Лукойл франшиза заправки: ціна, умови, відгуки.

В особливій репрезентації у Лукойлу немає необхідності, тому що ця торгова марка відома по всьому світу і не тільки серед клієнтів. Ця нафтогазова компанія міжнародного рівня - одна з найбільших, в світі, Лукойл сьогодні це більше 2% світового видобутку нафти і близько 1% світових доведених запасів нафти

Лукойл офіційний сайт посилання:   http://www
Лукойл офіційний сайт посилання: http://www.lukoil.ru/

Франшиза її коштує відносно недорого, зате ціна розробки фірмового дизайну знаходиться в межах від 20000 $ до 25000 $. І це не найбільші витрати, які доведеться понести покупцеві франшизи. Переобладнання заправної станції по стандартам Лукойл буде коштувати кілька сотень тисяч $. Однак і ці витрати не відштовхують володарів АЗС від роботи під торговою маркою Лукойл. Говорячи неупереджено, франшиза коштує цих грошей!

Говорячи неупереджено, франшиза коштує цих грошей

Також рекомендуємо вам переглянути: каталог актуальних франшиз

Плюси роботи з цим франчайзером величезні.

Найважливіші з них:

  • Напрацьована клієнтура у великій кількості.
  • Хороші можливості для зростання - у вас є можливість збільшення обсягу продажів, збільшуючи рентабельність.
  • Умовами договору франчайзингу, вам гарантується безперебійне постачання нафтопродуктів для торгівлі. Перевірені шаблони роботи не дозволять виявитися «за бортом».
  • Нафтопродукти компанії виготовляються за ГОСТом і мають високі показники якості.
  • У вартість франшизи входить навчання не тільки персоналу, але і самого франчайзі. Стало бути, ви отримаєте не тільки документацію та інструкції по менеджменту, а й осягнете тонкощі роботи в процесі бізнес-навчання, крім цього у вас з'явиться можливість отримання допомоги експертів компанії по будь-яким вашим питань.
  • Також Ви зможете продавати на своїй АЗС і моторні масла Лукойл. Подивитися їх можна на офіційному сайті.
    Ось посилання http://lukoil-masla.ru/

доктрина франчайзингу

Купівля франшизи від Лукойл робить вас осередком торгової мережі компанії. В тому і полягає ідея франчайзингу - чим більша реалізація буде у кожного партнера, тим швидше буде розвиток галузі. Все-таки кампанія не тільки переробляє, але і видобуває вуглеводневу сировину. І для неї необхідна хороша торгова мережа. В основному з цієї причини компанія всіляко підтримує франчайзі на всіх стадіях співробітництва.
Узагальнюючи вищесказане про побудову партнерських відносин з нафтогазовим надгігантом, зауважимо, що АЗС окупиться швидше якщо ви станете франчайзі Лукойла. І це відбувається не тільки через «розкрученого» бренду, але і через високу культури обслуговування, підтримуваної при експлуатації автозаправної станції за наданою бізнес-моделі. Є привід приєднатися до сотень франчайзі і бути успішним в бізнесі.