Найбільший британський інтернет-магазин Next прийшов в Україну

14 Ноября, 2014 року, 10:00

5441

На український ринок електронної комерції продовжують заходити великі іноземні гравці. Непоміченим пройшов запуск офіційного сайту найбільшого інтернет-магазину одягу у Великобританії Next. При заході на сайт компанії next.co.uk виводиться діалогове вікно, в якому повідомляється, що тепер магазин безкоштовно доставляє товари в Україні при замовленні на суму від 250 грн. Доставка здійснюється кур'єром протягом в 5-7 робочих днів. Також українцям пропонується відвідати локальну версію ua.nextdirect.com. Тут товари представлені в гривнях, а сайт доступний російською мовою.

Тут товари представлені в гривнях, а сайт доступний російською мовою

за даними «Капіталу», безкоштовну доставку товарів в Україну Next здійснює спільно з поштовим оператором DHL. Крім того, на даний момент компанія шукає PR-агентство, яке буде просувати бренд в Україні. А поки коментарів Next не дає.

На українському сайті можна зробити замовлення, попередньо зареєструвавшись в системі. Покупцям доступна одяг і взуття різних брендів як для дітей, так і для дорослих. А ще товари для будинку. Раніше Next був більше відомий в Україні завдяки каталожної торгівлі.

Британський інтернет-магазин Next працює більш ніж в 40 країнах світу. Великобританії і Ірландії налічує понад 500 магазинів, а франчайзингова мережа по всьому світу - близько 200. Товари магазину доставляються в більш ніж 70 країн, серед яких також країни СНД. Next визнаний найбільшим у Великобританії онлайн-гравцем в сегменті fashion за версією ComScore з приблизно 4 млн активних покупців товарів через каталоги і інтернет.

За останні два роки в Україні зайшли відразу кілька великих зарубіжних онлайн-ритейлерів. У лютому 2013 року в уанеті запустився найбільший скандинавський онлайн-рітейлер дорогого одягу StylePit, а в грудні - один з найбільших в Росії інтернет-магазинів Lamoda .

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?