Засклення балконів дерев'яними рамами - ціна в Москві "ЕлітБалкон"

 1. Плюси і мінуси балконів і лоджій з рамами з дерева
 2. Види дерев'яного скління і популярні бренди
 3. Вартість скління і порядок його виконання
 4. Порядок і терміни виконання робіт

Порівняно недавно у домовласників практично не було іншої альтернативи, крім як засклити балкон дерев'яними рамами. Дані конструкції по характеристикам, були дуже далекі від сучасних, а тому швидко поступилися місцем металопластикових і алюмінієвим аналогам.

Але технології не стоять на місці, і сьогодні можна з упевненістю говорити про те, що інтерес до конструкцій з дерева відродився. Сучасні вікна з деревини за внутрішньою будовою практично нічим не відрізняються від ПВХ-профілів . При цьому вони мають ряд додаткових, властивих тільки дереву достоїнств. Перша з них - це можливість засклити балкон дерев'яними рамами ціни при цьому досить доступні.

Перша з них - це можливість засклити балкон дерев'яними рамами ціни при цьому досить доступні

Дерев'яне скління балкона договірна

Плюси і мінуси балконів і лоджій з рамами з дерева

Городяни, які спочатку кинулися склити вікна, балкони та лоджії ПВХ-конструкціями, відчули, що їм не вистачає природи. У мегаполісі, де кожне деревце на вагу золота, пластикові рами виглядають холодними і бездушними.

Перше очевидну перевагу, за яку покупці цінують системи з дерева: цей матеріал живий і теплий у всіх сенсах. Він стане справжньою окрасою приватного будинку або квартири в багатоповерхівці. Але цим не обмежується список достоїнств дерев'яного скління:

 • Практичність: дерев'яне скління балкона прекрасно переносить холод і спеку, а служить впродовж десятиліть.
 • Естетичність: сьогодні можна виконати скління лоджії деревом в будь-якому відтінку і з різними дизайнерськими ефектами.
 • Дешево: Доступні на засклення балконів деревом ціни.
 • Універсальність: подібне рішення підійде під будь-який інтер'єр і тип балкона / лоджії.

Якщо говорити про недоліки технології, то вони найчастіше виявляються в результаті неправильного вибору компанії-виробника, або неякісного монтажу. Як би там не було, мінусом можна вважати вразливість екологічно чистої деревини перед певними факторами. При недостатній обробці лакофарбовими матеріалами, дерев'яна рама може постраждати від впливу вологи, і в підсумку систему «поведе», або на ній з'являться тріщини. Згодом покриття на поверхні деревини може потріскатися, вигоріти. На відміну від пластику, доведеться підфарбовувати вікна, приблизно, кожні 5 років.

Якщо покупцеві доводиться стикатися з подібними явищами, швидше за все, він мав справу з недобросовісним виробником. Адже правильна сушка дерева, обробка його спеціальними складами, компетентна установка вікон є гарантією тривалої і безтурботним експлуатації.

Види дерев'яного скління і популярні бренди

Можна виділити два основних підходи до скління балкона дерев'яними рамами:

 1. Класичне скління.
 2. Сучасні системи по типу європейської технології.

Перший варіант - це всім відомі старі добрі рами, які багато умільці роблять своїми руками. Такий підхід економічний, але результат його не самий вражаючий. Оскільки готові вікна матимуть порівняно невисокий рівень теплоізоляції.

Якщо ж використовувати неякісну деревину або обробити її без знання справи, то дуже скоро рами почнуть зсихатися, по ним підуть тріщини. Згодом конструкції будуть погано закриватися, заклинювати.

Нові системи на зразок пластикових конструкцій - це зовсім інший підхід до реалізації завдання. У них поєднується екологічність і природна краса деревини з довговічністю, зносостійкістю, прекрасними теплоізоляційними здібностями.

Якісне скління балкона або лоджії деревом можливо в тому випадку, якщо вибирати перевірені бренди. На вітчизняному ринку встигли добре зарекомендувати себе наступні компанії:

 • DOMUS;
 • FENESTRA;
 • KRAMAREV GROUP;
 • LASITA-Aken.

Сучасні рами відрізняються відмінною якістю, так як відповідають суворим стандартам. Для їх виробництва деревину неодмінно піддають багаторазової обробці. Грамотна сушка, грунтовка і фарбування означає, що конструкції не доведеться часто підфарбовувати.

Грамотна сушка, грунтовка і фарбування означає, що конструкції не доведеться часто підфарбовувати

Засклення балконів деревом ціни під запит

Вартість скління і порядок його виконання

Як і в разі використання пластикових конструкцій, ціна на дерев'яне скління балкона або лоджії може варіюватися в залежності від декількох тих чи інших факторів. В першу чергу, підсумкову вартість визначає тип конструкції. Класичні рами будуть дешевше, але вони поступаються європейським технологіям за багатьма показниками.

Підсумкова сума буде відрізнятися в залежності від обсягу та складності робіт. Якщо потрібно засклити типовий невеликий балкон, то це буде недороге рішення. Коли ж необхідно реалізувати нестандартний проект, вартість квадратного метра скління зростає.

Засклення балконів деревом дешево - не завжди найкраще рішення. Важливо розуміти, за рахунок чого відбудеться здешевлення.

На ціну впливають матеріали і додаткові опції. Наприклад, можна використовувати одинарний і подвійний склопакет. Є можливість замовити установку особливих стекол: тонованих, з поліруванням і без неї. Замовник може вибрати колір рам на свій смак: фарбування, як правило, оплачується окремо.

У той же час і в даному сегменті можливо виконати щодо дешеве засклення балконів деревом. На додаток до сказаного додамо, що вартість в частково залежить від типу деревини, а також характеру використовуваної фурнітури. Погодьтеся, рама з модрини, оснащена противовзломними замками, буде коштувати значно дорожче бюджетної їли зі звичайними механізмами.

Хочете засклити балкон дерев'яними рамами ціни надамо по Вашому запиту індивідуально, всі консультації безкоштовно.

Порядок і терміни виконання робіт

Дерев'яне скління виконується порівняно швидко. Попередньо, на місце приїжджає фахівець, який оцінює стан балкона / лоджії, виконує заміри. Після виготовлення конструкції (5-7 днів) відбувається монтаж. Як правило, його здійснюють протягом одного дня.

Наші фахівці готові також виконати додаткові роботи. сюди входить демонтаж старої конструкції , зміцнення бетонної площадки , зварювальні роботи , установка підвіконь і відливів , обробка . Замовляючи повний комплекс послуг , Ви приймаєте балкон, який повністю готовий до експлуатації. Телефонуйте!