Фінансовий блог. Як перевірити баланс на карті Ощадбанку: способи перевірки

  1. Як перевірити баланс на карті Ощадбанку
  2. Зателефонувати на гарячу лінію
  3. мобільний банк
  4. Сбербанк онлайн
  5. Мобільний додаток

Іноді потрібно оперативно дізнатися залишок грошових коштів на своїй карті Іноді потрібно оперативно дізнатися залишок грошових коштів на своїй карті. Як перевірити баланс на карті Ощадбанку? Існує кілька способів, вибирайте найбільш зручний для себе.

Як перевірити баланс на карті Ощадбанку

через банкомат

Дізнатися баланс через банкомат - це легкий і простий спосіб, банкоматів Ощадбанку багато всюди. При використанні чужого банкомату зніметься комісія в розмірі 15 рублів. При використанні свого банкомату, послуга безкоштовна.

Якщо ж хочете отримати виписку за 10 днів, то комісія в рідному банкоматі складе також 15 рублів.

Щоб дізнатися баланс на карті, вставте її в банкомат і введіть ПІН-код. Виберіть в меню «Запит балансу». Баланс можна вивести на екран або роздрукувати.

Зателефонувати на гарячу лінію

Щоб перевірити стан рахунку потрібно:

  • Зателефонувати за безкоштовним номером по всій території Росії 8 800 555 55 50, або за номером (495) 500-55-50, або на номер 900.
  • Дочекатися відповіді оператора, повідомити йому свої паспортні дані, реквізити картки, а також кодове слово, вибране при первинній реєстрації картки.

Якщо у вас є код клієнта (число з 5 цифр), то оператор не знадобиться. Досить буде зателефонувати, ввести число 22 в тоновому режимі, ввести номер карти і натиснути #, потім код клієнта і знову #. Потім потрібно слідувати інструкції автоінформатора.

мобільний банк

Спосіб доступний тільки клієнтам, підключеним до сервісу мобільний банк . Він буває 2 видів:

  • економ;
  • повний.

Перший надається умовно безкоштовно, за другий варіант доведеться щомісяця доплачувати (30 або 60 рублів на місяць, в залежності від виду карти). Якщо у вас повний пакет, то повідомлення на телефон про витратно-прибуткових операціях приходять автоматично відразу після зміни балансу. Надходить СМС практично миттєво. Запити балансу через USSD або по СМС теж безкоштовні.

Слово «умовно», використане по відношенню до економ варіанту «Мобільного банкінгу» має на увазі оплату за фактом. За кожен запит про баланс зніметься 3 рубля, за коротку історію за рахунком (5 останніх операцій) зніметься комісія - 15 рублів. Якщо на рахунку карти мало грошей для комісії, то послуга не надається.

Для наведення довідки про баланс за допомогою короткої команди (USSD), треба набрати команду * 900 * 01 # і натиснути виклик.

Або відправити СМС на номер 900. Для того, щоб дізнатися баланс треба написати в СМС: «Баланс ХХХХ«. Замість слова «баланс» можна написати будь-яка з цих: BALANS, BALANCE, 01, ЗАЛИШОК, OSTATOK. ХХХХ - це 4 останні цифри карти.

У відповідь прийде СМС, де буде вказана сума залишку.

Щоб замовити виписку замість слова Баланс та інших, треба вказати Історія, виписка, 02, VYPISKA, ISTORIA, HISTORY і останні 4 цифри карти.

Сбербанк онлайн

Якщо ви зареєстровані в інтернет-банку « Сбербанк онлайн »І під рукою є комп'ютер, ноутбук або планшет з виходом в інтернет, то можна швидко дізнатися баланс всіх рахунків і карт, відкритих в Ощадбанку. Вже на головній сторінці ви побачите залишки по всіх вкладах і рахунках.

Мобільний додаток

Через встановлений мобільний додаток на телефон, можна зайти в «Сбербанк Онлайн» і також на головній сторінці побачити всі грошові залишки по кожному рахунку Ощадбанку.

Якщо жоден з перерахованих вище варіантів не підходить і ви не знайшли, як перевірити баланс на карті Ощадбанку, залишається тільки один метод: сходіть у відділення банку з паспортом і картою і зверніться до банківського працівника.

Ніна Полонська

Як перевірити баланс на карті Ощадбанку?