Молодіжна карта Ощадбанку: як оформити і скільки коштує продукт? Порівняння з іншими пропозиціями.

 1. Дебетова «Молодіжна»
 2. Порівняння з іншими банками
 3. Кредитна карта «Молодіжна» Ощадбанку: все про неї
 4. тарифи
 5. Скільки можна отримати?
 6. Як оформити?
 7. Скільки чекати?
 8. Що ще?
 9. резюме

Ощадбанк не обділив своєю увагою і молодь. Можна стати клієнтом і в 14 років, оформивши дебетову карту «Молодіжна». Її вартість - 150 руб. на рік. Це повноцінний банківський продукт з усіма можливостями. А якщо вже є 21 рік, то можна подати заяву на кредитну карту.

У Ощадбанку не тільки репутація надійного банку, але і широка лінійка банківських продуктів. Є серед них і «Молодіжна» карта. Це ціла лінійка з 3-х продуктів: 14+, 18+ і 21+. Перші дві - дебетові, третя - кредитна. Відрізняється «Молодіжна» карта Ощадбанку від звичайної тим, що оформляється кожен продукт з певного віку, він вказаний в назві:

 • з 14 до 25-ти;
 • з 18 до 25 років.
 • з 21 року до 30 років.

Дебетові карти по тарифам нічим не відрізняються один від одного. Також вони схожі за умовами. Єдина відмінність - вік власника.

Дебетова «Молодіжна»

Вона потрібна для зберігання коштів клієнта. Щоб користуватися продуктом, необхідно спочатку поповнити рахунок. Скільки коштує «Молодіжна» карта Ощадбанку? Всього 150 рублів.

переваги:

 • обслуговування 150 руб. в рік, деякі банки готові зробити таку пропозицію;
 • можливість вибору платіжної системи - Visaілі MasterCard;
 • підключення до програми «Спасибі від Ощадбанку», що дозволяє збирати бонуси за покупки;
 • підключення до мобільного банку;
 • термін дії - 3 роки.

«Молодіжна» карта може бути тільки основною, додаткові не випускаються. Для оформлення згоди батьків не потрібно, потрібен паспорт.

Порівняння з іншими банками

Однак Ощадбанк не єдиний банк, який випускає карти для молоді. Є такі продукти і у інших кредитних організацій. Наприклад, Росбанка. Однак це фінансова установа пропонує лише дебетові продукти.

У лінійці продуктів банку «Санкт-Петербург» є «Дитяча карта». Працює вона дещо по іншому принципу. На рахунок перераховуються дитячі посібники, які надходять в банк. З цими грошима ніяких операцій проводити не можна, крім оплати покупок. Причому обслуговуються «Дитячі карти» не у всіх магазинах і не на всіх касах: для проведення операції необхідно мати спеціальний термінал. Наприклад, можна оплатити покупку товарів для дитини в гіпермаркеті «Стрічка», але в Макдональдсі їй не скористатися. Оформити можуть батьки, які мають постійне місце проживання в Санкт-Петербурзі. Для цього потрібно звернутися в МФЦ і щороку підтверджувати право на виплати.

Таблиця 1. Порівняння умов Параметр «Молодіжна» Ощадбанку MasterCardStandardIYTC Росбанка * «Дитячі карта» банку «Санкт-Петербург» Річне обслуговування 150 руб. 1 800 руб. (150 руб. На місяць при балансі менше 50 000 руб., Якщо більше - 0 руб.) 0 руб. Перевипуск в разі втрати 150 руб. Безкоштовно 60 руб. Місячний ліміт видачі готівки 1 500 000 руб. 700 000 крб. Не передбачено Добовий ліміт видачі готівки в банкоматі або касі 150 000 руб. 250 000 руб. Не передбачено Видача готівки в межах ліміту в банкоматі або касі 0 руб. 0 руб. Не передбачено Видача готівки понад ліміт 0,5% від суми перевищення ліміту не передбачено не передбачено Видача готівки в сторонньому банку 1% (мінімум 150 руб.) 1-1,2% через банкомат або касу (мінімум 100 руб. І 250 руб. ) Чи не передбачено Прийом грошей в своєму банку 0 руб. 0 руб. Не передбачено Прийом грошей в іншому банку 1,25%, в межах 30-1 000 руб. Не передбачено не передбачено Переклад в рублях в інший банк не передбачено 0,5-1,5% в залежності від способу (мінімум 20-600 руб.) Не передбачено Отримати інформацію в банкоматі іншого банку 15 руб. Не передбачено не передбачено Екстрена видача готівки 6 000 руб. 6 000 руб. Не передбачено Плата за недозволений овердрафт 40% річних не передбачено не передбачено

