Як отримати і зареєструвати паливну карту Лукойл для фізичних та юридичних осіб

 1. Паливні картки Лукойл
 2. Для фізичних осіб
 3. Інші види партнерських карт
 4. ЛУКОЙЛ-Відкриття-MasterCard
 5. Рапіда-ЛУКОЙЛ
 6. ЛУКОЙЛ-Уралсиб-VISA
 7. Як і де отримати
 8. Для юридичних осіб
 9. Як використовувати і які переваги вона дає
 10. порядок отримання
 11. Як зареєструвати карту Лукойл через інтернет і стати членом клубу
 12. Заправки Лукойл на карті Росії
 13. висновки

Розвиток мережі автозаправних станцій в Росії протягом останнього десятиліття прямо було пов'язано з посиленням конкуренції між рядом найбільших нафтових компаній - постачальників палива на ринку.

Розвиток мережі автозаправних станцій в Росії протягом останнього десятиліття прямо було пов'язано з посиленням конкуренції між рядом найбільших нафтових компаній - постачальників палива на ринку

Само собою, що даний процес безпосередньо пов'язаний як з поліпшенням загальної якості обслуговування, так і впровадженням маркетингових затягають ходів, спрямованих на залучення клієнта до використання однієї мережі заправних станцій.

Мабуть, найбільш ефективним способом для цього стала поява електронних паливних карт, які, в більшості випадків, побудовані по накопичувальному принципу і покликані істотно знизити загальні витрати на паливо за рахунок вигідних умов, що надаються їх власникам.

У даній публікації ми постараємося розглянути особливості використання накопичувальних карт Лукойл як для фізичних, так і юридичних осіб.

Паливні картки Лукойл

Як і більшість гравців автозаправного ринку Росії, компанія Лукойл пропонує два варіант власних карт - для фізичних та юридичних осіб.

Для фізичних осіб

Їх принцип дії ідентичний тому, що використовується в звичайних банківських картах - виріб являє собою пластикову картку з електронним чіпом, в якому «зашивається» інформація про держателя, накопичених бонусів і інші дані, необхідні для ідентифікації.

Зчитуючи дані в терміналі автозаправної станції, клієнт автоматично отримує відповідні бонуси за покупку палива. При цьому карта, по аналогії з банківськими аналогами, має захист за допомогою пін-коду, що перешкоджає несанкціонованому доступу третьою особою.

Використання накопичувальної карти Лукойл для фізичних осіб побудовано на схемі накопичення клієнтом АЗС бонусних балів, які автоматично нараховуються на карту при її пред'явленні оператору. Бали нараховуються як при заправці паливом, так і в разі здійснення покупок на автозаправній станції.

Нарахування балів здійснюється за схемою 50 + 1, тобто кожні 50 рублів, витрачені на покупку або заправку додають один бал на бонусний рахунок карти.

Нарахування балів здійснюється за схемою 50 + 1, тобто кожні 50 рублів, витрачені на покупку або заправку додають один бал на бонусний рахунок карти

При накопиченні балів клієнт, який виступає власником картки Лукойлу для бонусів, має право використовувати їх для оплати товарів або послуг. Особливістю схеми виступає той факт, що оплатити всю суму товару цілком за рахунок бонусного рахунку можна, і залишкова вартість товару або послуги повинна становити не менше одного рубля.

Цим схема, яка використовується в картах Лукойл, відрізняється від застосовуваної, наприклад, компанією Газпромнефть, де використання бонусів по карті не має будь-яких обмежень.

Конвертація балів у рублевий еквівалент виконується, так само як і у конкурентів, за принципом «один до одного», тобто один бонусний бал дорівнює одному рублю знижки.

Фактично це означає, що з кожних п'ятдесяти витрачених рублів один рубль повертається на рахунок. Неважко підрахувати, що з однієї заправки, припустимо, на одну тисячу рублів, ви отримуєте 20 рублів бонусу, які зможете в подальшому використовувати на свій розсуд.

При роботі з бонусною карткою Лукойл для фізосіб слід пам'ятати, що інформація про нарахування бонусних балів не з'являється миттєво, а може затримуватися до 14 днів з моменту здійснення покупки.

При роботі з бонусною карткою Лукойл для фізосіб слід пам'ятати, що інформація про нарахування бонусних балів не з'являється миттєво, а може затримуватися до 14 днів з моменту здійснення покупки

На практиці термін зарахування менше, але зробити покупку з використанням бонусів відразу після придбання товару не вдасться. Власне кажучи, така особливість характерна для накопичувальних карт всіх гравців, різняться лише терміни зарахування та умови використання бонусних балів.

Власне кажучи, така особливість характерна для накопичувальних карт всіх гравців, різняться лише терміни зарахування та умови використання бонусних балів

Само собою, для нарахування бонусів карта повинна пред'являтися при кожному здійсненні операції безпосередньо оператору АЗС. Тільки в такому випадку проводиться автоматичне нарахування бонусних балів, а відповідна інформація про їх кількість доступна для перегляду безпосередньо в касовому чеку або в особистому кабінеті Лукойл для фізичних осіб, доступ до якого власник картки отримує за допомогою мережі Інтернет.

