Імміграція в Нову Зеландію. Як виїхати, переїхати з України, Росії, Білорусі

 1. Як іммігрувати до Нової Зеландії?
 2. імміграція через навчання
 3. Умови імміграції в Нову Зеландію

Дана інформація носить загальний ознайомлювальний характер, а нюанси імміграції в Нову Зеландію можуть варіюватися від випадку до випадку. Всі дані надані на основі матеріалів офіційного сайту INZ , Де ми і рекомендуємо черпати всю актуальну і повну інформацію. Якщо ви вибираєте між різними країнами і до сих пір не знаєте, що Нова Зеландія - це найкращий з усіх варіантів, то почитайте докладніше про країну на нашому сайті.

З усіх розвинених англомовних країн, вартість життя, навчання та імміграції, а також терміни отримання резидентства в Новій Зеландії будуть вигідно відрізнятися від інших. І все це в безпечної, шалено красивою і дуже доброзичливою багатонаціональній країні.

Як іммігрувати до Нової Зеландії?

Імміграція в Нову Зеландію складається з декількох етапів - отримання або підтвердження освіти і досвіду роботи плюс наявність контракту від новозеландського роботодавця, все це допоможе набрати бали і подати документи на ПМЖ.

імміграція через навчання

Найпопулярніший і надійний спосіб перебратися в Нову Зеландію - це отримання місцевої освіти.

Справа в тому, що більшість роботодавців насамперед запитують наявність робочої візи на руках. Мало хто з них хоче займатися цими питаннями. А відучившись на певні програми в Новій Зеландії, ви можете розраховувати на робочу візу випускника або Post Study Work Visa . При цьому, якщо грамотно підібрати вуз, то можна отримати дійсно цікаві та актуальні знання, тим самим, посиливши наявні навички і отримати нові, які допоможуть вам в майбутньому при працевлаштуванні. Детальніше про імміграцію через навчання на нашому сайті. Ви також можете ознайомитися з інформацією про можливі витратах в статті " Скільки коштує переїзд в Нову Зеландію ".

Умови імміграції в Нову Зеландію

Способів імміграції може бути кілька, нижче Ви знайдете категорії, за якими можна переїхати до Нової Зеландії. Зверніть, будь ласка, увагу, що все дуже індивідуально і залежить від ваших вихідних даних.

На даний момент по Skilled Migrant Category, основний професійної категорії отримання ПМЖ в Новій Зеландії, необхідно набрати 160 балів, щоб ваше заяву вибрали з пулу і запросили до подачі.

Нижче прописані умови імміграції, з яких складаються Ваші бали:

 1. Job Offer або поточна робота в Новій Зеландії
 2. Додаткові бали за роботу в Новій Зеландії за фахом зі списків затребуваних
 3. Додаткові бали за роботу в Новій Зеландії поза Окленда
 4. Загальний досвід роботи за фахом
 5. Додаткові бали за досвід роботи за фахом в Новій Зеландії
 6. Додаткові бали за досвід роботи за фахом зі списків затребуваних
 7. Утворення
 8. Додаткові бали за певну навчання в Новій Зеландії
 9. вік
 10. Додаткові бали за партнера, якщо він здає IELTS на 6.5 балів і має роботу або вищу освіту

Детальну інформацію про підрахунок балів Ви можете знайти за посиланням.

Дана інформація носить загальний ознайомлювальний характер, а нюанси імміграції в Нову Зеландію можуть варіюватися від випадку до випадку

Як переїхати затребуваним фахівця з Росії, України, Білорусі та Казахстану?

При наявності затребуваною спеціальності, досвіду роботи з нею, сертифіката IELTS, а також партнера з вищою освітою і IELTS, можна спробувати набрати достатню кількість балів ( калькулятор з офіційного сайту INZ ), Тоді буде можливість іммігрувати до Нової Зеландії по Skilled Migrant Category навіть не приїжджаючи в країну.

Враховуйте, що цей процес може зайняти від 6 до 12 місяців або навіть більше, зате вимагає мінімального вкладення коштів. Проте, набрати відразу 160 балів без наявності роботи в Новій Зеландії вкрай непросто і вдається не всім. Таким чином, найчастіше саме робота в Новій Зеландії є необхідністю для успішної імміграції. Знайти роботу віддалено вкрай малоймовірно, для цього потрібно перебувати в країні. Детальніше про пошуки роботи на нашому сайті .

Як виїхати затребуваним фахівця без знання англійської мови?

При наявності затребуваною спеціальності, не всі можуть похвалитися наявністю сертифіката IELTS 6.5 балів. Та й чекати, як правило, не хочеться, або може не діставати балів для Skilled Migrant Category. Тому, досить популярний шлях, коли фахівець приїжджає на курси англійської мови. За їх закінченню можна отримати бажаний сертифікат IELTS. Крім того, під час курсів часто можна знайти пропозицію про роботу. Що дозволить отримати робочу візу, додаткові бали за роботу в країні і надалі подаватися документи на імміграцію в Нову Зеландію.

