Шкідливі ПОРАДИ ЯК ВИЇХАТИ В АВСТРАЛІЮ - МОЯ АВСТРАЛІЯ 365

Один з найбільш частих питань, яке задають мені незнайомі люди протягом останніх 5-ти років, це питання, як виїхати в Австралію. А я не знаю. Ось чесно. Не знаю! У кожного своя індивідуальна ситуація, а різних віз до Австралії просто безліч! Причому інформація щодо віз змінюється мало не кожні півроку. Змінюються умови, зникають одні візи, але з'являються інші. Тому я і даю посилання на офіційні джерела інформації. А на мене іноді ображаються. А іноді навіть ображаються. Ну чи не смішно? До речі про смішному. Ось кілька універсальних ШКІДЛИВИХ рад, як виїхати в Австралію.

Мрійте, мрійте і ще раз мрійте! Особливо це добре виходить, лежачи на дивані. Повісьте кілька барвистих фото вашої мрії навпроти дивану. Це допоможе вам візуалізувати вашу мрію. Уявляйте собі, що ви вже в Австралії. Ось ви пливете на білосніжній яхті повз Опери Хаус, а ось з серферной дошкою на перевагу забігаєте в блакитні хвилі знаменитого пляжу Бондай, а ось ви робите Селфі з коалою і відразу ж викладаєте його в інстаграм на заздрість всім друзям і знайомим! Візуалізують і мрійте! Так побільше-побільше! І рано чи пізно Всесвіт відгукнеться, і все складеться таким дивним і чудесним чином, що по «щучому велінню-на вашу хотінням», опинитеся ви в Австралії. Загалом трансерфінг реальності забезпечить вам справжнісінький австралійський серфінг!

Всіх, хто радить вам шукати інформацію про переїзд до Австралії на офіційних джерелах або звертатися до ліцензування міграційним агентам, посилайте в баню! Ну що це таке! На сайті http://www.immi.gov.au/ все англійською написано. Не зрозуміло! А агенти? Такі гроші просять за свої послуги, а чого там робити-то? Нееее, краще розпитати тих людей, хто вже там, в Австралії. Напишіть універсальний шаблон листи, в якому ви розповісте про свою найбільшу мрію дитинства - виїхати до Австралії. Розкажіть, як важко вам живеться у вашій країні, яку нестерпний біль ви відчуваєте з приводу того, що не можете возз'єднатися з країною своєї мрії. Побільше жалісливості, жалісливості побільше! І розсилайте, розсилайте, розсилайте ваш лист! Блогерам, хто пише про Австралію, та й просто власникам профілів в соціальних мережах, які мали необережність вказати у себе місце проживання - Австралія. Якщо вам відповіли, то проявляйте побільше напору. Просіть, вимагайте, скаржтеся. Як? У вас свій бізнес в Австралії? Відразу вимагайте зробити вам робочу візу. У вас же критична ситуація! Ну а якщо вам надумають замість нормального розгорнутої відповіді, як виїхати в Австралію, дати якісь там посилання та ще й англійською мовою, напишіть все, що про них думаєте. А краще нажаль, куди слід. Бо нєфіг.

Англійська мова вчити не треба. Це марна трата часу! Все одно без практики все швидко забувається. Ось приїдете в Австралію і відразу почнете практикуватися. Все навколо будуть просто щасливі навчити вам англійської мови, вони будуть сидіти поруч з вами годинами, посміхатися і практикувати-практикувати-практикувати. Приїжджаєте ви в готель, а там вам адміністратор запитує: "H ow are you going?" А ви йому докладно, в деталях і фарбах, розкажіть не криючись, як ви все-таки добралися з аеропорту до готелю. Нехай слухає. Вам практикуватися треба.

Відмінний рада для незаможних жінок. В Австралії, в цій далекій спекотній Австралії гостра нестача жінок. Ну просто ніде брати! Так що сидять бідні самотні австралійці у моря-океану, мріють і сподіваються, що все ж щастя посміхнеться їм! А щастя-то ось воно! Ви! До речі австралійці зовсім не бідні, а дуже навіть багаті. Майже у кожного будинок з басейном і дорога машина! Все-таки Австралія як ніяк країна багата, з високим рівнем життя. Так що бігом на сайт знайомств, побільше важких фотографій з витягнутими губками, оголеними плічками, а ще краще - фото в бікіні. Не мине й дня як, ви будете вибирати з купи убитих наповал претендентів. І так, не забудьте зажадати пред'явити документи на власність. Хіба мало чого.


Я буду плакати і сміятися,
Коли сяду в мерседес
І буду в розкоші купатися
Приїжджай скоріше за мною, я тут

Australian boy, Australian joy
Australian boy for always time
Australian boy, поїду з тобою!

Хто-небудь ще пам'ятає групу «Комбінація»?

Хто-небудь ще пам'ятає групу «Комбінація»

В Австралії гостра нестача людей. Це тільки говорять нехороші люди, що в Австралію складно виїхати. Напевно конкуренції боятися. Насправді ж Австралії просто спить і бачить, як роздобути вас, людей-то не вистачає! Тому робіть собі туристичну візу, сідайте в літак і нічого не бійтеся. Як тільки термін вашої візи закінчиться, вимагайте політичного притулку. Австралія з радістю видасть вам постійну візу і посібник додачу, аби ви залишилися. Так люди розповідають. Звідти. У них все вийшло, і у вас все вийде. Головне вірити! І мріяти!

І мріяти

Ну, а якщо серйозно. Читайте офіційні джерела або хороші блоги про Австралію. Виїхати до Австралії на даний момент - це та ще головоломка, причому у кожного своя ступінь складності. Але перш ніж приступити до вирішення своєї головоломки, непогано б відповісти собі на кілька запитань. А чи треба їхати в Австралію? І ще одне запитання. А чому саме Австралія?

Можливо вам допоможуть визначитися наступні дві статті:

10 мінусів Австралії або 10 причин, за якими вам не захочеться їхати до Австралії

10 плюсів Австралії або 10 причин, за якими вам захочеться приїхати до Австралії

Ну чи не смішно?
А агенти?
Такі гроші просять за свої послуги, а чого там робити-то?
Як?
Приїжджаєте ви в готель, а там вам адміністратор запитує: "H ow are you going?
Хто-небудь ще пам'ятає групу «Комбінація»?
А чи треба їхати в Австралію?
А чому саме Австралія?