Інші види партнерських карт

Говорячи про бонусних картах Лукойл, ми вели розмову про стандартному варіанті придбання накопичувальної карти, передбаченої для фізичних осіб. Однак на практиці компанія пропонує також ряд вигідних умов для власників банківських карт партнерів компанії.

Подібний підхід дає можливість стати володарем однієї з карт банків, пов'язаних з компанією партнерськими відносинами, і отримати можливість накопичення бонусних балів при їх використанні. На сьогоднішній день Лукойл надає своїм клієнтам наступні варіанти таких рішень:

ЛУКОЙЛ-Відкриття-MasterCard

Карта партнерського банку «Відкриття». У разі використання карти при здійсненні будь-яких покупок (не тільки на АЗС мережі Лукойл) на карту нараховуються бонусні бали за співвідношенням «60 до 1» (при тарифному плані «Преміум»), тобто на кожні витрачені 60 рублів припадати один «бонусний» рубль . Використовувати бали клієнт - власник картки може на будь-якій автозаправній станції Лукойл по тій же схемі, як і стандартні бонуси, що нараховуються на звичайну накопичувальну бонусну карту.

Крім тарифу «Преміум», доступні також тарифні плани «Оптимальний» (нарахування балів за схемою «75 до 1»)

і «Базовий» з системою «100 до 1».

Рапіда-ЛУКОЙЛ

Нарахування бонусів проводиться в співвідношенні один бонус до 100 рублів.

ЛУКОЙЛ-Уралсиб-VISA

Передбачено дві схеми нарахування бонусних балів - «75 до 1» при використанні дебетової картки, і «50 до 1» - по кредитній.

Як і де отримати

Відмінною особливістю стандартної бонусної картки Лукойл виступає те, що отримати її можна абсолютно безкоштовно після заповнення анкети учасника бонусної програми. Здійснити цю процедуру можна на будь-якій АЗС компанії Лукойл з мінімаркетів або в пунктах видачі карт, інформація про яких є на офіційній сторінці компанії.

Отримання карти дозволяє її власникові зробити реєстрацію в особистому кабінеті клієнта Лукойл інтер кард за адресою my.licard.com, а також провести реєстрацію на сайті www.club-lukoil.ru, ставши учасником клубу Лукойл.

Дана операція дозволить використовувати карту не тільки в якості бонусної, але і клубної, отримуючи додаткові бали в рамках проведених акцій і клубних програм. Банківські картки від партнерів Лукойл можна отримати безпосередньо в представництвах банків, які виступають їх емітентом.

Для юридичних осіб

Слід зазначити, що компанія Лукойл надає цікаві умови не тільки по відношенню до фізичних, а й юридичних осіб, для яких передбачаються спеціальні паливні картки.

Їх використання дозволяє організаціям і компаніям використовувати переваги знижок, що діють в мережі автозаправних станцій компанії, дає можливість відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) з віднесенням його в роль собівартості витрат по паливно-мастильним матеріалам, а також розвинену систему інтернет-сервісу, за допомогою якого легко контролювати будь-які паливні витрати водіїв.

Так, інтернет-сервіс для юридичних осіб дозволяє отримувати доступ до регулярної звітності щодо кожної здійсненої транзакції за картками, установку тимчасових і (або) географічних обмежень, аналіз як загальних, так і індивідуальних витрат кожного з водіїв, а також ряд інших параметрів, важливих для оптимізації загальних витрат по автопарку.

Як використовувати і які переваги вона дає

Карта Лукойл для юридичних осіб за своїм принципом дії дещо відрізняється від карт, призначених фізичним особам. Говорячи простою мовою, по простоті використання вона працює як традиційна банківській картці, коли організація зараховує на її рахунок певну суму коштів, яка може використовуватися для придбання ПММ водієм.

При цьому зарахування здійснюється на розрахунковий рахунок компанії Лукойл, тобто ніякі відсотки при використанні картки не стягуються. По суті, водій лише в певному порядку використовує вже зарахований ліміт коштів, витрачаючи їх на заправку автомобіля. Йому досить просто пред'явити карту і ввести індивідуальний ПІН-код, яким карта захищена від зловмисників.

При цьому всі транзакції по картці відстежуються через індивідуальний кабінет, що дозволяє власнику карти відслідковувати всі операції, вироблені водіями.

До переваг карти Лукою для юридичних осіб можна віднести:

 • відсутність необхідності в готівкових коштах при далеких рейсах;
 • надійний захист коштів і можливість контролю їх витрати в режимі реального часу;
 • установка лімітів безпосередньо власником (організацією, яка купила карту) і т.д.

Ще одним дуже важливим перевагою є знижка, що надається власникам карток з боку компанії Лукойл на паливо. Вона може досягати позначки в 6.5 відсотка, що дозволяє істотно знизити загальні витрати на ПММ з боку організації-власника паливної карти.

