«Автоальянс Київ» відповідає на питання з кредитування та страхування

У жовтні стартувала Всеукраїнська рекламна кампанія від Nissan, спрямована на збільшення інтересу до позашляховиків

У жовтні стартувала Всеукраїнська рекламна кампанія від Nissan, спрямована на збільшення інтересу до позашляховиків. Дійсно, бонуси на покупку Nissan Pathfinder зараз досягають 48000 гривень, а ціна на Nissan X-Trail починається вже від 28230 доларів. Зараз, без сумніву, найкращий час для того, щоб стати щасливим власником нового позашляховика від Nissan. Але, крім покупки автомобіля, з'являється ряд інших питань - кредитування покупки і страхування автомобіля. На самі часто задаються щодо кредитування та страхування відповідає Анна Криворучко, фахівець з питань страхування і кредитування компанії «Автоальянс Київ».

Питання: В чому полягають особливості спеціальної програми кредитування Nissan Finance?
Відповідь: Nissan Finance - це розробка імпортера Nissan Motor Ukraine і реалізована в банку Credit Agricole. Дана програма пропонує кращі умови для придбання автомобіля Nissan в кредит. Основні її переваги:
- Фіксована ставка, яка незмінна з першого до останнього дня кредитування. Всі ризики за форс-мажорні обставини бере на себе кредитор.
- Ні щомісячних комісій і прихованих платежів. Вам не потрібно переплачувати зайві збори і відсотки.
- Ні завищених умов до страхування КАСКО (застрахувати Ваш автомобіль ви зможете, заплативши від 4.9% його вартості).

Питання: «Автоальянс Київ» кредитує тільки за програмою Nissan Finance?
Відповідь: Для забезпечення відповідності максимальній кількості побажань наших клієнтів до умов фінансування, серед програм кредитування, крім основної програми імпортера, наш салон може запропонувати умови більшості банків оформляють на даний момент автокредити. Вибір залишається за Вами.

Питання: Які документи потрібні для того, щоб оформити кредит?
Відповідь: Для оформлення кредиту необхідний базовий пакет документів. Паспорт, інн, довідка з місця роботи про доходи за останні шість місяців (для СПД існує окремий перелік документів), якщо Ви перебуваєте в шлюбі - такий же пакет документів необхідний по дружині / гу. При цьому банк залишає за собою право запросити додаткові документи при необхідності.

Питання: З якими страховими компаніями працює «Автоальянс Київ»?
Відповідь: Основним напрямком роботи відділу страхування є надання оптимальних пропозицій, які відповідають всім побажанням і вимогам наших шановних клієнтів. З цього в списку наших страхових партнерів знаходяться надійні компанії, які давно зарекомендували себе на страховому ринку України: ПрАТ «СК« УНІКА », ПрАТ« СК «Українська Страхова Група», ПрАТ СК «ПРОВІДНА», СК «АХА Страхування», АСК « ІНГО Україна; і багато інших.

Питання: Чи є якісь спеціальні умови і пропозиції по страхуванню для покупців Nissan?
Відповідь: На даний момент наші партнери розробили цікаві пропозиції щодо страхування, які можуть стати цікавими як для людей, впевнених у своєму досвіді водіння, але розуміють необхідність страхування КАСКО (економ програми: до 1-го заявленого страхового випадку, програма 50/50 та ін .), так і для людей, які хотіли б максимально забезпечити собі впевненість на дорозі в перші роки досвіду водіння.

Ми можемо запропонувати унікальні програми, які з одного боку надають покриття максимально необхідних умов по КАСКО і при цьому цікаві в фінансовому відношенні. Серед них найбільш популярними на даний момент є акційні програми від АСК «ІНГО Україна» для кросоверів і позашляховиків марки Nissan з тарифною сіткою від 3,99%, а також програми ПрАТ СК «ПРОВІДНА»: «КАСКО в автосалоні» - програма до 1 -го заявленого страхового випадку - тарифна сітка від 2,4%, а так само «Автопартнер» - програма стандартного КАСКО з тарифною сіткою від 3,9%.

Фахівці дилерського центру «Автоальянс Київ» будуть раді відповісти на інші питання, пов'язані з кредитуванням і страхуванням при покупці автомобіля. Свої запитання Ви можете надсилати за адресами: [email protected], [email protected]

Більш детальна інформація для Вас - www.nissan-ask.com.ua або www.facebook.com/NissanAsk
Адреса дилерського центру «Автоальянс Київ»: г. Киев, ул. Корабельна, 4а.
Графік роботи автосалону: пн-пт: 09: 00-21: 00, сб: 10: 00-20: 00, нд: 10: 00-18: 00
Графік роботи СТО: 08: 00-21.00, без вихідних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Питання: «Автоальянс Київ» кредитує тільки за програмою Nissan Finance?
Питання: Які документи потрібні для того, щоб оформити кредит?
Питання: З якими страховими компаніями працює «Автоальянс Київ»?
Питання: Чи є якісь спеціальні умови і пропозиції по страхуванню для покупців Nissan?