Оглядовий майданчик Москва сіті: огляд, ціна, як дістатися на метро: Статті

У Москві не так багато хмарочосів (буквально - раз, два, та й усе), тому оглядові майданчики на висоті понад 100 метрів викликають стабільний інтерес туристів і самих городян. Помилуватися видом денної або вечірньої красуні-Москви можна з декількох дійсно висотних точок, причому всюди доведеться заплатити - або за вхід на оглядовий майданчик, або за їжу і напої в ресторані у висотці з панорамним видом.

У цій статті - огляд однієї з них, а саме оглядового майданчика в бізнес-кварталі Москва-сіті на Пресненський набережній (найближчі станції метро - «Виставкова» і «Діловий центр»). Оглядовий знаходиться в одному з хмарочосів - в 239-метровій вежі Імперія. Засклена майданчик розташований на 58 поверсі цієї вежі.

Головне питання - чи варто чи не варто підніматися - залежить від того, чого ви очікуєте. Якщо ви вже піднімалися на аналогічні оглядові майданчики в інших країнах світу (США, Великобританія, Об'єднані Арабські Емірати, Сінгапур, Франція та ін.), Швидше за все, порівняно невеликий московський діловий центр з його десятком хмарочосів не справить враження. Якщо ж це перший досвід такого роду - то чому б і ні?

Однак варто враховувати наступні недоліки. Так, за відгуками багатьох відвідувачів, офіційну екскурсію, яка включена у вартість квитка, назвати пізнавальної можна насилу. Вам всього лише розкажуть історію будівництва багатостраждального міжнародного фінансового центру (МФЦ) в Москві, і ви зможете на власні очі побачити цю все триваючу будівництво з висоти 58 поверху. Варто мати на увазі, що сама оглядовий не обладнана - ви опиняєтеся в приміщенні з голими стінами і зі слідами недоробленого ремонту. Майданчик невелика, що не кругова, тобто огляд Москви обмежений і, наприклад, самого центру міста з Кремлем ви не побачите (що, в принципі, можна зрозуміти, прочитавши опис видимих ​​об'єктів на сайті організаторів цієї екскурсії, але особливо це не афішується). Крім того, гарні фото з висоток (та ще через скло) виходять лише у професіоналів при дотриманні ряду умов, так що навряд чи без спеціальної підготовки і хорошою фототехніки вдасться зафіксувати видатну панораму міста - в основному виходять змазані вогники внизу, димлять московські труби та будівельний безлад під вежею.

Тому ми рекомендуємо не просто відправитися подивитися вниз на Москву, а пограти в захоплюючу гру, яка особливо сподобається дітям з 10 до 18 років - квест-екскурсію з гідом-організатором. Дізнатися, як вона проводиться і забронювати онлайн можна тут.

Як дістатися до Москва Сіті

На громадському транспорті (метро) добиратися в Москва сіті набагато зручніше, ніж на особистому, і справа не тільки в пробках. Тому що в цьому випадку, крім покупки недешевих квитків на оглядовий, доведеться також заплатити за парковку біля підніжжя вежі Імперія, або за паркінг торгового центру «Афімолл сіті». Якщо ви їдете на метро, ​​то вам потрібна станція метро «Виставкова», потім вийти прямо всередину «Афімолл Сіті», піднятися на другий поверх і слідувати за вказівниками до південного входу хмарочоса. Квитки на вежу продаються також внизу на стійці.

Квитки на вежу продаються також внизу на стійці

Продовження огляду оглядових майданчиків Москви слід

Ще тематичні захоплюючі екскурсії в Москві

Може бути цікаво:

Найкрасивіші станції метро Москви: Рейтинг Трудності.net

Кращі парки Москви

Їдальня №57 в ГУМі: Найдешевша і сама "радянська"

Якщо ж це перший досвід такого роду - то чому б і ні?