Франшиза магазину білизни Triumph

 1. Про франчайзера Перетворення компанії Triumph International в одного з найбільших світових виробників...
 2. концепція
 3. Переваги франчайзингу Triumph

Про франчайзера

Перетворення компанії Triumph International в одного з найбільших світових виробників нижньої білизни - це історія видатного успіху: приватна компанія з 48 філіями на даний момент представлена ​​більш ніж в 120 країнах світу. Компанія розробляє і виробляє нижню білизну, одяг для сну, будинки, відпочинку та пляжу для своїх брендів - Triumph і sloggi. Будучи світовим лідером у виробництві нижньої білизни, Triumph продовжує свою глобальну історію успіху, виробництва і просування модного інноваційного білизни в Росії і по всьому світу.

Будучи світовим лідером у виробництві нижньої білизни, Triumph продовжує свою глобальну історію успіху, виробництва і просування модного інноваційного білизни в Росії і по всьому світу

Історія

У 1886 Комерсант Міхаель Браун і корсетний майстер Йоганн Готфрід Шпісхофер заснували корсетную мануфактуру "Spieshofer & Braun". C шістьма швейними машинами і шістьма робітницями вони відкрили корсетні виробництво на півдні Німеччини (земля Вюртерберг). За кілька років кількість працюючих на підприємстві зросла до 150 осіб.

У 1902 Шпісхофер і Браун усвідомлюють потребу в запам'ятовується назві компанії, яке буде зрозуміло всюди. Натхненні Парижем і Тріумфальною аркою, вони називають компанію Triumph. Компанія швидко досягає положення провідного виробника жіночої білизни в Європі. 1933 році Triumph відкрив свою першу філію в Zurzach, Швейцарія.

Торговій марці "Triumph" виповнилося вже 100 років, і фірма продовжує свій розвиток в новому тисячоліття. Багато нових магазинів відкриті в головних європейських містах. Посилено вплив Triumph в Азії, особливо в Індії. У 2001 році відкрита нова фабрика в Угорщині.

концепція

Від звабливого нижньої білизни до функціональної спортивної одягу, від сучасної молодіжної моди до нестаріючої Класико. Triumph International пропонує унікальну продукцію для чоловіків і жінок.

Переваги франчайзингу Triumph

 • висока впізнаваність бренду
 • гарантований прибуток
 • проектування магазину під ключ
 • можливість отримати обладнання в оренду, знизивши загальні вкладення у відкриття магазина
 • співпраця без паушального внеску і роялті
 • окупність вкладень (12-18 місяців)
 • відсутність ризику по складських залишків
 • підтримка центрального офісу на кожному етапі бізнесу

Навчання та підтримка

 • проект магазину, виконаний дизайн - студією «Triumph», на підставі якого проводиться ремонт і встановлення обладнання.
 • допомога в складанні асортименту першої поставки для відкриття магазину
 • навчання персоналу Франчайзі в головному офісі «Triumph». Навчання за базовою програмою проводиться безкоштовно. За місяць до відкриття магазину Франчайзі отримує повний комплект документів по роботі з персоналом.
 • постійне підвищення кваліфікації співробітників Франчайзі: 1-2 рази на рік в Москві проходять тренінги з відання бізнесу для директорів і по техніці продажів для менеджерів.
 • виїзд фахівця з головного офісу в регіон відкриття магазину, який проводить атестацію персоналу магазину і видає висновок про його готовність до відкриття.
 • проведення перевірки дотримання франчайзі концептуальних норм роботи магазину (стан площ, мерчендайзинг, професіоналізм персоналу) не рідше ніж один раз в 3 місяці

Вимоги до приміщення

Для відкриття магазину Triumph підійде місто з населенням не менше 400 тисяч чоловік

Окремо стоїть магазин: в центральному районі міста, в жвавих місцях з інтенсивним пішохідним / автомобільним трафіком;

Магазин в торговому центрі: для відкриття перших магазинів в місті потрібен торговий центр категорії «Суперрегіональний» і «Регіональний»

Мінімальна площа для магазину «Triumph» становить 60 м2. Додатково потрібні складські приміщення площею 5 м2.