Реле управління RUBETEK PAN08-5B

 1. Інструкція з експлуатації (PDF)

Код товару: 76187

 • огляд товару
 • Характеристики
 • опис
 • аксесуари
 • купити дешевше
 • Наявність в магазинах
 • Ваш товар
 • Оплата і доставка

Автор кожного якісного відеоролика, який буде відповідати правилам модерації, отримає на свою бонусну карту як 1000 бонусів.

Детальні умови

Тип датчика Датчик диму - призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму в приміщеннях. Датчик руху - датчик, який виявляє переміщення будь-яких об'єктів. Датчик відкриття вікна / двері - призначений для установки на двері, ворота, вікна і т. Д. Датчики розбиття скла - служать для надійного захисту вікон і інших засклених конструкцій і передають сигнал тривоги при руйнуванні скла на контрольний прилад. Датчик витоку газу - служить для визначення витоку газів. Центр управління розумним будинком Тип Реле управління Тип установки Місце установки датчика (стелю, стіна, патрон і ін.). Настінний Харчування Показник рекомендованого напруги для харчування датчика. від мережі змінного струму 110-230 В Робоча температура Діапазон температур, при яких пристрій зберігає працездатність. від 0 до +40 ° С Робоча вологість до 80% Дізнатися більше Тип датчика Датчик диму - призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму в приміщеннях. Датчик руху - датчик, який виявляє переміщення будь-яких об'єктів. Датчик відкриття вікна / двері - призначений для установки на двері, ворота, вікна і т. Д. Датчики розбиття скла - служать для надійного захисту вікон і інших засклених конструкцій і передають сигнал тривоги при руйнуванні скла на контрольний прилад. Датчик витоку газу - служить для визначення витоку газів. Центр управління розумним будинком Тип Реле управління Тип установки Місце установки датчика (стелю, стіна, патрон і ін.). Настінний Харчування Показник рекомендованого напруги для харчування датчика. від мережі змінного струму 110-230 В Робоча температура Діапазон температур, при яких пристрій зберігає працездатність. від 0 до +40 ° С Робоча вологість до 80% Особливості Додаткова інформація про товар Реле Rubetek забезпечує дистанційне керування жалюзі, шторами, воротами, ролетами з мобільного телефону. Даний розумний гаджет може бути легко встановлений і підключений Вами до ЦУ Rubetek. Детектується чадний газ немає Ступінь захисту Це класифікація рівнів захисту корпусу (оболонки) електрообладнання від впливу різних негативних факторів. IP20 Напруга 230 В Потужність підключається навантаження 1100 Вт Габарити 39 × 47.5 × 15.6 мм Колір Білий

Реле Rubetek PAN08-5B забезпечує дистанційне керування жалюзі, шторами, воротами, ролетами з мобільного телефону. Даний розумний гаджет може бути легко встановлений і підключений Вами до ЦУ Rubetek.

можливості:

 • Закриття всіх штор, жалюзі і рольставней за допомогою мобільного телефону при догляді з Вашого будинку;
 • Автоматичний підйом штор вранці і закриття їх ввечері;
 • Гаражні ворота легко можуть бути відкриті Вами з телефону при під'їзді до них на автомобілі.

вимоги:

Для роботи пристроїв необхідний ЦУ Rubetek. Також необхідно безкоштовне мобільний додаток Rubetek на iOS (8.0 версія і вище) і Android (4.1 версія і вище).

Код товару: 76187  огляд товару  Характеристики  опис  аксесуари  купити дешевше  Наявність в магазинах  Ваш товар  Оплата і доставка  Автор кожного якісного відеоролика, який буде відповідати правилам модерації, отримає на свою бонусну карту як 1000 бонусів Інструкція з експлуатації (PDF)

 • Ваш товар
 • Оплата і доставка

Реле управління RUBETEK PAN08-5B

Код товару: 76187

Замовити в моє місто

Купити в 1 клік