Памела Андерсон прокоментувала свої стосунки з Джуліаном Ассанжем

Памела Андерсон.

Фото: AFP

На початку лютого іноземні ЗМІ повідомили, що у Памели Андерсон і засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа роман. Актриса кілька разів відвідувала його в посольстві Еквадору в Лондоні, де йому надано політичний притулок з 2012 року. Днями і Памела, і Джуліан вперше прокоментували ці чутки. Роман вони не підтвердили, але і не спростували, зізнавшись у великій симпатії один до одного.

"Він живе в дуже важких умовах, так що я рада надати йому посильну допомогу, подарувати усмішку, привнести в його життя трохи краси. Рідко хто-небудь відвідує його і приносить речі, так що мені хочеться підтримати його. Я вірю в те, що він робить. Дякую Богові за нього. він зробив дуже багато для кожного з нас, пожертвував багато. WikiLeaks - один з найбільш достовірних джерел інформації, там написана, правда. Джуліан однозначно увійде в історію. Важко говорити про щось, коли ви перебуваєте під наглядом. Він прекрасний чоловік. Не хочу нічого говір ить про романтичному статус наших відносин. Давайте скажемо, що ми просто хороші друзі, - розповіла Памела журналуGrazia.

Джуліан дав інтерв'ю австралійській радіостанції KIIS 1065: "Вона дуже приваблива, чарівна і розумна ... Вона зовсім не дурна людина, вона дуже підкована психологічно. Вона подобається мені, вона приголомшлива, але я не хочу вдаватися в особисті деталі. Памела Андерсон з тих людей, які мають незалежність, тому що самостійно управляють своєю кар'єрою ".

В даний момент відомо, що Ассанж продовжує домагатися у британських і шведської влади відновлення своєї свободи. Звернення він подав через рік після прийняття комісією ООН з правових питань рішення про незаконність затримання Джуліана і необхідності надання йому можливості безперешкодно покинути посольство, в якому він проживає вже чотири роки. На це британський уряд відповіло відмовою, заявивши, що юридично вона не зобов'язана виконувати це рішення і поки бачить свої зобов'язання в тому, щоб екстрадувати Ассанжа до Швеції.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: hellomagazine