Як вибрати фрезер? Поради для майстрів

Ви початківець майстер. Тільки-но закінчили курси і навчилися робити апаратний манікюр. На крилах натхнення і всесильність летите в магазин купувати собі нового друга-помічника: фрезерну машину. І тут все як в тумані.

Різновид дизайну, моделей, цін ... Як зрозуміти який вибрати?

Давайте уявимо, що ви початківець майстер манікюру з середньою завантаженістю, іноді робить педикюр.

Часто майстри-легенди, на питання про те, який у них апарат, називають конкретні бренди або кількість оборотів в хвилину. Багато хто після таких відгуків своїх кумирів купують тільки те, що у всіх на слуху. А попит, як відомо породжує пропозицію, і ціни разом з тим зростають. І в магазинах можна часто почути: «Скільки тут тисяч обертів? Тридцять? Малувато ... А тридцять п'ять є? О, це добре, треба брати ». Але давайте розберемося, що це за обороти і скільки їх насправді потрібно.

Нам, дівчаткам, так подобається все рожеве і так не подобається, коли потрібно думати про вати, обороти і інші величини. Тому великі і сильні чоловіки зробили все за нас. Розписали грамотно і точно все характеристики фрезерних машин. Нас з вами в першу чергу повинна цікавити потужність апарату. Адже для цієї специфіки роботи не підійдуть прилади з потужністю в 1 Вт, нехай і з околомілліонним значенням оборотів в хвилину, як зуботехнічні турбіни. У нашій роботі використовувана потужність 15-100 Вт. І це зовсім не означає, що малопотужний фрезер поганий, а стоваттному хороший. Потрібно просто розуміти, для чого нам потрібна ця машина і які процедури ми збираємося виконувати.

Ця таблиця для максимально завантаженого майстра, яким ми сподіваємося, ви незабаром станете.

Ця таблиця для максимально завантаженого майстра, яким ми сподіваємося, ви незабаром станете

Звичайно, чим менше потужність, тим дешевше вартість приладу. Але не поспішайте робити покупки, подумайте про свою завантаженість. Якщо ви думаєте, що будете робити тільки манікюр 3 дні в тиждень і нічого більше - уявіть, чи залишиться це таким через кілька років, адже фрезер купується на роки роботи. Якщо однозначно на це питання ви відповісти не можете, рекомендую відразу звернути увагу на апарат середньої потужності. Адже, можливо, ви починаєте працювати, напрацьовувати клієнтську базу і раптом перед Новим роком у вас повний запис, і з ранку до ночі ваш помічник оре не перестаючи. Зважаючи на таку навантаження цілком логічним може бути перегрів ручки приладу і вихід приладу з ладу або уповільнення вашої роботи, якщо ваш апарат раптом перестає працювати так потужно, як ви звикли.

Отже, середня потужність фрезера для среднезагруженного майстра манікюру повинна бути 20-40 Вт, з урахуванням розвитку вашого професіоналізму та зайнятості.

Але зверніть увагу на максимальний крутний момент самої ручки. Іноді в не самі потужні ручки апарату вбудовують потужний блок управління і ці ручки починають працювати з перевантаженням. Це визначається нагріванням самої ручки. Часто такі ручки нагріваються так, що їх не можна тримати в руках, а після декількох таких перегрівів ручка може і зовсім згоріти. До слова, іноді, знаючи максимальний крутний момент самої ручки, нічого не відомо про те чи зможе апарат цей момент забезпечити. Тому, обов'язково «трусіть» продавця і дізнавайтеся потрібну інформацію. Нижче таблиця, де вказані комфортні характеристики для самих популярних праць.

Нижче таблиця, де вказані комфортні характеристики для самих популярних праць

Частим підводним каменем є вага ручки апарату. У багатьох відгуках щасливих володарів фрезера ви можете прочитати захоплення: «Апарат чудовий! Ручка не гріється, дуже легка! »- і це може бути чиста правда. Але іноді легкість ручки може зіграти з вами злий жарт: як правило невелика вага ручки означає, що зроблена вона з пластика, що само по собі навіює думки на її не особливо довговічність, особливо в разі перегріву. Чим легше ручка, тим менше її потужність. А при використанні великих насадок, наприклад, керамічних фрез або пісочних ковпачків неминуча передача вібрації від незбалансованого інструменту прямо в руку майстра. Важка металева ручка все ж ці вібрації трохи гасить. А відсутність вібрацій при виборі фрезера - один з найважливіших пунктів. Не потрібно мати серйозні біцепси, адже різниця у вазі між цими ручками зазвичай до ста грам.

