Таємна сила чисел. Цифровий код грошей. Обговорення на LiveInternet

  1. Магніт для грошей: щаслива купюра
  2. Узелковая магія для грошей

Багато хто вірить в магію грошей, і знаходять масу підтверджень її існування. Цей пост буде цікавий саме такого типу людей.
Багато хто вірить в магію грошей, і знаходять масу підтверджень її існування
Вважається, що числа, нанесені на будь-який матеріальний предмет, несуть в собі великий потенціал сили, яку можна розпізнати, розгадати її значення і зміст, якщо хочете. Основне вміння - грамотна трактування чисел коду грошей.

Отже, вам буде потрібно грошова купюра. Її вибір ви повинні здійснити самостійно. Краще, якщо це буде для вас знаковою купюрою. Наприклад, подарованої вам заможною людиною; або виграної в казино, лотерею; або знайденої і збереженої вами на удачу. Загалом, будь-яка грошова купюра, що має для вас якесь значення. Так само в ворожінні на коді грошей можуть брати участь і купюри витягнуті вами з вашого гаманця навмання, або ж ті гроші, які до вас прилипли. Тобто ви хочете віддати їх, то в магазині, то в транспорті, але їх у вас не беруть під приводами типу відсутності здачі і т.п. Для ворожіння підійдуть грошові купюри будь-якої валюти. Так що вибирайте собі до вподоби, і нехай вас не бентежить, що кількість чисел в коді грошей різної валюти відрізняються.
Наприклад, код грошей містить: на рублях - 7 цифр, на доларах - 8, а на євро - 11. І це жодним чином не впливає на результат.Що робити:
Послідовно підсумуйте числа з коду грошей на купюрі (банкноті). Якщо отримане число виявилося двозначним, складіть і його половинки, щоб, врешті-решт, вийшло одиничне число від 1 до 9. Примітка: Цифри 10, 11, 22 підсумувати не можна. Їх ви можете залишити в незайманому вигляді, що не підсумовуючи.
приклад:
Номер коду грошей на моїй улюбленій банкноті номіналом в 10 рублів - 8038983. (Мені подарували з неї орігамі у вигляді серця)
8 + 0 + 3 + 8 + 9 + 8 + 3 = 39
3 + 9 = 12
1 + 2 = 3
Отримане значення число 3.

(Мені подарували з неї орігамі у вигляді серця)   8 + 0 + 3 + 8 + 9 + 8 + 3 = 39   3 + 9 = 12   1 + 2 = 3   Отримане значення число 3

Тепер звірте ваше отримане числове значення з розшифровками нижче:
Код грошей, магічне число 1 - Попереду чекає можливість яскраво заявити про себе. Вас чекає удача в нових починаннях, що належать до сфери торгівлі або фінансів. Внаслідок чого до вас стануть прислухатися, з вашою думкою щодо грошей почнуть рахуватися оточуючі.
Код грошей, магічне число 2 - ця цифра обіцяє мінливу успіх у справах. Хоча від проколів буде легше піти, якщо ви не будете форсувати події, пов'язані з фінансовими операціями. Можливо, на якийсь час, краще піти в тінь, або не брати ключових фінансових рішень.
Код грошей, магічне число 3 - це відмінне число, яке пророкує успіх у переговорах! Намічається шанс звільнити і реалізувати свій творчий потенціал, тим самим продемонструвавши всім, на що ви насправді здатні. Намагайтеся бути енергійним, діяльним, і успіх в найшвидшому часі постукає до вас у будинок.
Код грошей, магічне число 4 - купюра з таким магічним числом символізує грошову стабільність або більшу фінансову прибуток. У вас ніхто не виб'є грунту під ногами. Вас не покине відчуття спокою за завтрашній день, і вам відкриються нові привабливі ділові перспективи.
Код грошей, магічне число 5 - п'ятірка віщує добрі зміни в кар'єрі. Якщо в найближчому майбутньому ви не полінуйтеся працювати вдвічі старанніше, і приступите, нарешті, до рішучих дій, вам, швидше за все, вдасться, нарешті, підняти свій авторитет і закріпити за собою репутацію професіонала своєї справи. Що само собою призведе до підвищення заробітної плати і збільшення особистих доходів.

