В ЄС нагадали Росії, що підписання ассоціаціі- це двостороння справа

  1. Орфографічна помилка в тексті:

24 листопада 2013, 21:46 Переглядів: 24 листопада 2013, 21:46 Переглядів:   Позиція ЄС щодо тристоронніх переговорів ЄС-Україна-РФ не ізменілась

Позиція ЄС щодо тристоронніх переговорів ЄС-Україна-РФ не ізменілась.Фото: newsradio.com.ua.

Двосторонні переговори ЄС-Росія можливі, якщо Москва цього потребує, сказав представник європейського комісара з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле Пітер Стано.

В ефірі телеканалу "1 + 1" на питання, як в Європі реагують на пропозицію Києва провести переговори ЄС- Україна -РФ, П.Стано сказав: "Наша позиція залишається такою ж - ми хочемо підписати Угоду про асоціацію з Україною, як тільки будуть виконані всі умови. А щодо тристоронніх переговорів, я хотів би сказати: підписання ассоціаціі- це двостороння справа, яке відноситься до України і до Європейського Союзу. Якщо у сусідів України є якісь питання, ми готові вирішити їх на двосторонній основі ".

21 листопада уряд України вирішив призупинити підготовку угоди про асоціацію з Євросоюзом, заявивши про рішучість істотно поліпшити торговельно-економічні відносини з Росією і країнами СНД.

Кабінет Міністрів України запропонував створити тристоронню комісію за участю Європейського Союзу та Російської Федерації. Згідно з розпорядженням від 21 листопада, тристороння комісія повинна зайнятися "опрацюванням комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва і напрямків торгово-економічних відносин, розширення і сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринку, узгодження регуляторної бази для поліпшення умов здійснення підприємницької діяльності".

21 листопада міністр закордонних справ головуючої в ЄС Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс відкинув пропозицію про тристоронній діалог (Україна-Росія-ЄС), яке "не є варіантом і не має прецедентів". "Пропозиція ЄС про двосторонню асоціацію залишається на столі, і ми не бачимо ніякої ролі для третьої країни в цьому процесі", - заявив він.

У Європейській Комісії не коментують пропозицію Києва про тристоронні переговори ЄС-Україна-Росія, однак дають зрозуміти: що Угода про асоціацію з ЄС є предметом двосторонніх відносин Україна-ЄС.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У ЄС нагадали Росії, що підписання ассоціаціі- це двостороння справа". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