Міжнародний день Землі

Міжнародний день Землі 4.3 з 5 на основі 84 оцінок.

Міжнародний день Землі відзначають 22 квітня. Він є святом чистої Землі, Води і Повітря. У цей день згадують про екологічні катастрофи, люди починають замислюватися про те, що можуть зробити для вирішення таких проблем, залишивши свою байдужість на задній план.

Свято бере свій початок з кінця 19 століття. Джон Мортон, переїхавши в штат Небраска, зіткнувся з величезною пустельній територією, де дерева глобально вирубувалися, їх використовували на будівництво будинків і на дрова. Він вирішив запропонувати влаштувати день озеленення, здійснити видачу призів тим людям, які посадять більшу кількість дерев. Його вирішили назвати «Днем дерева».

У перший день жителі штату Небраска посадили приблизно 1 мільйон саджанців. На день народження Джона Мортона 22 квітня в 1882 року вирішили оголосити свято офіційним. Надалі багато людей з різних країн світу стали брати участь в цій акції, а вже в 1970 році вона отримала назву День Землі. Акція стала набирати значний оборот. Почали збирати кошти для підтримки охоронюваних природних зон, приділяти увагу національним паркам і в 1990 році свято отримало статус міжнародного. День Землі в Росії відзначають з 1992 року.

Сьогодні цей знаменний день знаходить нову назву - Марш парків, до нього приєдналися багато національних парки і заповідники. У цій акції брало участь приблизно 200 т. Чоловік, а в 1997 році до Маршу парків приєдналися багато країн, такі як Білорусія, Україна, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан і Киргизстан. Подібного роду заходи проводилися для того, щоб залучати людей до охорони національних парків і навколишнього природного середовища.

Мета свята полягає в тому, щоб формувати погляди екологічної проблематики до всього того, що відбувається навколо. Всі хто не байдужий до благополучного процвітання нашої планети, до майбутнього наших дітей, можуть взяти участь у Міжнародному дні Землі і внести свій вклад.

Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята
Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята.
Джерело зображення: https://images.google.ru/ (електронний ресурс)

привітати друзів