«Копійку» схрестили з LADA Vesta: ВАЗ-2101 з «Х-фейсом» показали на рендер

Легендарна «Копійка» побачила багато переробок, проте з «Х-фейсом» цей автомобіль ще ніхто не бачив, та й взагалі, вона стала досить рідкісним явищем в 2018 році. І тепер в інтернеті з'явилося зображення машини з «передком» від LADA Vesta, і любителі моделі ВАЗ-2101 не залишили це фото непоміченим.

І тепер в інтернеті з'явилося зображення машини з «передком» від LADA Vesta, і любителі моделі ВАЗ-2101 не залишили це фото непоміченим

Напередодні в Мережі показали рендер, що демонструє «Копійку» з «Х-фейсом». ВАЗ-2101 зображений так, немов він до сих пір залишається «в строю», і отримав рестайлінг в фірмової концепції компанії «АвтоВАЗ».

«Копійку» схрестили з LADA Vesta. Користувачі інтернету жартома припустили, що саме так би виглядав «Жигуль», якби в 80-і роки в «АвтоВАЗ» прийшов Стів Маттін, який є нинішнім шеф-дизайнером вітчизняного автогіганта, а також автором «Х-фейса» і взагалі, всієї концепції , в якій розробляються всі сучасні моделі марки LADA.

Якщо відкинути жарти в сторону, то варто нагадати, що «Копійка» визнана найкращою машиною вітчизняного автопрому за результатами всеросійського опитування Якщо відкинути жарти в сторону, то варто нагадати, що «Копійка» визнана найкращою машиною вітчизняного автопрому за результатами всеросійського опитування. Не дивно, що вона до цих пір зустрічається на дорогах, і цінується любителями радянського транспорту як в Росії, так і за її межами. До слова, ВАЗ-2101 стояв на конвеєрі з 1970 по 1988 роки, і був випущений в кількості 4,85 млн одиниць.


Іван Головін