самогонні апарати

Домашній самогонний апарат - пристосування не обов'язкова, але дуже корисне

Домашній самогонний апарат - пристосування не обов'язкова, але дуже корисне. Здавалося б, куди простіше купити в магазині готовий спиртний напій, тим більше що на прилавках вибір більш ніж різноманітний. А виробництво самогону в домашніх умовах - процес довгий і трудомісткий. Але це тільки на перший погляд.

Отже, в чому ж переваги домашнього самогоноваріння?

  • Ви абсолютно впевнені в якості продукції, яку самі виготовляєте. Ви точно знаєте, з яких інгредієнтів виготовлений ваш продукт і що в ньому немає ніяких шкідливих для вашого здоров'я домішок. Купуючи ж алкоголь в магазині, ви в будь-який момент ризикуєте придбати контрафактний товар.
  • Ви можете експериментувати і готувати не тільки класичний самогон, але і кальвадос, ром, текілу, граппу, віскі, шнапс і багато іншого - все залежить від вашого бажання.
  • Ви заощадите чималі гроші, особливо з урахуванням того, що акцизи на алкогольну продукцію постійно ростуть. Так що ваш самогонний апарат окупиться не раз.

Крім того, домашнє самогоноваріння - це цілком легально. Чинним законодавством РФ не заборонено виробляти самогон та інші алкогольні напої в домашніх умовах. Але виключно в особистих цілях, тобто не для продажу.

Отже, що являє собою сучасний апарат для самогоноваріння?

Домашні самогонні апарати, або побутові дистилятори, призначені для отримання спиртних напоїв міцністю до 70 градусів методом дистиляції Домашні самогонні апарати, або побутові дистилятори, призначені для отримання спиртних напоїв міцністю до 70 градусів методом дистиляції. Домашній самогонний апарат-дистиллятор складається з 2 частин - конденсатора-змійовика (або «холодильника») і спеціальної ємності (перегінного куба). Існують дистилятори, що складаються виключно з змійовика - в цьому випадку для ємності можна використовувати будь-яку тару відповідних розмірів (наприклад, бідон або скороварку). Однак набагато простіше користуватися самогонним апаратом зі спеціальною ємністю, хоч вони і менш компактні.

При виборі самогонного апарату слід також звернути увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Оптимальний варіант - нержавіюча сталь, яка не тільки довговічна, але і гарантує високу якість напою, оскільки в процесі приготування не окислюється. Так що самогонний апарат з нержавійки збереже початковий смак і аромат інгредієнтів.

Крім того, краще вибирати самогонний апарат з сухопарнику , Який проводить вторинну очистку рідини, затримуючи важкі спирти і домішки. До того ж, якщо покласти в сухопарник яке-небудь ароматичну речовину (наприклад, цедру апельсина або насіння анісу), це додасть напою особливий аромат.

До того ж, якщо покласти в сухопарник яке-небудь ароматичну речовину (наприклад, цедру апельсина або насіння анісу), це додасть напою особливий аромат

Багато самогонні дистилятори передбачають підключення до водопроводу - відмінний варіант для будинку, однак, не зовсім підходить для дачі. За відсутності водопроводу за містом, краще вибирати спеціальні самогонні апарати для дачі , Розраховані саме на такі умови.

Так що якщо у вас є бажання освоїти виробництво самогону на дому, у нас ви можете купити те, з чого можна почати: кращі самогонні апарати в Москві. Але не забувайте, що самогоноваріння - це свого роду мистецтво, яке потребує відповідального ставлення і підготовки. І тільки від вас залежить, наскільки смачним і якісним буде результат.

«РеалАвто» попереджає: надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю. Не варто захоплюватися спиртними напоями, навіть якщо ви виготовили їх самі. І вже тим більше не слід сідати за кермо в нетверезому стані. Все повинно бути в міру.

Отже, в чому ж переваги домашнього самогоноваріння?
Отже, що являє собою сучасний апарат для самогоноваріння?