Бонусна картка «Роснефть» для фізичних осіб: як купити, бали

  1. Реєстрація карти "Роснефть". Як збирати і обмінювати бали?
  2. Кредитування юридичних осіб та підприємств

Бонусна карта "Роснефть" - це програма накопичувальних бонусів і знижок для юридичних і фізичних осіб, подарунки і кредит, і багато іншого, придбайте карти і економте на паливі пристойні гроші.

Головним центром програми, є компанія "РН карт" - це відділ корпорації "Роснефть" по роботі з пластиковими картами і безготівковими платежами.

Власників бонусних карт вже стало близько 2 млн осіб, дані карти приймаються в 72 регіонах Росії і за кордоном (це понад 5 тисяч АЗС).
Власників бонусних карт вже стало близько 2 млн осіб, дані карти приймаються в 72 регіонах Росії і за кордоном (це понад 5 тисяч АЗС)
За кордоном карти діють на терміналах оплати АЗС, в таких країнах як: Україна, Польща, Білорусь, Казахстан.

Приєднуйтесь до бонусної програмі "Роснефть", і Ви самі оціните вигоду від співпраці, підтримку, і тільки якісне паливо і нафтопродукти.

Реєстрація карти "Роснефть". Як збирати і обмінювати бали?

Для того, щоб стати власником картки, потрібно вибрати програму (їх п'ять: "Лока", "Транзит", "Транзит-Дизель", "Програма лояльності для фізичних осіб", "Паливо онлайн"), укласти договір в спеціалізованому центрі продажів ( подивіться на карті - їх 70 по всій Росії).

Купуючи будь-які товари на АЗС "Роснефть", Ви стаєте учасником накопичувальної програми, тобто Вам нараховуються бонуси, які згодом можна обміняти на подарунки, або безкоштовне паливо.

За кожні десять рублів, які Ви витратите на звичайне паливо, в Вашу "віртуальну скарбничку" внесуть 1 бонус, за кожні 10 рублів, які Ви витратите на фірмове паливо - 2 бонуси, за покупки товарів і послуг АЗС "Роснефть" - 3 бонуса ( за кожні витрачені 10 рублів).

Бонуси які Ви накопичили, можна подивитися на чеку, при оплаті товарів і послуг "Роснефть".

Накопичені бонуси обмінюємо на подарунки (ось лише деякі): 20 літрів бензину - стоять 3990 бонусів, футболка "Роснефть" - 773 бонусу, сумка-холодильник (незамінна річ в дорозі) - 3600 бонусів.

Просто повідомте продавцеві на терміналі, що хочете обміняти бонуси на призи, і вибирайте будь-який подарунок з каталогу.

Кредитування юридичних осіб та підприємств

Якщо Ви є юридичною особою (власником підприємства), то Ви можете скористатися програмою "Паливо", ця програма передбачає овердрафт на відстрочку платежу на наступні послуги: оплата палива, СТО, мийка та ін.

Співпрацюючи з даною програмою, Ви зможете пристойно заощадити, так як в ній присутні досить значні знижки, чим більше палива споживає Ваше підприємство, тим вища знижка.

Термін кредитування до одного року, сума кредиту - від 500 тисяч рублів до 5 млн. Рублів.

Наприклад з бонусною програмою "Лока", Ви будете економити до 5 рублів, на кожному літрі палива (за рахунок права на віднімання ПДВ), зменшення йде за рахунок оптимізації і контролю рух грошей (це 5-7%), зменшення витрат на експлуатацію до 35%, за рахунок споживання тільки якісного палива, система знижок і бонусів.

Як збирати і обмінювати бали?
Як збирати і обмінювати бали?