Проект ремонту балкона

  1. Проект ремонту балкона потрібен чи ні? Мені здається, що це якийсь технічний бум чи, навіть на балкон...

Проект ремонту балкона потрібен чи ні?

Мені здається, що це якийсь технічний бум чи, навіть на балкон і той хочуть побачити проект. То який же він, цей проект балкона і що в нього входить, ось про це проектному ремонтному питанні зараз і розберемося.

На мій погляд, проект ремонту балкона варто складати в тому випадку якщо у Вас, як мінімум обвалилася балконна плита, Вам нема на чому стояти вийшовши на балкон і Ви, звернулися до міськвиконкому і до місцевого "Ж.е.К" з цією проблемою. Тоді вам складуть проект ремонту самої плити балкона, встановлення жорстких бокових опор і їх несучої навантаження, прорахують навантаження на опори балкона знизу, армування підошви і подальшої заливки її бетоном, де буде включена вся кошторисна робота, отримана навантаження на сам будинок і на бічні опори балкона , ну а так, проект ремонту балкона, ну на що його там робити? На два метри балконних конструкції з внутрішньої і зовнішньої обшивкою, обробкою балкона , Так би мовити облагороджує ремонт балкона ? Перепрошую звичайно за сарказм, але як я жодного разу за свої довгі роки практики не бачив проект ремонту балкона, так і ні разу не бачив проект ремонту туалету, і в тому числі проект ремонту ванною або взагалі кімнат окремо. Ну є проектна документація по ремонту квартири і то, відкрию вам очі, проект виконується в тому випадку якщо виконується повне перепланування квартири зі знесенням перегородок і несучих конструкцій.

Ну є проектна документація по ремонту квартири і то, відкрию вам очі, проект виконується в тому випадку якщо виконується повне перепланування квартири зі знесенням перегородок і несучих конструкцій

Правда проект ремонту балкона можна замовити якщо вам нудно або проводиться подовження, збільшення балкона з підпорами наступного і ви, на додаток до всього, переживаєте за будівельників або ремонтників які взялися виконувати вам ремонт балкона за проектом, тоді так. Але в ваш проект балкона загляньте ви самі і максимум виконроб, який просто на словах пояснить робочим як робити, але вони зроблять все одно по своєму. Буде звичайно ще один плюс від проекту ремонту балкона. При продажу квартири, вам не доведеться ходити і оформляти збільшення балкона, у вас проект вже буде на руках, але знайте, проект ремонту балкона замовлений на початку ремонту, виходить на порядок дорожче ніж оформляти його при продажу квартири. Успіхів!

Але можна зробити і так!

Якщо ви хочете на дурняк отримати проект ремонту балкона, можна зробити наступне. Заради халявного проекту, по-моєму можна замутити таку махінацію, тим більше що проект ремонту балкона за ціною (вартість), повірте, не так вже й дешево коштує. Загалом слова словами, пора і до практики переходити. А варто знести удержіваущіе перила балкону конструкції. Можна їх просто вирізати, але місця заставних деталей варто виламати за допомогою мантіровкі, це робиться для того що б було схоже, ніби-то балконна конструкція сама вивалилася. Йдете з заяву про те, що трапилося горе в жек. Після чого тупотите до сусідів і просите написати їх заяву що їх же, мовляв топить протягом уже року і вони турбуються за вище стоящуюю конструкцію, плити балкона. Після чого з заявою нехай йдуть в жек і просять на заяві поставити печатку і підпис, мовляв його прийняли, а тепер з засвідченою копією печаткою, що заява жек прийняв на розсуд, (своее і сусідів) тупотите в міський іспалком в архітектурне бюро і посилаючись на це, просите підготувати проект. На прохання свою стоїть той же попросити печатку і підпис, про те що заява розглянули. Йдемо знову, знову в жек і питаєте:

- ви збираєтеся покращувати мені балкон?

- вони вам дадуть відповідь, сто відсотків так; а ви вже у них запитайте згідно якому документу будите робити, адже тут потрібен проект. На що вони дадуть відповідь:

- його варто виконає в архітектурному бюро; а так як ви вже побували там і проект находітсч на розгляді, вам варто лише віддати всі папери за прийнятим заявою, про проект балкона. Після чого вони самі зв'яжуться між собою і в іншому разбіруться. Не забувайте більше скаржитися на підошву балкона, тоді проект балкона точно прорахують досканально.

скачати dle 11.3 Проект ремонту балкона потрібен чи ні?
Проект ремонту балкона потрібен чи ні?