Хто співати-то буде? Фанати бояться раптової смерті Алли Пугачової

Поважний вік Примадонни і її прагнення покинути Росію хвилює шанувальників.

Поважний вік Примадонни і її прагнення покинути Росію хвилює шанувальників

«Солідний» вік більшості яскравих російських зірок вселяє побоювання їхнім шанувальникам, оскільки з їх відходом вітчизняна естрада помітно збідніє. На зміну таким «титанів» як Софія Ротару, Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Ірина Аллегрова і, звичайно ж, Алла Борисівна приходять новоспечені виконавиці, на зразок Ольги Бузової, які намагаються підкорити серця слухачів не талантом, а виставленими напоказ частинами тіла.

Останнім часом Примадонна помітно здала, так як вона все рідше почала виходити в світ, і що засмучує найсильніше, практично перестала радувати фанатів своїм сильним і чарівним голосом. Більш того, Алла Пугачова задумалася про переїзд з Росії на Кіпр, де вона вже, за чутками, придбала простору віллу, в результаті чого стала повноправною громадянкою країни. Ймовірно, в планах артистки значиться спокійне життя в цьому райському куточку і виховання двійнят Гаррі і Лізи.

Зовсім непогана перспектива, якщо вдуматися, проте шанувальники поки ще не готові розлучитися зі своїм кумиром, запевняючи, що крім Алли Борисівни слухати просто нікого: «Хто співати-то буде?». Хоча деякі з них зараховують Примадонну до сонму безсмертних, так як безтурботно пишуть в коментарях, «куди вона дінеться», вважаючи, виконавиці не страшні ніякі хвороби.

Однак це не так, як і всі люди похилого віку, співачка страждає від слабкості і інших симптомів, що насувається старості. Фанатів лякає така перспектива, вони бояться раптової смерті знаменитості. Через свій характер Пугачова не здається, а бореться зі старечими захворюваннями і ознаками старості, зробивши ряд пластичних операцій, щоб відповідати молодому чоловікові.


Пойда Анна

Зовсім непогана перспектива, якщо вдуматися, проте шанувальники поки ще не готові розлучитися зі своїм кумиром, запевняючи, що крім Алли Борисівни слухати просто нікого: «Хто співати-то буде?