Наявність вашої спеціальності в списках затребуваних говорить про те, що при отриманні запрошення на роботу, ваш потенційний роботодавець не повинен буде доводити перед INZ (Імміграційна Служба Нової Зеландії), що він не знайшов на вашу позицію резидентів або громадян країни. А це дещо спрощує пошуки.

Детальніше про робочою візою на сайті INZ .

Останні зміни в умовах отримання робочих віз по Essential Skills Category.

Детальніше про найбільш вигідних мовних курсів в Новій Зеландії і про підготовці до здачі тесту IELTS .

В даний момент існує три списки затребуваних спеціальностей: Довгостроковий (Long Term), Короткостроковий (Immediate) і список для регіону Canterbury. Вимоги до потрапляння спеціальності в списки можна знайти в них самих на сайті INZ .

Як переїхати через підвищення своєї кваліфікації?

Коли у Вас вже є вища або спеціальну освіту, існує можливість приїхати в Нову Зеландію для підвищення кваліфікації або підтвердження поточної. Цей шлях є одним з найнадійніших, так як дозволяє отримати актуальні знання, досвід і розуміння внутрішнього ринку Нової Зеландії. На час навчання у вас буде право на підробіток, а відучившись хоча б один рік (в деяких випадках два), випускник отримує відкриту річну робочу візу, що значно полегшує пошук роботи за фахом і подальше отримання ПМЖ.
Для навчання в університеті, як правило, також потрібно IELTS від 6.0-6.5 балів і вище.

Детальніше про вартість навчання в різних вузах Нової Зеландії можна прочитати в нашій статті .

Ознайомитися з особливостями імміграції за спеціальностями:

Як виїхати через отримання нової кваліфікації?

Якщо у Вас немає закінченого профільної освіти, або Ви не хочете працювати в уже наявної кваліфікації, є можливість отримати освіту в Новій Зеландії з нуля. Це може бути будь-яка спеціальність, на Ваш особистий смак.

На час навчання у вас також буде право на підробіток, а провчившись мінімум два роки (або 3 і більше до Бакалавра), Ви не тільки отримуєте відкриту робочу візу на рік для пошуку роботи за фахом, але також купуєте визнане в усьому світі Британська освіта. Такий шлях ми оцінюємо, як виключно ефективну інвестицію для імміграції в Нову Зеландію.
Для навчання за фахом, студенту необхідний IELTS від 5.5 балів і вище.

Детальніше про системі освіти в Новій Зеландії .

Як виграти Silver Fern і приїхати з робочою візою?

Робоча віза в Нову Зеландію для освіченої та талановитої молоді. Спеціальна робоча віза, яка видається молодим людям з хорошим англійським і вищою освітою щорічно в обмеженій кількості. Для багатьох це може бути унікальною можливістю економічного переїзду в Нову Зеландію.

Вибір везунчиков відбувається виключно один день в році. Враховуйте, що онлайн подача заяв відкривається в певний день і годину і все місця розходяться практично моментально, так що потрібно постаратися, щоб встигнути.

Детальна інформація про даний тип віз на нашому сайті.

Інформація про точні дати знаходиться на офіційному сайті INZ .

Як отримати бізнес візу?

Умови для бізнес категорії пройшли кілька етапів змін. Сьогодні бізнесменові або інвестору обов'язково потрібен певний рівень володіння англійською мовою, а саме IELTS 4.0. Для отримання мовного навику, а також для аналізу бізнес та інвестиційних перспектив, підприємці з різних країн приїжджають на мовні курси і оцінюють свої перспективи.

Правила отримання бізнес віз спрямовані на залучення високоприбуткових підприємств і досвідчених бізнесменів. По даній категорії є мінімальні вимоги по сумі капітальних інвестицій - NZ $ 100 000, причому в цю суму не входить робочий капітал, необхідний для ведення бізнесу. Крім цього, для імміграції по даній категорії використовується також бальна система, за аналогією з Skilled Migrant Category.

Детальніше про Бізнес категорії на нашому сайті і на сайті INZ. Детальніше про інвесторських категорії на нашому сайті і на сайті INZ: Investor 1 і Investor 2.

Таким чином, який би шлях ви не обрали, Вам необхідний певний рівень володіння англійською мовою. Мовні курси, дійсно, є хорошим кроком. Під час навчання, Ви оцінюєте країну самі, без чиїхось підказок, аналізуєте свої перспективи в країні. І якщо Вас все влаштовує, після курсів вживаєте подальші кроки для імміграції.

Ви також можете ознайомитися з усіма видами віз в Нову Зеландію, використовуваних в різних ситуаціях.

Ми будемо раді допомогти вам опрацювати весь шлях від початку і до кінця, щоб вибрати найбільш ефективні варіанти конкретно для вашого випадку.

Оформленням віз займаються наші ліцензовані імміграційні консультанти. Консультації про імміграцію на сайті Kiwi Immigration .

Навіщо потрібні консультанти:

Як іммігрувати до Нової Зеландії?
Як іммігрувати до Нової Зеландії?
Як переїхати затребуваним фахівця з Росії, України, Білорусі та Казахстану?
Як виїхати затребуваним фахівця без знання англійської мови?
Як переїхати через підвищення своєї кваліфікації?
Як виграти Silver Fern і приїхати з робочою візою?
Як отримати бізнес візу?