* Оформити можна з різними пакетами послуг, в порівнянні рекомендований ПУ «Класичний».

Карта Ощадбанку краще підходить під звання «Молодіжної», тому що умови її обслуговування по кишені школяреві і студенту. Річна плата становить всього 150 руб. Росбанк ж безкоштовно випускає пластик, але щомісяця стягує плату за пакет послуг, якщо сума на рахунку менше 50 000 руб. А 50 000 руб. для школяра і студента - велика сума.

Кредитна карта «Молодіжна» Ощадбанку: все про неї

Крім дебетової можна також оформити і кредитну карту «Молодіжна» Ощадбанку. Причому мінімальний вік - 21 років. А максимальний - 30 років.

Нічим, крім назви і фотографії на лицьовій стороні продукту, не відрізняється від іншої кредитки. Єдина перевага - в якості підтвердження доходу можна використовувати довідку про нараховану стипендії. Дохід підтверджувати потрібно в будь-якому випадку.

Дохід підтверджувати потрібно в будь-якому випадку

Мал. 1. Інфографіка Ощадбанку

тарифи

Таблиця 2. Витяг з тарифів Послуга Плата за використання Річне обслуговування 750 руб. Перевипускіз через втрату 150 руб. Зарахування коштів Безкоштовно Процентна ставка 33,9% Неустойка при виникненні прострочення 36% Видача коштів 3-4% від суми в залежності від банку (не менше 390 руб.) Ліміт на видачу готівки 50 000 - 150 000 руб. в залежності від способу зняття Запит інформації в іншому банкоматі 15 руб.

банком встановлено пільговий період кредитування до 50 днів. Його тривалість залежить від дати платежу і дати виникнення заборгованості по карті. Максимально довго користуватися грошима банку під 0% можна, якщо зробити покупку відразу після формування виписки. Пільговий період діє, якщо заборгованість погашена повністю протягом 20 днів після формування виписки. 0% поширюється тільки на операції купівлі та оплати послуг.

З мінусів:

Скільки можна отримати?

Сбербанк схвалює від 15 тис. Руб. Максимум - 200 тис. Руб. Якщо це перший кредитний продукт, розраховувати варто тільки на мінімальну суму.

Як оформити?

Потрібно прийти у відділення банку з пакетом документів і написати заяву. Для оформлення знадобиться паспорт і довідка про доходи (2-ПДФО, з деканату, за формою банку).

Скільки чекати?

Недовго. Рішення приймається протягом 2-х робочих днів. Однак на виготовлення і відправлення в потрібний філія піде ще тижнів зо 3.

Що ще?

Кредитка бере участь в бонусної програмі « Спасибі від Ощадбанку », Можна підключити мобільний банк і інтернет-банк.

Кредитка бере участь в бонусної програмі «  Спасибі від Ощадбанку  », Можна підключити мобільний банк і інтернет-банк

Мал. 2. Умови обслуговування

резюме

Навіть без детального порівняння умов можна зробити висновок, що оформити карту Ощадбанку «Молодіжна» - вигідно тільки через низьку плати за обслуговування (150 руб. В рік). Подати заявку на дебетову можна після досягнення 14-річного віку. Деякі банки пропонують продукти для молоді, особливо якщо карта випускається як основна.

Цікава пропозиція від Альфа Банку: Кредитна карта з безвідсотковим періодом 100 днів. Покупки в кредит без оплати відсотків. Оформити заявку .

Як оформити?
Скільки чекати?
Що ще?
Скільки коштує «Молодіжна» карта Ощадбанку?
Як оформити?
Скільки чекати?