Вмістити невмістиме: 11 геніальних Лайфхак для зберігання в квартирі

  1. 1 Замініть вішалку на гачки Дизайн інтер'єру: rosstang architects Замініть традиційну вішалку,...
  2. 3 Встановіть банкетку з відкидним сидінням
  3. 4 За допомогою простір під ліжком
  4. 5 Замініть шафи полками і нішами
  5. 6 Вибирайте диван з системою зберігання
  6. 7 За допомогою кнопок скрині і стилізовані ящики
  7. 8 Купіть вбудовану меблі
  8. 9 Задіюйте місце під стільницею
  9. 10 Використовуйте рейлінги і власники
  10. 11 Задіюйте простір під ванною

1 Замініть вішалку на гачки

Дизайн інтер'єру: rosstang architects

Замініть традиційну вішалку, що представляє собою ряд гачків і полку для головних уборів. Встановіть замість неї кілька гачків або міні-вішалок на різному рівні. Так ви уникнете традиційного «грудки» одягу на стіні.

2 Купіть простору Обувниці

Дизайн інтер'єру: Kylie Sargent

Коли сім'я велика і взуття досить багато, біля вхідних дверей неминуче утвориться бардак. В цьому випадку відмінним рішенням для зберігання може стати Обувниці збільшеної висоти: у звичайних полиць - всього дві, але ж ми вирішили, що типові варіанти нам не підходять.

3 Встановіть банкетку з відкидним сидінням

Фото: ComfyDwelling.com

Навіть для маленької прихожей можна знайти варіант невеликої банкетки або пуфика з відкидним сидінням. Всередині можна розмістити тапочки і всілякі дрібниці на зразок засобів по догляду за взуттям, щіток і ріжків.

4 За допомогою простір під ліжком

Дизайн інтер'єру: Regan Baker Design Inc.

Багато сучасних моделей меблів для спальні і вітальні мають не тільки звичні внутрішні ящики для білизни, але і зручні бокси на рейлах. Якщо ж ви купили традиційну ліжко на ніжках, підберіть самостійно висувні коробки або ящики на коліщатках. У них можна зберігати навіть книги.

5 Замініть шафи полками і нішами

Дизайн інтер'єру: архітектурне бюро SL * project

Відлуння радянських часів, громіздкі шафи уздовж стіни, до сих пір часом використовуються в інтер'єрах для зберігання всяких дрібниць, посуду, фотографій. Але куди ефективніше розмістити на стінах неглибокі полиці: такі системи зберігання займуть куди менше місця і будуть виглядати набагато естетичніше. Глибина однієї книги - ідеальний розмір.

6 Вибирайте диван з системою зберігання

Фото: DESIGN FURNITURE

Якщо є вибір - купити традиційний диван або з ящиком під сидінням або з контейнером в підлокітнику - обов'язково купуйте багатофункціональний. Книги, журнали та інші невеликі предмети дуже зручно зберігати в модульних ящиках і секціях.

7 За допомогою кнопок скрині і стилізовані ящики

Фото: столярна майстерня & laquoДвор' »

Старі антикварні скрині або валізи, а також їх сучасні стилізовані аналоги будуть більш ніж актуальні в відповідних інтер'єрах спалень і віталень - вантажних, оформлених під рустик або кантрі . Такі об'єкти не тільки підходять для зберігання книг, текстилю та одягу, а й формують особливо притягальну атмосферу.

8 Купіть вбудовану меблі

Дизайн інтер'єру: архітектурна студія Ruetemple

Якщо є можливість, замовте вбудовану меблі за індивідуальною міркою. Це правило стосується будь-якої кімнати: якщо система зберігання розкроюється точно під розмір вашого приміщення, враховує потрібне вам наповнення, то завжди можна закласти навіть пару ящиків «на майбутнє».

9 Задіюйте місце під стільницею

Фото: B & Q

У кухні в якості системи зберігання може бути використана як лаконічна вузька секція з ящиками, так і вузька шафка під барною стійкою. Таким чином, вистачить місця і для того, щоб зручно витягнути ноги, і для посуду.

10 Використовуйте рейлінги і власники

Фото: Ольга Шангіна

Такі пристосування розміщуються на будь-якій поверхні: на фартусі , Двері, бічної стінки шафи, спинці стільця. Рейлінги продаються в магазинах готовими, а ось накладні кишені простіше змайструвати самостійно. Вони забезпечать господині порядок, заощадять місце і дозволять в будь-який момент знайти потрібну річ.

11 Задіюйте простір під ванною

Дизайн інтер'єру: Maydan Architects, Inc.

Зрозуміло, що його можна зайняти, але радянські варіанти стулок-купе набили оскому. У продажу є маса сучасних рішень, включаючи відкидні екрани для ванни з зручними вбудованими секціями для зберігання дрібних і великих предметів, побутової хімії, запасу паперу та іншого.