У Хабаровську пройшли Дні вірменської культури

  1. Читайте також

Чотириденна програма Днів вірменської культури в Хабаровську включила в себе виставки декоративно-прикладного мистецтва, фотографій, книг, дитячого малюнка

Чотириденна програма Днів вірменської культури в Хабаровську включила в себе виставки декоративно-прикладного мистецтва, фотографій, книг, дитячого малюнка. Про це повідомили в прес-службі регіонального уряду.

Також хабаровчане подивилися документальні фільми «Вірменія - земля Ноя» і «Наречена з півночі», а також оцінили роботи вірменського художника Ашота Кургіняна «Вірменія - моя батьківщина. Далекий Схід - мій дім ».

- Заходи допоможуть зберегти і зміцнити спільності вірмен, які проживають в Хабаровському краї, сприяти зміцненню миру, дружби і злагоди між народами, запобігти соціальні, національні та релігійні конфлікти, - вважають в Хабаровському регіональному відділенні Союз вірмен Росії.

Читайте також

До речі

У Хабаровську є школа з навчання вірменської мови, історії та культури, працюють гуртки з додаткової освіти. Виходить газета «Вірменія - моя батьківщина. Далекий Схід - мій дім ».

https://www.rg.ru

ЗМІ зобов'язані цитувати матеріали Aravot.am з гіперпосиланням на конкретний матеріал цитування. Гіперпосилання має бути розміщена в першому абзаці тексту.