Магазин АЛЛО в Слов'янську адреса, телефон, ціни, відгуки (15), карта, сайт

Рубрики магазинів:

АЛЛО
Загальний ретинг 1. максимум 6. Всього голосів: 15 АЛЛО   Загальний ретинг 1
Рубрики: Мобільні телефони / Засоби зв'язку , Фото / відео техніка

2 Апреля 2019

Працюють обманщики .Г.Славянск вул.Університетська.

25 Апреля 2018

м.Слов'янськ М. Алле, дружині на день народження купили тел.samsung g3 як то кажуть з усіма причандалами, через місяць захисне скло яке стоїть у них 149 гр. і поклейка 99 гр. початок відклеюватися, звернулися в магазин сказали що на поклейку скла гарантія два тижні, якщо хочете купуйте знову скло і платите за поклейку, моразм !!! Це що виходить 250 гр. за два тижні віддавати надо.Я пообіцяв написати отвив про таку роботу, на що продавець відповів пишіть куди хочете і що хочете нам п ... й !!! Ось і думайте люди чи варто купувати у цій компанії товар, якщо їх працівники ні за чо не відповідають і їм все п .... й.Мне цікаво їхнє керівництво читають коментарі про свої магазинах?

16 Февраля 2017

Ірина
Ірина   (Підозрілий коментар: Написаний з однієї адреси (Підозрілий коментар: Написаний з однієї адреси.)

Чому мій відгук іскаверкалі? Фрази наполовину і помінялися місцями. Який магазин, такі і відгуки! Навіть сказати нормально не дають!

16 Февраля 2017

Ірина
Ірина   (Підозрілий коментар: Написаний з однієї адреси (Підозрілий коментар: Написаний з однієї адреси.)

Замовлення №102050525 був оформлений через сайт з позначкою "забрати в магазині" за адресою Слов'янськ, Банківська вулиця. Кілька разів дзвонила сама на телефон, вказаний на сайті і в магазин, тому що товар довго не приходив і мені відповідали, що товар затримується і мені пришлють смс. По закінчення 2-х тижнів сама перевірила статус замовлення на сайті - Чекає в магазині Алло, а смс так не бало і дзвінка теж. Дзвоню в магазин-ми вам дзвонили. Ну добре. Пріезжаю.- вашого замовлення немає. Як ні? Ви ж сказали, що ви мені дзвонили і на сайті написано, що він давно у вас. Ні немає. Змусила піти перевірити. Виносять мій модем - у нас вашого замовлення взагалі в комп'ютері не значиться. До сих пір замовлення так і висить в очікуванні на сайті з позначкою «забрати в магазині». Магазин навіть не спромігся повідомити, що я його викупила. Дзвонила на гарячу лінію (до речі, вона не безкоштовна !!!), менеджер мені сказав, що вручну зазначив отримання замовлення. Нічого він залишив поза увагою і замовлення мене так і чекає в магазині на їхньому сайті!

24 Грудня 2015

купив планшет номи він розбитий гроші не возращають міняти відмовляються.

7 Января 2014

Віктор

Замовив ноутбук Fujitsu Lifebook AH512MPAO5RU з отриманням в м Керчі, з нетерпінням чекав доставки півтора тижні !!! А коли він прийшов виявилося що магазин не обтяжує себе передпродажної перевіркою товару - батарея була несправна. Спасибі за сервіс. Гаразд, думаю з ким не буває, замовив ще раз ту ж модель, але тепер з доставкою в Одесу (якраз був там у відрядженні пару тижнів). Зідзвонився з оператором і уточнив що доставка буде через 5 днів в п'ятницю, в п'ятницю мені передзвонили сказали що ноут прийде лише в суботу після обіду, в суботу передзвонили сказали що ноут буде лише наступного тижня у вівторок (правда мене вже в місті не буде) , а тим часом на сайті ТЕРМІН ДОСТАВКИ 1-2 ДНЯ. разом: маса витраченого часу і зіпсований настрій.

10 Ноября 2013

Приношу свої вибачення МАГАЗИН АЛЛО ВІДМІННИЙ ДОНЕЦЬК.