порядок отримання

Схема замовлення і отримання паливної картки Лукойл для юридичних осіб максимально спрощена. Вона може бути здійснена онлайн з використанням сторінки на офіційному сайті компанії.

Завантаживши форму заявки на отримання карти з даної сторінки, юридичній особі необхідно заповнити та надіслати її на електронну адресу [email protected]

Також можливе отримання карти безпосередньо в офісах ТОВ «Лікард». При наявності паливної карти можливий також замовлення додаткових карт після заповнення відповідної заявки.

Для отримання карти представнику юридичної особи потрібно цивільний паспорт, довіреність на одержання цінностей матеріального характеру (карт) і оригінал заявки на виготовлення паливної карти (або карт).

Як зареєструвати карту Лукойл через інтернет і стати членом клубу

Як вже ми відзначали, велику роль для власників карток Лукойл як зі статусом фізичної, так і юридичної особи грає можливість реєстрації в особистому кабінеті системи безпосередньо на сайті компанії.

Така реєстрація дозволяє в повній мірі використовувати всі можливості карти, отримувати додаткові бонуси, а також вести оперативний контроль всіх прибутково-видаткових операцій по бонусним балам, пропонованих компанією.

Реєстрація учасника програми гранично проста і здійснюється через відповідну сторінку на офіційному сайті клубу.

Щоб активувати карту Лукойл через інтернет на сайті www.club-lukoil.ru потрібно ввести номер карти і стандартні персональні дані, що включають ім'я, прізвище та по батькові власника картки, стать і вік, паспортні дані, номер телефону, адреса електронної пошти, а також адреса проживання для отримання кореспонденції.

Відео - про картки Лукойлу для бонусів:

Для доступу в персональний розділ сайту використовується номер карти і пароль, який встановлюється користувачем самостійно. Ввівши ці дані, власник бонусної накопичувальної карти знижок Лукойл отримує доступ до клубних умов, а також особистого профілю, через який може відстежувати власні операції по карті.

Заправки Лукойл на карті Росії

Використовуючи паливну карту Лукойл, має сенс заздалегідь ознайомитися з наявністю найближчих автозаправних станцій даної компанії. Крім того, буде незайвим при складанні маршрутів також орієнтуватися на наявність і розташування АЗС даної компанії, що дозволить оптимізувати витрати і, як результат, накопичення бонусів в процесі переміщень.

Налічується понад дві тисячі АЗС «Лукойл», як на території Російської Федерації, так і в країнах ближнього зарубіжжя.

Крім того, компанія пропонує власне мобільне картографічний додаток «АЗС-Локатор», яке виявиться вельми ефективним при поїздках. Для скачування програми під смартфони з системами iOS або Android досить зайти в Appstore або PlayMarket, де обидві версії доступні для скачування на ПК з подальшою установкою в смартфон або планшет.

Додаток є безкоштовним і дозволяє отримати інформацію про всі автозаправних станціях мережі Лукойл по шляху проходження, а також ті послуги, які пропонує та чи інша АЗС.

Додаток надає ряд опцій для автомобілістів, в число яких входить безпосередній пошук найближчої автозаправки, функціонал з побудови маршруту, а також висновок в режимі «онлайн» даних щодо діючих акцій Клубу Лукойл, накопичення балів на карті і т.д.

висновки

Можна відзначити, що компанія Лукойл пропонує універсальну систему накопичувальних бонусних карт для широкої категорії споживачів. Порівнювати спектр пропозицій з конкурентами безпосередньо, ймовірно, не має істотного значення, оскільки схема нарахування бонусних балів, так само як і умови їх використання, різняться досить сильно.

Особливо варто відзначити тісну інтеграцію з онлайн-сервісами та Клубом Лукойл, що дозволяє ефективно відслідковувати всі операції по картах.

Мабуть, схема реалізації сервісів в мережі Інтернет у Лукойл є однією з найрозвиненіших на ринку.

Виходячи з цього, використання бонусних карт цілком виправдано за умови, що ви часто користуєтеся послугами АЗС Лукойл при повсякденних роз'їздах, а розвинена мережа заправок по країні робить виправданою користування послугами компанії в далеких роз'їздах.

Деякі платні ділянки нової траси Москва - С Деякі платні ділянки нової траси Москва - С.Петербург роблять загальну вартість проїзду по М11 досить суттєвою, тому хоч трохи можна заощадити на заправці по бонусним картками Лукойл.

Продумуючи маршрут поїздки за допомогою Яндекс-карт, можна подивитися наявність АЗС по шляху проходження.

А в цій статті https://voditeliauto.ru/poleznaya-informaciya/parkovka-avtomobilya/v-centre-moskvy-kak-oplachivat.html розказано про варіанти оплати парковки в Москві.

Відео - про переваги використання дисконтної картки Лукойл для автовласників:


Додати свою рекламу

Додати свою рекламу

Додати свою рекламу

Додати свою рекламу