«АвтоВАЗ» усунув дефіцит Lada Largus

«АвтоВАЗ» усунув дефіцит Lada Largus

А. Махонін / Відомості

« АвтоВАЗ », Різко збільшивши поставки в жовтні, усунув дефіцит Lada Largus, розповіли« Відомостям »топ-менеджери двох дилерських компаній. Були довіз машини за попередніми замовленнями і прискорені поставки за поточними контрактами. Зараз в наявності всі комплектації Largus, а запаси знаходяться на рівні 1,5-2-місячних обсягів продажів, уточнює один з них.

«АвтоВАЗ» усунув дефіцит Lada Largus   А

Автомобілі Largus випускаються в пасажирських і комерційних версіях (універсал коштує від 524 500 руб., Фургон - від 499 900 руб.) В Тольятті на лінії B0, де також виробляються Lada Xray, Nissan Almera, Renault Logan і Renault Sandero. З 3 жовтня на цій лінії були введені понаднормові дві години після кожної з двох робочих змін (додатковий час оплачувалося в подвійному розмірі). З 10 жовтня понаднормова робота на лінії B0 була скасована відповідно до встановленого плану, пояснив голова офіційної профспілки «АвтоВАЗу» Сергій Зайцев.

Про дефіцит Largus дилери розповіли «Відомостям» в травні 2016 р .: вони тоді могли замовити Largus в 2-3 рази менше, ніж хотіли б, - не дозволяли виробничі можливості підприємства. Особливо не вистачало фургонів Largus, замовлення на які «АвтоВАЗ» на той момент взагалі не брав. Запаси моделі були, але дилери побоювалися, що вони скоро закінчаться.

За підсумками дев'яти місяців продажі Largus в Росії скоротилися на 32%, загальні продажі Lada - на 7%, а весь ринок легкових і легких комерційних автомобілів - на 14,4%, свідчать дані АЄБ. У вересні при зростанні загального продажу Lada на 5% реалізація Largus впала на 56%, а ринок скоротився менше - на 11%. За час дефіциту семимісцеві Largus жоден з нових автомобілів не замінив - аналогів за ці гроші немає, заміщення йшло за рахунок вторинного ринку, де також присутній Largus, говорить один з дилерів. П'ятимісні версії замінювали седани С-сегмента, причому не тільки іномарки, а й Vesta, а у випадку з фургоном - аналоги на вторинному ринку і нові універсали, додає він.

«АвтоВАЗ»

Автомобільний концерн
Основний акціонер - Alliance Rostec Auto BV (74,5%, СП «Ростех», Renault, Nissan).
Капіталізація - 19,4 млрд руб.
Виручка (МСФЗ, 1-е півріччя 2016 г.) - 87,1 млрд руб.
Чистий збиток - 27,2 млрд руб.

Один з дилерів передбачає, що дефіцит Largus міг виникнути через складнощі з поставками комплектуючих. Представник «АвтоВАЗу» пояснював брак Largus, по-перше, популярністю держпрограми стимулювання лізингу (субсидування частини авансового платежу. - «Ведомости»), а по-друге - оновленням корпоративних парків. За його словами, «дефіцит вдалося нейтралізувати шляхом коригування виробничих планів» і тепер «досягнуторівновагу виробництва і попиту».

Усунення дефіциту підтримає продажу Largus, але допомоги від держпрограми пільгового автолізингу вже не буде - гроші, виділені на неї в 2016 р, закінчилися, жалкують дилери «АвтоВАЗу». Це сталося в кінці серпня, збільшення фінансування програми до кінця року не передбачається, але обговорюється можливість її продовження в 2017 р, пояснює співробітник однієї з лізингових компаній. До того ж дефіцит дозволяв продавати більше Largus з додатковими опціями, що збільшувало доходи дилерів від продажу кожної машини, додає один з них.

Largus з часткою понад 90% лідирує в сегменті LAV (універсали підвищеної місткості), на який за підсумками серпня 2016 р припадає 2,5% всього ринку, за даними «Автостат». Цей сегмент поки погано розвинений в Росії і в найближчій перспективі буде зростати головним чином за рахунок Largus, у якого через свою ціни практично немає конкурентів - іномарки набагато дорожче, коментує виконавчий директор «Автостат» Сергій Удалов. Наприклад, Volkswagen Caddy коштує від 1 285 200 руб., Зазначено на сайті марки.