В Актобе проходить чемпіонат з національних видів спорту

  1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

    Помилка відправлена. Дякуємо!

  • печатка

В степах Актобе почалися змагання в рамках чемпіонату республіки з національних видів спорту. Участь в ньому взяли близько 200 наїзників у віці до 27 років зі всього Казахстану, передає кореспондент BNews.kz.
В Актобе стартував найкрасивіший чемпіонат республіки серед молоді з національних видів спорту, таким як кокпар, аудариспак, тенге алу і Жамба ату. Участь в змаганнях взяли команди з 10 областей республіки.
За словами віце-президента асоціації з національних видів спорту РК Ерлена Абільхана, Актюбінська школа з національних видів спорту є найкращою в республіці.

«Це єдина школа з національних видів спорту в республіці, у якій є своє приміщення, обладнання, своя база. В інших областях такі школи працюють на базі інших спортивних шкіл і не мають такого обладнання », - сказав Ерлен Абільхан.
Змагання тільки почалися, але вже визначилися найсильніші. У трійку кращих, за словами прес-секретаря управління фізкультури і спорту м.Актобе Аліси Аманова, потрапили традиційно Південно-Казахстанська область, Жамбилська і Актюбінська.
Однак змагання триватимуть тиждень і до перемоги ще далеко. Підсумки чемпіонату будуть підведені 22 жовтня. Чемпіонат завершиться байга.

Переможці отримають грошовий приз і автомобіль ВАЗ-2107. Два авто виставив акимат Актюбінської області в якості додаткового призу для переможців.

Підписуйтесь на головні новини
казахстанського спорту в Telegram

t.me/allsportskz

Дивіться також