Кредити в банку АК Барс для фізичних осіб в 2019 році

 1. види кредитів
 2. Споживчу позику: особливості, відсотки.
 3. Кредитні картки
 4. Умови іпотеки та види

У статті розглянемо, які позики і на яких умовах можна взяти в Ак Барс банку сьогодні: від споживчого кредиту до іпотеки.

Кредит є зручним засобом отримання грошей. Ак Барс пропонує широку лінійку програм, серед яких виділяються цільові і нецільові.

види кредитів

Продуктовий ряд Ак Барс банку дійсно широкий. Так, сьогодні організація пропонує більше 10 програм кредитування. Серед позик виділяють наступні:

 • споживчий кредит;
 • кредитна карта;
 • овердрафт;
 • іпотечний позику;
 • сезонні унікальні пропозиції.

Споживчий кредит являє собою позику готівкою. Для його отримання не потрібно надавати велику кількість довідок, а також документально підтверджувати мету кредиту.

Кредитна карта - також звичайний кредит, проте Ак Барс банк пропонує своїм клієнтам вигідний період безпроцентного користування, тобто якщо клієнт бере кошти і відшкодовує їх у 55-денний період, то банк не додає річні.

Овердрафт - процедура отримання кредитних безвідсоткових засобів. Може бути підключена до дебетової картки. Якщо на рахунку не залишається коштів, а гроші потрібні то банк дозволить піти в якийсь мінус, який необхідно буде погасити в конкретні терміни.

Іпотечний позику належить до цільових кредитах. Тобто для його отримання необхідно надати документи про об'єкт кредитування - житловому або нежитловому приміщенні. Крім того, майно, що купується оформляється як застава. При несплаті кредиту банк має право вилучити у позичальника квартиру або будинок в рахунок сплати боргу, що утворився.

Важливо: Якщо банк вилучає майно, то за законодавством він повинен відшкодувати вартість майна, що залишилася після оплати боргу, позичальникові.

Споживчу позику: особливості, відсотки.

АТ Ак Барс банк пропонує 5 видів споживчих позик:

 • стандартний споживчий;
 • рефінансування;
 • під поручительство;
 • на особисте підсобне господарство;
 • під заставу нерухомості.

Основні умови представимо у вигляді таблиці.

Вид позики Сума Річний відсоток Термін погашення Стандартний споживчий від 100 000 до 2 000 000 рублів від 11,5% від 13 місяців до 7 років Рефінансування від 100 000 до 2 000 000 рублів від 11% від 13 місяців до 7 років Під поручительство від 1 000 000 до 3 000 000 рублів від 11,5% від 13 місяців до 7 років На особисте підсобне господарство від 100 000 до 1 000 000 рублів від 14% від 13 місяців до 7 років Під заставу нерухомості від 300 000 до 15 000 000 рублів від 11,5% від 1 року до 20 років

Остаточна процентна ставка визначається індивідуально. Так, для зарплатних клієнтів і співробітників компаній з чисельністю 500+ річні будуть мінімальними. Для інших фізичних осіб вище, а найвищі тарифи передбачені для ІП і бізнесменів. Окремо варто відзначити, що програми не містять будь-яких прихованих комісій, а позику може бути погашений достроково.

Кредитні картки

Такі карти призначені для видачі позики. Позика може бути безпроцентним, оскільки Ак Барс пропонує пільговий період - 55 днів. Протягом цього часу клієнт може витратити і повернути кошти без нарахування відсотків. На сьогоднішній день банк пропонує тільки одну кредитну карту - Emotion.

Особливостями продукту є:

 • річна ставка -17,9%;
 • сума кредитного ліміту - 31 000-500 000 рублів;
 • повернення боргу - 5% від суми заборгованості.

Зробимо нескладні розрахунки: клієнт бере кредитну карту з лімітом 50 000 рублів. Якщо позикові гроші повертаються протягом 55 днів, то відсоток не нараховується. Але якщо період затягується, то річний відсоток складе 17,9-32,5% річних.

Важливо: Безкоштовне користування позикою можливо тільки при безготівкових операціях. При знятті готівки в банкоматі Ак Барс банку більше 10 000 рублів стягується 3,9% від суми зняття з мінімумом в 300 рублів. Якщо використовувати сторонній банкомат, то емітент спише і свою комісію. Підвищиться і річна ставка по позиці до 26,6-32,5%.

Умови іпотеки та види

Банк пропонує більше 5 варіантів іпотечних позик.

Позику «Песпектива» передбачає кредит на житло, що будується і базові умови такі:

 • терміни позики - до 25 років;
 • сума від 500 000 рублів;
 • комісій немає;

Дострокове погашення безкоштовно і можливо з першого місяця отримання кредиту;

Забезпеченням кредиту є - після здачі нерухомості - об'єкт нерухомості, а до здачі - право вимоги за договором пайової участі;

Ставки по позики - від 10,2% в залежності від розміру початкового внеску, який зможе складати від 20 до 80% від вартості житла.

Важливо: У клієнта завжди є можливість знизити ставку по кредиту, оформивши страховку від нещасних випадком і хвороб, а також страхування нерухомості від загибелі, після завершення будівництва і здачі об'єкта.

Другий програмою є «Мегаполіс». Процентна ставка - від 10,6%, а умови позики багато в чому нагадують програму Перспектива, але об'єктом кредиту є готова житлова нерухомість.

Третій варіант іпотеки носить назву «Комфорт», пропонуючи позичальникам придбати готовий будинок в приватному секторі з земельною ділянкою або просто землю. Кредитний максимум тут обмежується тільки платоспроможністю клієнта, а ставка починається від 11,6% річних.

Крім представлених програм існують і інші - на земельну ділянку, комерційна нерухомість. Ставки по таких позиках трохи вище - від 12,9%, а сума обмежена 10 мільйонами рублів.

Пропонує Ак Барс і рефінансування вже наявних кредитів. Це актуально, якщо ставка за наявною іпотеці більше 10,8% річних. В цьому випадку позичальникові вигідно переоформити позику, щоб знизити сума переплати і щомісячний платіж.

Таким чином, кредити в Ак Барс банку дійсно підійдуть для будь-якої мети. Процентні ставки - конкурентноздатні