Росія, Білорусь і Казахстан скасовують митний контроль

  1. Орфографічна помилка в тексті:

1 липня 2011, 10:34 Переглядів: 1 липня 2011, 10:34 Переглядів:   У Митному союзі знімають внутренний контроль, tamognia

У Митному союзі знімають внутренний контроль, tamognia.ru.

Про це повідомили у Федеральній митній службі РФ.

"1 липня 2011 року настає новий етап формування Єдиного економічного простору Росії, Білорусі і Казахстану. Митні органи припиняють здійснення функцій митного контролю товарів на внутрішніх кордонах країн Митного союзу", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на російсько-казахстанській ділянці кордону митні органи припиняють здійснення митних операцій і всіх функцій з митного контролю щодо товарів і транспортних засобів, які прямують через державний кордон Росії. На російсько-білоруському кордоні в пунктах прийняття повідомлень (ППУ) припиняється здійснення залишалися до останнього часу окремих операцій з контролю транзиту товарів третіх країн. Самі ППУ ліквідуються.

Крім цього, функції митного контролю щодо товарів і транспортних засобів, які прямують на територію Митного союзу, будуть здійснюватися митними службами Росії, Білорусі і Казахстану в пунктах пропуску на зовнішньому кордоні Митного союзу.

Митні служби Росії, Білорусі і Казахстану обмінюватимуться основними відомостями щодо кожної товарної партії, яка оформляється на їх території. Інформаційний обмін і інші форми взаємодії в умовах єдиного митного простору дозволять своєчасно реагувати на виникаючі ризики, відзначається в повідомленні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Росія, Білорусь і Казахстан скасовують митний контроль". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