Що само собою призведе до підвищення заробітної плати і збільшення особистих доходів

Код грошей, магічне число 6 - ця цифра приваблює великі суми грошей. Нарівні з цим вона символізує благополуччя своїх господарів, діяльність яких пов'язана з ювелірними виробами, предметами розкоші і антикваріатом.
Код грошей, магічне число 7 - це цифра символізує обмеження, що говорить про те, потрібно почати акумулювати гроші шляхом відмови собі в надмірності. Краще не чекайте найближчим часом подарунків долі або легких перемог. І якщо вам навіть трохи пощастить, будьте впевнені, що незабаром доведеться відстоювати своє право на успіх.

Код грошей, магічне число 8 - вісімка пророкує, що вам доведеться добре попрацювати. Якщо ви спробуєте ухилитися від своїх обов'язків, або віддасте перевагу перекласти свою відповідальність на іншу людину, зайнявши тим самим тіньову позицію, це несприятливо відбитися на вашому благополуччі. Лінь - зараз для вас найгірший товариш.
Код грошей, магічне число 9 - це цифра безпеки і стабільності. Вам нічого не загрожує, ні будь-які емоційні потрясіння, ні серйозні перепони в справах, ні конфлікти, ні розлади. І, тим не менш, вам не загрожують і великі перемоги. Малоймовірно, що в найближчому часі, ваше життя глобально змінитися.

Код грошей, магічне число 10 - вам невимовно пощастило! Удача прийняла рішення зробити вас своїм фаворитом. Вас чекає багато щасливих поворотів долі. Грошові справи будуть вирішуватися самим благополучним чином. Єдине може завдавати дискомфорт. При такому стані справ, матеріальне становище може бути нестабільним.
Код грошей, магічне число 11 - неймовірно потужна грошова цифра. Вона приносить завидний успіх, але вимагає підвищення вимог до самого себе, без урахування будь-яких поблажок. 11 передбачає якісні зміни в сфері відносин. Вони набудуть більш глибокий і осмислений характер.
Код грошей, магічне число 22 - число уособлює собою символ стабільності. Але для того, щоб справи рухалися, або йшли швидше, проявляйте щедрість до людей. Від благодійності ви залишитеся в реальному виграші. Безумовно, вона не принесе вам прямого прибутку, але в кармічну сенсі це допоможе запустити ваш особистий маховик грошового заробітку.

Серед всіх грошових купюр і банкнот, які проходять через руки людей, зустрічаються і талісмани, що притягають фінансовий успіх (див. Монета-талісман ). Їх дуже просто дізнатися.
Талісманом грошей може вважатися купюра, номер або код якої в сумі дорівнює підсумованим числу цифр дати вашого народження.
Талісманом грошей вважається купюра, числа, в номері якої повторюються з періодичністю. Наприклад: 2372372.
Талісманом грошей може вважатися доларова банкнота, в якій перші чотири цифри і другі чотири в сумі дають однакові числа.
Приклад: номер - 132211312. 1 + 3 + 2 + 2 = 8 і 1 + 1 + 3 + 1 + 2 = 8
Магічні можливості грошового талісмана ще сильніше, якщо суми двох кожних цифр в номері рівні.
Приклад: 15 33 42 24. 1 + 5 = 6, 3 + 3 = 6, 4 + 2 = 6, 2 + 4 = 6.
І найсильнішим талісманом грошей є купюри з номерами, що виглядають подібним чином 333333333 або 46646464. Така гріш просто безцінна з точки зору побутової магії. Такий талісман прийнято носити в окремій кишеньці гаманця, і не розмінювати.

Грошова магія:

Магніт для грошей: щаслива купюра

Джозеф Мерфі: Молитви для залучення багатства

Узелковая магія для грошей

Грошова мантра і Росток добробуту