«Сбербанк»

У Європейській Бізнес Асоціації Казахстану відбувся фінансовий форум, в якому в якості спікерів взяли участь О.Е. Смирнов, Голова Правління ДБ АТ «Ощадбанк», Ш.А. Садиров, Заступник Голови Правління ДБ АТ «Ощадбанк», У.Б. Шаяхметова, Голова Правління АТ «Народний банк Казахстану», Сайма Мюнтер, Голова Правління банку HSBC Казахстан і Прасад Абрахам, Голова Правління АТ «Ісламський банк« Аль-Хілал ».

Крім того, у форумі взяли участь партнери євробак - представники Deloitte Казахстан, Deutsch Bank Казахстан, British American Tobacco Казахстан, СК «Сентрас Іншуранс» і багатьох інших іноземних компаній, що працюють в Казахстані.

Участь у форумі прокоментував Шухрат Садиров, Заступник Голови Правління ДБ АТ «Ощадбанк».

Фінансовий форум Європейської Бізнес Асоціації Казахстану торкнувся перспективи фінансового ринку на поточний рік. Наш Банк запросили в якості Банку-експерта, а це означає, що думка Ощадбанку є авторитетним на фінансовому ринку країни. Захід проходив на англійській мові, ми підготували презентацію, яка була присвячена Митного Союзу, і проектам, пов'язаним з присутністю російських компаній в Казахстані, які наш Банк фінансує. Не секрет, що завдяки Митного Союзу у компаній виникає можливість відкривати бізнес, як в Казахстані, так і в Росії, і варто зазначити, що російські компанії починають активно входити на ринок Казахстану. Сбербанк профінансував одну з таких компаній, яка займається розробкою родовища і експортом товарів до Китаю. В ході форуму ми розповіли партнерам про досвід Ощадбанку у фінансуванні такого роду проектів.

Мета фінансового форуму євробак - обмін думками, обговорення перспектив на фінансовому ринку. Інтерес до Ощадбанку був досить високий, велика кількість питань було адресовано О.Е. Смирнову, Голові Правління ДБ АТ «Ощадбанк». Активна позиція Ощадбанку на ринку помітна. Інтерес до нашого Банку, це доказ того, що ми йдемо в правильному напрямку! Ми прагнемо підтримувати високий імідж Банку, і в щоденній роботі робимо упор на надання якісних послуг.

З повагою,
Прес-служба ДБ АТ «Ощадбанк»

З повагою,   Прес-служба ДБ АТ «Ощадбанк»