10 Ноября 2013

ДОБРИЙ ДЕНЬ.ПОДСКАЖІТЕ ЩО МЕНІ РОБИТИ? Я ЖИВУ В ДОНЕЦКЕ.1 жовтня 2013 року ВЗЯВ У КРЕДИТ ТЕЛЕФОН LENOVO S 820 В МАГАЗИНІ АЛЛО ВУЛИЦЯ ЛЯШЕНКО 1Б.7 ЖОВТНЯ З НИМ щось ПРОІЗОШЛО.ОН НЕ ХОТІВ ЗАГРУЖАТСЯ.В ЦЕЙ ЖЕ ДЕНЬ Я відніс ТЕЛЕФОН В МАГАЗИН. Продовец ЙОГО ОГЛЯНУВ І чомусь ЙОГО НЕ ВЗЯВ НА ДІАГНОСТИКУ АБО РЕМОНТ А НАПРАВИВ МЕНЕ В СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР (ТЕХНІКА) ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ Ходаковський 8 .ДІАГНОСТІКУ ВИПРОВАДИЛИ 3 ДНЯ В ІТОГЕ.КАК МАЙСТЕР СКАЗАВ ПРОБЛЕМИ З МАТЕРИНСЬКОЇ ПЛАТОЙ.МАСТЕР ЗАМОВИВ В КИЄВІ ДЕТАЛЬ. Через певний час Я ПОДЗВОНИВ І МЕНІ СКАЗАЛИ ЩО ДЕТАЛЕЙ НІ. І КОМПАНІЯ LENOVO Р І Ш И ЦЕЙ ТЕЛЕФОН СПИСАТИ І НАДАТИ АКТ НА ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ВИРОБИ. 29 0КТЯБРЯ 2013 року АКТ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МЕНІ ВІДДАВ А ОСЬ ТЕЛЕФОН ЗАЛИШИВСЯ списанню АСЦ.МНЕ ДАЛИ ТІЛЬКИ ПАПІР І ГАРАНТІЯ ТАЛОН. Приношу ЦЕЙ АКТ У АЛЛО ДИРЕКТОР МАГАЗИНУ НЕ ЗНАЛА ЩО РОБИТИ В РЕЗУЛЬТАТІ 1 ЛИСТОПАДА 2013року В П'ЯТНИЦЮ вона відсилає АКТ НОВОЇ ПОШТОЮ В ДНІПРОПЕТРОВСЬК ЗА АДРЕСОЮ вул. Героїв Сталінграда, 151Д, АЛЛО ГРУПА КОМПАНІЙ.СКАЗАЛА прийшовши 4 ЛИСТОПАДА ПОВИНЕН БУТИ ОБМЕН.ПРІХОЖУ А ТАМ ТИШИНА. І ТАК КОЖЕН ДЕНЬ.ОТВЕТА НІ. ЗА ЇЇ СЛОВАМИ ТЕЛЕФОН ТЕЛЕФОН В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ НА СКЛАДІ НІХТО НЕ височить вона ПИШЕ У ПОШТУ НЕ ОТВЕЧАЮТ.ТЕПЕРЬ МЕНІ ПРОДАВЦІ КАЖУТЬ ЩОБ Я ЇХАВ В СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЗАБИРАВ ТЕЛЕФОН І привозять ім.В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ ГОВОРЯТЬ ТЕЛЕФОН LENOVO S 820 ВІДПРАВИЛИ НА СПИСАННЯ В КІЕВ.ОЧЕНЬ УБІДІТЕЛЬНАЯ ПРОХАННЯ примітив МЕРИ.МНЕ ТАК ЗДАЄТЬСЯ ХТО ТО МЕНЕ ОБМАНЮЄ ........

18 Февраля 2012

товар гавно, сервіс так само!

5 Ноября 2011

В "Алло" на вул.Леніна в Слов'янську працює одне хамье, дівчата з бичачими очима, нічого в телефонах не міркуючи, просто намагаються закохався моделі подорожче, видать мають відсоток від виручки.

5 Ноября 2011

В "Алло" на вул.Леніна в Слов'янську працює одне хамье, дівчата з бичачими очима, нічого в телефонах не міркуючи, просто намагаються закохався моделі подорожче, видать мають відсоток від виручки.

