Фурнітура SIEGENIA TITAN AF

 1. Сучасна віконна фурнітура
 2. Додаткові опції для пластикових віконФурнітура TITAN AF - це інноваційний продукт компанії «Siegenia-Aubi», який прийшов на зміну системам А-300 і Favorit. Фактично, TITAN AF об'єднала в собі всі останні досягнення і напрацювання німецького концерну. І сьогодні вона є найдосконалішою і пропрацювала системою як в лінійці «Siegenia-Aubi», так і на ринку фурнітури в цілому. TITAN AF, з одного боку, відкриває нові можливості для виробників вікон, тому що спрощує монтаж , Знижує витрати на переробку та логістику. А з іншого - дозволяє домогтися більш високої якості віконного вироби і зберегти колишній рівень цін для кінцевого споживача.

Чому в вікнах «ПЛАСТОК» встановлена ​​фурнітура TITAN AF?

НАДІЙНО:

 • Всі елементи TITAN AF успішно пройшли серйозні випробування і тести відповідно до стандартів DIN, RAL, ISO і ГОСТ.
 • «Siegenia-Aubi» - єдиний виробник фурнітури, який пройшов сертифікацію за програмою QM328 і має право носити знак якості IFT.
 • Великий термін експлуатації TITAN AF не тільки гарантується виробником, а й відзначений Інститутом Віконної Техніки (м Розенхейм).
 • Вся фурнітура Siegenia-Aubi збирається виключно на власних заводах в Німеччині, де діють внутрішні, більш жорсткі стандарти якості.

БЕЗПЕЧНО:

 • Продумана конструкція системи TITAN AF дозволяє домогтися високої взломоутойчівості (до класу WK2 і вище) вже в стандартній комплектації.
 • 7 точок замикання забезпечують максимально щільне прилягання стулки до рами в закритому положенні.
 • Продумані елементи TITAN AF блокують некоректне відкривання вікна і надійно тримають стулку у відкритому положенні навіть при сильному протязі.

ПРАКТИЧНО:

 • TITAN AF побудована за принципом технологічних модулів, що дозволяє за принципом «конструктора» зібрати оптимальне рішення з базових елементів для кожного конкретного випадку.
 • Фурнітура TITAN AF підходить як для «стандартних» пластикових вікон, так і для арочних і трапецієподібних конструкцій , А також для великих площ засклення.
 • Продумана конструкція TITAN AF забезпечує легке і комфортне керування вікном протягом усього терміну експлуатації.

Фурнітура TITAN AF в деталях

цапфа

Грибоподібна цапфа «Komfort Pilzbolzen» - запатентоване рішення «Siegenia-Aubi». Цей запірний елемент дозволяє добитися не тільки оптимального притиску стулки, тому що він має безступінчасте настройку висоти, але і високого класу безпеки за рахунок Протизломна елемента в формі «грибка».

запірні пластини

Їх конструкція виготовлена ​​з високоміцного полімеру і сталі, що гарантує більш високу зносостійкість.

Ножиці

Нові, покращені ножиці мають більш високу несучу здатність, а також завдяки гальмівний муфти забезпечують плавне ковзання при перекладі стулки в похиле положення. Крім того, в їх конструкцію інтегрована захист від випадкового закривання.

Блокіратор помилкового дії

Він надійно перешкоджає одночасному руху стулки в положення «відкрито» і «відкинуто», а також легко може бути встановлений на готове вікно.

штульповий привід

На відміну від аналогів, даний механізм має вбудований захист від злому через штульпового ручку. Крім того, продумана конструкція дозволяє легко керувати навіть широкими стулками з високим класом захисту.

Ножичні петля

Універсальна конструкція петлі дозволяє використовувати її як для лівої, так і для правої стулки. Більш того, петля має вбудовану «гальмівну систему», яка виключає закриттю стулки навіть при сильному протязі.

Пріподніматель

Він не тільки захищає стулку від провисання і забезпечує комфортне управління вікном, але і розширює діапазони допуску при монтажі світлопрозорих конструкцій. На відміну від аналогів, пріподніматель TITAN AF може бути встановлений на штульпового стулку, арочні і трапецієподібні системи.

балконна защіпка

Даний елемент перешкоджає перекладу балконних дверей в положення «відкинуто», якщо ручка не знаходиться в потрібному режимі.

Петльова група

Петльова група TITAN AF володіє посиленим кріпленням і включає елементи з високоміцного полімеру, що, з одного боку, захищає від проникнення через відкинуту стулку, а з іншого - забезпечує плавний поворот стулки протягом усього терміну експлуатації. Вона може бути встановлена ​​на стулки масою до 100-130 кг.

Скритолежащая петлевая група

Даний тип петлевий групи ідеально підходить для конструкцій з великим світловим прорізом і вузькою рамної частиною. Як і всі елементи фурнітури TITAN AF, цей механізм має цілу низку відчутних переваг - висока несуча здатність, довговічність, відмінна взломостойкость, можливість монтажу в вікнах з еврофальцем 18 мм і т.д.

Покращені функціональні властивості, надійна робота в будь-яких погодних умовах і кліматичних зонах, легкість при керуванні вікном і доступна ціна - ось, чому фурнітура TITAN AF є безперечним лідером у своїй галузі.

Сучасна віконна фурнітура

Додаткові опції для пластикових вікон

З такою сіткою ви зможете відкривати вікна в будь-яку спеку - вдома ніколи не з'явиться мух і комарів. існують і дверні москітні сітки .

Установка на ПВХ вікна спеціальних дитячих замків допоможе запобігти падінню з вікон дітей і домашніх вихованців.

Спеціалізовані скла в склопакетах покращують показники вікна теплозбереження, міцності, шумоізоляції і т.п.

Протизломна фурнітура забезпечить максимальний рівень безпеки, зберігши зручність керування вікном.

Спеціальна фурнітура дасть вам можливість відкривати вікна в сторону вулиці. Ваш будинок отримає більше простору.

Фурнітура з прихованими петлями підвищує показники взломостойкості і теплозахисту пластикового вікна.

Чому в вікнах «ПЛАСТОК» встановлена ​​фурнітура TITAN AF?