сказав, що буду чекати його тут стільки скільки доведеться.

Ближче до вечора він повернувся, мабуть з кимось проконсультувався, і почався раунд номер два. Прийшов начальник слідчого відділу і вони удвох пояснювали мені, що я звернувся не за адресою. В результаті ближче до ночі я зміг їх переконати, що вони не праві і слідчий приступив нарешті до виконання своїх обов'язків, став брати з мене, як з представника потерпілого пояснення за фактом крадіжки. Він курив і друкував одну пропозицію за 15 хвилин, було вже за північ. Терпіння закінчувалося, в результаті я сів сам за комп'ютер і почав писати за нього свої пояснення за фактом сталася крадіжки. У підсумку через пару годин в самому розпалі ночі ми закінчили з поясненнями і договорили про зустріч на завтра. Я перебував відділі поліції в одному з найбільш неблагополучних районів Москви, на прощання слідчий мені сказав, що підсвічувати айфоном дорогу йдучи по темних вулицях в цьому районі - погана прикмета.

Я не став випробовувати долю і подзвонив в таксі і поїхав до готелю. Наступний день о 9 ранку я вже був у відділі поліції, але слідчий в призначений час не прийшов, з'явився лише після обіду, весь цей час я його чекав, історія продовжилася.

Наступний день я отримав заповітне постанову про порушення кримінальної справи, перший крок до досягнення результату був зроблений. Я повернувся додому.

Залишалося тепер в судовому порядку провести стягнення належної Ользі багатотисячної страхової виплати.

Судовий розгляд довелося вести в Арбітражному суді міста Санкт-Петербурга і Ленінградської області, оскільки така підсудність була визначена договором страхування.

Для того, щоб заощадити гроші клієнта на відрядження, я подав до суду заяву про участь в судових засіданнях за допомогою відеоконференцзв'язку. Клопотання судом не було задоволено, оскільки у суду не було технічної можливості.

У зв'язку з цим, довелося їздити в Санкт-Петербург для участі в судових засіданнях.

У судових засіданнях страхова компанія заперечувала проти задоволення позовних вимог, посилаючись на те, що дана подія не є страховим випадком, оскільки має місце шахрайство, а не крадіжка. Однак, я спочатку передбачав це і переконав слідчого, що справа має бути порушена за статтею крадіжка, що не залишило в суді страхової компанії шансів.

В результаті арбітражний суд виніс рішення на нашу користь про стягнення страхового відшкодування. Відповідач не погодився з прийнятим рішенням і подав апеляційну скаргу, яка в подальшому залишена судом без задоволення. Далі відповідач подав касаційну скаргу, яка також залишена була без задоволення.

Далі мною був отриманий виконавчий лист і пред'явлений до банку де був відкритий розрахунковий рахунок у відповідача і грошова сума надійшла на розрахунковий рахунок Ольги. Після цього, я стягнув зі страхової компанії судові витрати, які поніс клієнт на оплату послуг представника і витрати на відрядження.

Клієнт залишився задоволений, що є найвірнішим показником професіоналізму юриста.

Ціни на послуги юристів і адвокатів залежать від завдань.

Дзвоніть прямо зараз! Допоможемо!

+7 (861) 212-54-74 , +7 (988) 241-05-75