Що потрібно знати про оренду банківських сейфів в Україні?

Вирушаючи в подорож навколо світу, турне по містах або просто на літню відпустку до моря, не забудьте подбати про збереження ваших документів, цінних виробів і золотих прикрас, які не поїдуть з вами. Одним з найбільш безпечних місць для них можуть послужити банківські комірки, які можна орендувати на період подорожі і які забезпечать збереження предмета практично будь-якого розміру ...

Скористатися цією послугою в Україні можливо практично в будь-якому банку країни, однак перед тим як вибрати пункт зберігання цінних речей, слід ретельно проаналізувати ринок даних послуг, щоб підібрати найоптимальніший варіант передбачає найменші витрати з найбільшими гарантіями безпеки.

В середньому оренда банківського осередку малого розміру, за матеріалами журналу «Деньги», може становити від 2 до 30 грн. на добу, тому зайва увага по вибору банку буде цілком виправдано. Осередки вищого обсягу коштують значно дорожче і можуть досягати в ціні за оренду 70, а то і 100грн в день.

Існує також і особлива система банківських штрафів, при якій на людину, не забрав вчасно свої вкладення, накладаються штрафні санкції, які можуть бути в 2 рази більше, ніж стандартна оплата за оренду.

У таких випадках, клієнтам не впевненим в точні терміни зберігання цінних речей, краще буде укласти договір пролонгації, що дозволяє істотно заощадити кошти . Орендувати такий сейф можна як на кілька днів, так і на кілька місяців, і чим більше буде термін оренди, тим нижче буде її ціна.

Орендувати такий сейф можна як на кілька днів, так і на кілька місяців, і чим більше буде термін оренди, тим нижче буде її ціна

Оренда банківських сейфів в Україні

Гарячим сезоном для банків є літній період, в який зі зрозумілих причин вкрай важко знайти порожній сейф, тому, зібравшись у відпустку, слід заздалегідь подбати про пошук осередків, які ще не зайняті.

Говорячи про безпеку даного виду зберігання, слід згадати, що сейф відкривається тільки при наявності 2-х ключів, які знаходяться у клієнта і банківського співробітника, а саме приміщення є досить охоронюваним, щоб повністю виключити можливість пропажі або крадіжки.

Покласти в клітинку можна все що завгодно, навіть улюблену жуйку, забороняються тільки вогнепальну зброю, шкідливі хімічні речовини і реагенти, токсини, наркотики, а також вибухові і легкозаймисті речовини. Доступ до сейфа при бажанні можна оформити на будь-яку людину, або навіть на групу людей, правда, це буде мати певну вартість.

І на закінчення, хочеться попередити українських громадян про необхідність внесення гарантійного внеску, який може досягати 1000 грн. Правда, про які гарантії тут йдеться банки розповідають по-різному, мовчать лише ті, хто внеску не вимагає ...