Як дізнатися баланс карти Тінькофф через СМС та інтернет

  1. Перевірити баланс карти Тінькофф по СМС
  2. Перевірити баланс в інтернет-банку або мобільному додатку

Щоб не перевищити доступний кредитний ліміт і заздалегідь поповнити рахунок для погашення мінімального щомісячного платежу, клієнтам банку корисно вміти перевірити баланс карти Тінькофф. Це можна зробити декількома способами, з якими ми пропонуємо ознайомитися. Виберіть зручний спосіб перевірки балансу, щоб постійно не витрачати зайвий час.

Банк Тінькофф передбачив такі способи перевірити залишок коштів або заборгованість по карті: інтернет-банк, мобільний додаток, СМС і гаряча лінія. Давайте детально розглянемо кожен варіант.

Перевірити баланс карти Тінькофф по СМС

Швидше за все можуть безкоштовно перевірити баланс карти Тінькофф абоненти Білайн, МТС і Мегафон. Надішліть СМС з текстом «Баланс ****» на короткий номер 2273, замість зірочок вкажіть останні чотири цифри номера карти. Повідомлення приймаються тільки з номера, який ви вказали при отриманні картки. Спосіб працює тільки в Росії, з-за кордону безкоштовно перевірити баланс карти по СМС не вийде.

Для перевірки балансу з-за кордону і при використанні інших мобільних операторів, відправте СМС на федеральний номер +79037672273 . У вартість туру не перевищує вартості звичайного повідомлення.

Перевірити баланс в інтернет-банку або мобільному додатку

В інтернет-банку відображаються всі рахунки клієнта, баланс і історія операцій по кожній карті. Обов'язково зареєструйтеся в системі дистанційного обслуговування, щоб бути завжди в курсі того, що відбувається з Вашими рахунками. У лівій частині головної сторінки інтернет-банку Тінькофф ви знайдете список оформлених банківських карт і баланс кожної. Детальна демонстрація перевірки рахунку через інтернет-банк запропонована в наступному відео.

Ви також можете завантажити мобільний додаток для телефонів на базі iOS, Android і Windows Phone. У програмі відображаються всі рахунки клієнта, операції і баланс кожної карти. Зручний варіант перевірити баланс карти Тінькофф з єдиним мінусом, щоб дізнатися баланс, потрібно підключення до інтернету.

Якщо у вас немає доступу до телефону, на який оформлена банківська карта або ви забули пароль для входу в інтернет-банк, можете зателефонувати в службу підтримки Тінькофф - подробиці і номер . Повідомте оператору про своє бажання, після ідентифікації особи за паспортними даними, представник банку повідомить залишок коштів на вашому рахунку та дату чергового платежу. Це зручний спосіб дізнатися баланс карти в екстреній ситуації. Тому, обов'язково запишіть номер служби підтримки в телефонну книгу.