Названо найгірші страхові компанії України

Ось вони - «Українська транспортно-страхова компанія» ( «ЮТІКО»), «Українська охоронно-страхова компанія», «Оранта», «Еталон», «Провідна», «Домінанта», «Аска» та «Нова»

Ось вони - «Українська транспортно-страхова компанія» ( «ЮТІКО»), «Українська охоронно-страхова компанія», «Оранта», «Еталон», «Провідна», «Домінанта», «Аска» та «Нова».

«Ці дані - результат нашої роботи по захисту прав споживачів страхових послуг. Люди зможуть орієнтуватися на них при виборі страховика », - повідомив« капіталу »Член Нацкомфінпослуг Денис Ястреб. Оновлювати список лідерів за скаргами Нацкомфінпослуг має намір кожні півроку.

За словами Дениса Яструба, в число компаній, на які найбільше скаржилися споживачі страхових послуг в 2015-му, увійшли тільки ті страховики, кількість скарг на які в два рази перевищило середній показник. У минулому році він склав 78 скарг. «При розрахунку середнього показника не враховувалися скарги на компанії, у яких анульовано ліцензії. Крім того, ми вважали не всі скарги, а тільки ті, які по суті », - пояснив Денис Ястреб.

У страхувальників з'явився свій захисник

Новий механізм роботи зі скаргами в Нацкомфінпослуг почав діяти з квітня 2015 року. І вже в травні, як показує статистика, загальна сума здійснених на вимогу комісії виплат зросла з 4,4 до 5 млн грн. Всього ж страховики заплатили в 2015 році майже 69 млн грн, що на 70% більше, ніж в 2014-му (40,8 млн грн). У тому числі компанії з оприлюдненого списку виплатили на вимогу регулятора майже 39 млн грн, тоді як роком раніше - менше 20 млн грн.

У половини згаданих вище страховиків кількість скарг в 2015 році зменшилася в порівнянні з 2014-м. Серед них «Оранта», «Еталон», «Провідна», «Аска». «А у таких компаній, як« Домінанта »,« Еталон »і« Нова »ситуація покращилася вже в 2016 році», - розповів Ястреб.

Левову частку (61%) всіх заяв в минулому році займали скарги по ОСАГО. І тільки близько 20% припало на добровільні види страхування.

Багато страховиків вважають затію комісії зі списком за скаргами досить небезпечною. «Формальний підхід до роботи зі скаргами може привести до негативних наслідків для ринку», - впевнений Андрій Шукатко. За його спостереженням, в минулому році втричі зросла кількість звернень до страховиків від шахраїв.

Які автомобілі страховики називають найнебезпечнішими

На думку гендиректора асоціації «Страховий бізнес» Людмили Білошицької, працюючи зі скаргами, Нацкомфінпослуг повинна також враховувати масштаби діяльності кожного страховика. «Якщо компанія, припустимо, врегулює 200 справ і на неї прийде 78 скарг, то це, напевно, багато. Але якщо вона виплачує 20 тисячам і на неї прийде 78 скарг - це зовсім інша ситуація », - впевнена Людмила Білошицька.

Президент Української федерації убезпечення Андрій Перетяжко також вважає, що комісії потрібно дуже ретельно підходити до індивідуальної оцінці скарг, інакше можна не тільки зашкодити ринку, а й отримати чимало позовів від його скривджених учасників.

Потрапили в список лідерів за скаргами страховики, на думку регулятора, не безнадійні, а навіть навпаки. «Найбільше скаржаться на компанії, які працюють в роздробі і дорожать своїм іміджем», - вважає Ястреб. Тому в комісії вважають, що наявність подібного списку буде стимулом для продавців страховок поліпшити показники своєї роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.