Шедеври світової архітектури, які добудують у 2018 році

Серед найбільш очікуваних і хвилюючих прем'єр - найвищий житловий хмарочос в світі, будинок з «пом'ятим» кутом і гігантський музей неподалік від піраміди Хеопса Серед найбільш очікуваних і хвилюючих прем'єр - найвищий житловий хмарочос в світі, будинок з «пом'ятим» кутом і гігантський музей неподалік від піраміди Хеопса   Morpheus Hotel в Макао

Morpheus Hotel в Макао. фото: Zaha Hadid Architects

Одне будівництво вимірюють квадратними метрами і числом житлових або комерційних лотів, інше - будівлями, кожне з яких - унікальна архітектурно-містобудівна одиниця. Інтернет-журнал arch: speech склав список найбільш значущих об'єктів, які в 2018 році мають добудувати і прийняти перших відвідувачів.

Серед найбільш хвилюючих світових прем'єр - відразу кілька музеїв-довгобудів. Робота над музеєм мистецтв в Лос-Анджелесі почалася ще в 2008-му, галерею Джеймса Симона в Берліні будують вже більше десяти років, а Великий Єгипетський музей неподалік від піраміди Хеопса взагалі був задуманий ще в 2002-му, і в 2018-м відвідувачі нарешті зможуть побачити експонати чотирьох тисячоліть єгипетської історії, розміщені на площі в майже чотири футбольні поля.

Серед житлових і офісних будівель саме довгоочікуване - це, напевно, мумбайський хмарочос World One. Як підкреслюють експерти, якщо в ОАЕ не розморозять будівництво 516-метрового «Пентомініума», 442-метровий World One стане найвищою житловою спорудою в світі.

Макао незабаром почне залучати туристів Morpheus Hotel - це п'ята вежа грально-готельного комплексу City of Dreams, задумана ще за життя архітектора Захи Хадід.

Шанувальників Манхеттена порадує новий житловий комплекс, примітний своїм «пом'ятим» кутом, що виходять на перехрестя двох вулиць.

Серед новинок 2018 року - цікаві торгові і громадські простору, зокрема пекінський Leeza SOHO з найвищим в світі атріумом, сміттєпереробний завод з гірськолижним спуском в Копенгагені і нова нью-йоркська оглядовий майданчик під назвою «Посудина»: на сходах цієї 46-метрової конструкції зможуть одночасно перебувати понад тисячу осіб.

The Vessel's Renderings for Hudson Yards New York by Thomas Heatherwick. Find out more info here: http://www.arch2o.com/thomas-heatherwick-revealed-renderings-vessel-project/

Опубліковано Arch2O 3 травня 2017 р

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?