АК БАРС страхування - відгуки клієнтів, вартість, порядок і умови страхування

 1. вартість страхування
 2. умови страхування
 3. порядок страхування
 4. Відгуки

Товариство з обмеженою відповідальністю «АК БАРС страхування» з'явилося на ринку страхових послуг в 2006 році в Республіці Татарстан. У його розпорядженні знаходяться філії у всіх районах Татарстану, а також на території Росії.

У його розпорядженні знаходяться філії у всіх районах Татарстану, а також на території Росії

З статутним капіталом в 220 млн рублів, компанія забезпечує повне обслуговування по таких традиційних видів страхування, як:

 1. Від хвороб і нещасних випадків .
 2. Засобів наземного, повітряного і водного видів транспорту.
 3. Вантажів.
 4. Технологічний супровід тваринницьких комплексів.
 5. Майна юридичних і фізичних осіб.
 6. Цивільної відповідальності різних видів транспортних засобів.
 7. Ризиків, пов'язаних з підприємницькою та фінансовою діяльністю.

Великі російські перестрахувальники стоять на захисті компанії АК БАРС страхування, і в їх переліку входять:

 1. ТОВ СПК «Юніті Ре».
 2. ВАТ «СОГАЗ».
 3. ЗАТ «Капітал Ре».
 4. ВАТ «Транссибірська перестрахувальна корпорація».
 5. ЗАТ «ОСК».
 6. ВАТ «Альфастрахування».
 7. ВАТ «Російське перестрахувальне товариство».

вартість страхування

Вартість АК БАРС страхування буде залежати від його об'єкта і від виду полісу, який бажає придбати клієнт. На даний момент суму в кожному індивідуальному випадку можна розрахувати на офіційному сайті компанії за допомогою послуги «Калькулятор».

Наприклад, якщо ви хочете застрахувати себе або іншу особу від нещасних випадків, то мінімальна вартість такого поліса становитиме 1000 рублів на рік. А застрахувати майно в квартирі або заміському будинку обійдеться мінімум в 1600 рублів на рік.

умови страхування

ТОВ «АК БАРС страхування» є страховиком, а ролі страхувальника виступає фізична або юридична особа, яка проживає в РФ. Якщо настає страховий випадок, страховик зобов'язаний виплатити особі суму, передбачену в угоді сторін.

У свою чергу, страхувальник повинен сплатити компанії страхову грошову премію за страхування відповідно до визначених тарифів і в обумовлені терміни.

порядок страхування

ТОВ «АК БАРС» укладає письмовий договір на будь-який термін зі страховим особою, в якому обумовлюються всі необхідні пункти страхування. Як тільки страхувальник сплатить початковий або одноразовий внесок, страховик видає йому поліс не пізніше ніж через п'ять днів.

Уклавши договір, компанія зобов'язана:

 1. Виплатити страхову суму в термін.
 2. Дотримуватися конфіденційності інформації про сторони контракту.

Страхове особа повинна дотримуватися таких правил:

 1. Оплачувати страховий внесок, не порушуючи термінів.
 2. Надавати компанії достовірні дані про себе або тих осіб, які будуть застраховані.
 3. Повідомляти страховику про виниклі ризики протягом дії договору, які можуть вплинути на умови страхових виплат.

Відгуки

Серед реальних відгуків клієнтів ТОВ «АК БАРС страхування» зустрічаються як позитивні, так і негативні коментарі про роботу компанії.

 1. Дарина Цвященко. «Хочу сказати спасибі вашій фірмі за швидке вирішення моєї проблеми, яка була пов'язана із страховим випадком моєї сестри. У документах була деяка хибна інформація, яка привела до непорозуміння і розбіжності з працівниками організації. Але питання було оперативно вирішено, переді мною вибачилися і пообіцяли замінити документи. Величезне спасибі, ви мене не розчарували! »
 2. Віктор. «В перший раз звернувся в цю компанію в березні 2015 року для оформлення КАСКО . Після довгих роздумів вибір припав на «АК БАРС Страхування». Вирішальним фактором став той факт, що вони страхують державну таємницю і є акціонерним товариством. Також компанія забезпечила продовження ліцензії, і вважається лідером страхування в Росії за цілою низкою напрямів. У липні 2015 настав страховий випадок, дали направлення до брокера в той же день, а через 4 дні я отримав плату за ремонт, який чекав навіть більше часу, ніж узгодження премії ».
 3. Гузель. «У нашому селищі згорів будинок, який був застрахований в АК БАРС Страхуванні. Повністю вся сума була виплачена мешканця через 17 днів. Якщо порівнювати з іншими організаціями, то - це дуже оперативно і швидко. Мешканці дуже раді і задоволені діями компанії. Тому не потрібно вірити тим, хто говорить, що вона не платить. Навпаки, платить, і досить добре! »
 4. Сергій. «Застрахував своє власне житло в« АК БАРС Страхуванні ». Основна причина - мій будинок сповнений проблем, і мені не хотілося стати жертвою пограбування або затоплення сусідами. Вибрав цю компанію, так як її офіс розташовувався в пару хвилин ходьби від мого місця проживання. Нормальні умови, невисока франшиза, а спектр покриття різноманітний нещасть дуже широкий. Вибором дуже задоволений - все співробітники адекватні, ввічливі і терпляче відповідали на всі мої, часом дуже безглузді, питання ».
 5. Віталій. «У цю фірму звертався і раніше, але, на щастя, не було моментів настання страхових випадків. Тому, коли купив машину, вирішив купити КАСКО в тій же компанії. Через деякий час автомобіль потрапив в аварію. Я швидко зібрав всі потрібні документи і звернувся з ними до представників АК БАРС Страхування. Минуло вже більше трьох місяців з того часу, як була подана заявка і розглянутий випадок, а виплата суми покриття збитків так і не здійснилася. Працівники кажуть, що головний офіс знаходиться в Казані, тому всі папери потрібно перенаправляти туди. Останній місяць періодично туди і намагаюся про себе в черговий раз нагадати, але отримую одну і ту ж відмовку: «Документи відправлені, рішення про виплату винесено, всі папери чекають підпису в бухгалтерії».

АК БАРС страхування, безсумнівно, організація з величезним досвідом і хорошою репутацією, але звертаючись в це місце за допомогою, не забувайте уважно з'ясувати всі нюанси і обговорити кожен пункт договору, щоб уникнути неприємних наслідків.