30 Сентября 2011

serg

жахливий магазин

6 Марта 2011

Юрій

Прочитав тут відгук про магазинах АЛЛО, писала людина, що йому не подобається те, що нас (покупців) ні в що не ставлять. Можу дати безкоштовну пораду: читайте, узучайте закон "Про захист прав споживачів", цим ви озбройтеся і зможете розмовляти вже з продавцями типу АЛЛО з позиції сили. У законі все чітко прописано терміни і відповідальність, як сервісних центрів, так і магазинів. Сам потрапив в схожу ситуацію недавно :)) Купив телефон нокиа, на 3-й день перестав працювати інтернет в ньому, почитав на форумах де написали деякі, що проблема в прошивці, думав, оновлю і все вирішиться. Відніс телефон в офіційний сервісний центр де виявилося що прошивкою не звільнишся, щось серйозне з телефоном. І ось тут почалося найсмішніше, напевно прийняли мене за лоха, якого можна посилати сміливо "на" і за це їм нічого не буде :))) (я працював в декількох великих компаніях, які займаються продажем техніки в тому числі телефонів і по роду діяльності колись дуже досконально вивчав вказаний вище закон). Виходячи з цього я почав розмовляти і офіційно вимагати (письмово) зробити, то що вони зобов'язані за законом, а усно процитував частини закону, де передбачена відповідальність за порушення. У підсумку я отримав справний телефон НЕ через 14 днів правда як годиться, але на 17 або 18 день здається. Хоча в планах серв центру було динамить мене місяцями і юристи мені відписувати і співробітниці рядові мене смішили своїми висловлюваннями "ми вам відпишу протягом місяця" - мене це дуже смішило :)) Після короткої розмови з керівником сервісного центру все стало на місце, мені відразу змінили всю внутрішність телефону (плату) і я зараз задоволений телефоном як слон, все працює чітко, хоча явно було зрозуміло, що сервісний центр хотів звільнитися дрібним ремонтом, особливо не витрачаючись. Думаю, висновок очевидний - читайте закони і все у вас вийде, тим більше за подібне свинство (коли дивляться тобі в очі і нахабно брешуть) сервісних центрів, торгуючих організацій потрібно карати

5 Марта 2011

Владислав

Купив в Алло в м.Слов'янськ, вул. ЛЕНІНА, 45 мобільний телефон LG KP-500 на подарок.Дома виявив неробочу кнопку громкості.Сразу повернувшись попросив обміняти або повернути гроші (адже залишилися недоторканими всі ярлики пломби і рекламна плівка на екрані) .Відповідь відмовою (сказавши що тепер тільки після тех.експертізи вирішуватимуть як вчинити) .Експертізу проводять в Днепропетровске.На сьогоднішній день пройшло 33 дні - ні телефону ні грошей (хоча в заяві написав не більше 14 днів відповідно до Закону) Писав претензію ні ім'я директора АЛЛО на шістандцята день-прийшла відповідь від юристів АЛЛО де вони написали що експертиза ще не проведена - а коли з'ясуватися що недолік виник не з моєї вини мені виплатять 1процент неустойки за кожен день перевищує ними встановлений термін 24 дня (але навіть цей термін закінчився 19.01) У магазин я ходив два тижні -після чого продавці відзначивши марність моїх ходінь порадили сидіти вдома і чекати дзвінка. 28.01.11. я таки не витримавши зайшов в магазин дізнатися новини і був шокований НОВОСТЯМІ.Оказивается телефон через 33 дня прибув - ТОЧНО В ТАКОМУ Ж СТАНІ як його і відправили (про це мені повідомила керуюча магазином так як вони його тестували після ремонту-КНОПКА НЕ ПРАЦЮЄ) Мені запропонували прийняти його як робочий і тут же здати на повторний ремонт.Я ЧЕСНО КАЖУЧИ-отетерів від предложенія.Я-НЕ ЗГОДЕН і вимагаю повернення денег.Как я зрозумів-о компенсації і мови не ідет.Жду Терера звонка..Похоже справа крім як через суд не решітся.ОЧЕНЬ прикро що нас ні в що ні ставлять ... Владислав .. обходити стороною МАГАЗИНИ "АЛЛО" !!!!

30 Июня 2010

ншлгн

ноанглн

Переглянуто 24203 раз (а).

Розміщено 27 Ноября 2009).

Мне цікаво їхнє керівництво читають коментарі про свої магазинах?
Як ні?
ПОДСКАЖІТЕ ЩО МЕНІ РОБИТИ?