Петроградка очима місцевого жителя

 • Корюшка
  Адреса: Санкт-Петербург, Петропавловська фортеця, д. 3
  Кухня: грузинська, змішана
  Середній рахунок: 2100 руб.
  Корюшка - це ресторан, коли потрібно відвести душу красивим видом. Я не один раз обпікалася про погано приготоване там блюдо (але хочу зауважити, що, в цілому, там готують краще за багатьох її Гінза-братів і сестер), але завжди повернуся туди знову: серце будь-якого адепта Петроградкі, і будь-яке інше нормальне серце зрячого людини , стискається від споглядання акваторії Неви і мерехтливої підсвічування нічних мостів. Потрібно спробувати лобіо з квасолі з рожевим огірком, Том Ям (для любителів вогнедишних драконів), малиновий морс.

 • Azzurro
  Адреса: Санкт-Петербург, П.С. пр. Великий, 38/40
  Кухня: італійська
  Середній рахунок: 1600 руб.
  Новий заклад, яке відкрилося в стінах ресторанного довгожителя «Повари». Що в ньому доброго: я побачила чесну роботу кухні, якихось сверхщедрих людей, які щиро хочуть всіх нагодувати. За великими порціями, літнім шатром і ввічливим поводженням - приходити сюди. Ідеальне місце для обіду і вечірніх розмов з подружками. Можна зробити красиві фотографії гри вуличних вогників в бокалі. Брати келих рожевого Бардоліно, а заїдати сльози пана кота. Якщо в житті і так все прекрасно, то на десерт можна взяти солодкий тірамісу, він жирніший, а щасливим все одно. Брати: різотто, мінестроне і келих Бардоліно.

 • Ательє Tapas & Bar
  Адреса: Санкт-Петербург, вул. Лахтинська, д. 8
  Кухня: авторська, іспанська, закуски до вина
  Середній рахунок: 950 руб.
  Ательє можна міцно любити хоча б уже за те, що у них є сієста. Ось приходиш до них випити денний кави, а вони закриті. У цей момент ти гостро відчуваєш Петроградку і її темперамент - це окрема держава, в якому прокидаються пізніше. Загалом, вже як місяць, «Ательє» збирає на своїх open-talk-table компанії, які пліч-о-пліч сидять з великою свинячий ногою і стукаються об неї ліктем, як з подружкою. Бомонд нині (ще поки) збирається тут і захоплено сидить на вуличних лавках. Місцевий линяє мопс, очевидно, теж частий гість закладу, тому що клейка стрічка в офіціантів завжди під рукою. Брати: курчати в кокосі, мачете з копченим бататом, келишок кави.

 • Bolshoybar
  Адреса: Санкт-Петербург, П.С. пр. Великий, 45
  Кухня: закуски
  Середній рахунок: 500 руб.
  У цьому закладі завжди дуже приємно перебувати: тут завжди панує чистота, порядок і красуються живі квіти. Місце, розраховане на людей 15, встигає ночами приймати всіх петроградських тусовщиків і поруч живуть іноземців. У «Великому» не тільки ідеальні коктейлі від джентльменів в білих сорочках, а й дуже смачні закуски. Подейкують, що у хлопців найкращі круасани на сніданок. Я, як справжня дама, сніданок завжди пропускаю на користь сну або неквапливого макіяжу. У нас тут, на Петроградці, завжди когось зустрінеш, виносячи сміття, без макіяжу ніяк. Брати коктейль еспресо-мартіні і гарячий круасан.

 • компанія
  Адреса: Санкт-Петербург, вул. Ординарна, д. 19
  Кухня: італійська, змішана, паназійська
  Середній рахунок: 1400 руб.
  Моє улюблене місце періоду осінь / весна. Це місце, де ти завжди смачно повечеряєш і вип'єш дуже хорошого вина. Це місце, де ти хочеш спробувати все, настільки висока твоя лояльність. Вдумайтеся: є місця, де ти навмисно хочеш витратити грошей, а є місця, де ти їх підраховуєш, вважаючи, що результат того не варто. Це бізнес, і в гастробарі «Компанія» він побудований правильно: ніяких грошей не шкода за таку смачну концепцію закладу. Брати тартар, спринг роли, різотто і взагалі все, що зможеш понести.

 • Форно Браво
  Адреса: Санкт-Петербург, вул. Льва Толстого, 1
  Кухня: італійська, змішана
  Середній рахунок: 1000 руб.
  Отже, піцерія для Петроградкі - це довгоочікувана дитина. Піцерія, створена за всіма правилами - це як гарний довгоочікувана дитина. Сюди можна прийти в неділю і взяти піцу (яку хочеш), приготовлену в якийсь рідкісної печі, взяти смачних гігантських оливок і рислінг. А чоловічій половині можна і рідкісного пива. Всю цю трапезу, зрозуміло, варто здійснювати в кросівках, футболці та в будь-який час - в неділю піцу і на вечерю цілком дозволяється з'їсти. Брати: піцу з лососем і маскарпоне з гострим маслом, рислінг, оливки.