Не потрібно мати серйозні біцепси, адже різниця у вазі між цими ручками зазвичай до ста грам

Отже, ви перелопатили купу сайтів і підібрали, нарешті, що підходить за всіма параметрами апарат з потужністю, наприклад, в 35 Вт і максимальною кількістю оборотів в 35 000. Але як же зрозуміти, що він той самий? Якщо є ще 25 інших з такими ж характеристиками?

  1. Його потрібно помацати. Так-так, саме. Як ви вибираєте щипці або ножиці конкретно під свою руку, так і апарат потрібно потримати в руці. Вам повинно бути зручно.
  2. Перевірте вага і потужність ручки. Потужність ручки і самого блоку управління може бути різною, але заявлена ​​потужність апарату визначається за потужністю меншою з них. Тому для безперебійної та швидкої роботи краще, щоб ручка-фрезер була потужнішою, ніж блок управління. Може бути і однаковою, але не менше, інакше мотор ручки буде працювати з перевантаженням і в кінцевому підсумку відбудеться до перегріву двигуна. А для того, щоб перевірити реальну вагу ручки, а не просто її корпусу, можна провести нехитрий тест: включити на максимальні оберти, вимкнути і відразу спробувати пальцями зупинити заглушку ручки. Увага! Експеримент проводиться без вставлених в ручку фрез. Якщо заглушка під натиском ваших пальців «пручалася», а не зупинилася відразу, то варто звернути увагу на цю модель апарату.
  3. Ручка фрезера не повинна вібрувати на максимальних обертах.
  4. Реальну потужність фрезера теж можна перевірити за допомогою рук. Для цього потрібно включити його на третину від максимальної кількості оборотів і спробувати зупинити заглушку ручки пальцями. Продавець повинен дозволити проробляти вам такі трюки, якщо він впевнений в заявленій потужності свого приладу. Якщо обертання під вашими пальцями припинилося - це малопотужний апарат. Якщо ж обертання триває, хоч і знижена швидкість - це те, що потрібно.
  5. Обов'язкова гарантія і в деяких випадках безкоштовний післягарантійний сервіс. Як правило, відповідальний виробник дає гарантію на свою продукцію мінімум на 1 рік. Зверніть на це увагу і не купуйте товари в неперевірених джерелах, адже при будь-поломки самостійно полагодити цю чудо-машину в домашніх умовах майже нереально, і ви завжди повинні знати кому дзвонити і куди везти вашого помічника. Адже час, витрачений на пошуки майстра, який займається ремонтом цієї техніки - це ваш робочий час, в яке ви могли б прийняти кілька клієнтів і заробити гроші.
  6. Якісний продукт, незалежно від країни-виробника і країни-продавця, не може коштувати менше 60 $. Так уже склалося, що прилади, часто-густо продаються в інтернеті і в магазинах на диванах, придатні хіба що для домашнього використання раз в тиждень, але ніяк не для роботи професіонала.
  7. Придивіться до апаратів з уже включеними фрезами в набір. Іноді в пориві продати побільше, продавці пропонують апарати без насадок, що явно дешевше своїх укомплектованих аналогів. Але в пориві економії прикиньте і порахуйте - найчастіше докупкі окремих фрез виходить в кругленьку суму, в декілька разів перевищує вартість цих же фрез в наборі з апаратом.

Успіхів вам у виборі і легкої роботи з новим помічником!

Христина ЛИСОВА - майстер манікюру та нейл-дизайну

за матеріалами witalina.com

Як зрозуміти який вибрати?
І в магазинах можна часто почути: «Скільки тут тисяч обертів?
Тридцять?
А тридцять п'ять є?
000. Але як же зрозуміти, що він той самий?
Якщо є ще 25 інших з такими ж характеристиками?