Житомир.info | У Бердичеві ДАІшники затримали автовикрадача раніше, ніж власник машини виявив пропажу

У ніч на 24 лютого працівники відділу ДАІ м Бердичева Житомирської області під час нічного патрулювання в райцентрі помітили машину, яка рухалася по дорозі без включеного світла фар. Правоохоронці подали жест про зупинку, однак водій не відреагував, натомість збільшив швидкість і продовжив рух далі. Працівники ДАІ негайно повідомили чергового міськвідділу і почали переслідування. Незабаром на одній з вулиць вдалося заблокувати і затримати автомобіль ВАЗ-2104, водій якого не зупинився на вимогу співробітників ДАІ.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі УДАІ МВС України в Житомирській області.

За кермом авто знаходився молодий чоловік, який спочатку пояснив, що це автомобіль його родичів і він їде з Вінницької області. Передати документи для перевірки водій не зміг, так як вони були відсутні. Це насторожило правоохоронців. При перевірці по наявних базах ДАІ було встановлено, що автомобіль зареєстрований в м Бердичеві. Дочекавшись приїзду слідчо-оперативної групи, працівники ДАІ приїхали за адресою, де проживає господар ВАЗа і запитали, чи є в його власності автомобіль і де він зараз знаходиться.

«Так, у мене є автомобіль ВАЗ 2104і він стоїть під вікнами будинку, і вже 7 років нічого поганого з машиною не траплялося», - розповів власник автомобіля.

Яке ж було його здивування, коли він не побачив свого «залізного коня» біля під'їзду. Тоді правоохоронці повідомили, що його автомобіль був затриманий за кілька кварталів від місця стоянки і за кермом машини знаходився невідомий громадянин. Працівники ДАІ спільно з власником ВАЗа приїхали на місце події, де власник дізнався свою машину. Після чого затриманий юнак в скоєному зізнався.

Надалі було встановлено, що «горе-водій», 18-річний житель м Бердичева, в жовтні 2012 року вже затримувався за спробу викрадення автомобіля, але належних висновків не зробив. Зараз відкрито виконавче провадження по ст. 289 ч. 2 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

«Існує кілька передумов до угону автотранспорту. Найперша - водії не піклуються про встановлення на своїх автомобілях надійної сигналізації. Проблемою з проблем є і парковка машин, які простоюють під будинками. А раз так, то і доступ до них легкий. Ретельно проведений аналіз підтверджує, що більшість автомобільних крадіжок трапляється вночі і особливо - в неосвітлених місцях », - розповів начальник відділу ДАІ Бердичівського міськвідділу Ярослав Онищук.

Відео телеканалу "ВІК"

Фото прес-служби УДАІ МВС України в Житомирській області

Житомир.info