Відпочинок в Іллічівську - Оренда квартир, будинків, готелі, приватний сектор, без посередників

Якщо тобі подобається спокій невеликого міста і енергійність людей, тоді відвідай Іллічівськ. У цьому місті є поєднання цих особливостей. Якщо вірити статистиці, то тут живуть близько 70 000 чоловік і повірте їм є куди піти, і де працювати, і відпочивати. Відвідавши місто ти побачиш, що він ніби спеціально розділений на дві частини: працюй в одній частині, а відпочивай в інший.

Спочатку розповімо про те до чого прагнемо ми як туристи - про відпочинок. Можливість відволіктися від роботи насправді чимала. Ви тільки вдумайтеся - 12 кілометрів пляжу. Якщо ти навіть хоч трохи відчуваєш в собі тягу до спорту, то тільки пробігтися по їх приємному піску це вже 2 години, а розглянути всі? Мало не забули, пляжі тут унікальні, одні такі на цілу країну. Чим же запитаєте ви? Ви будете лежати на піску, а озирнувшись побачите блакитний прапор, який майорить з 2011 року. Блакитний прапор є символом особливого екологічного стану. Він є на більшості відомих іноземних курортах. Його отримав Іллічівськ як символ отримання особливого сертифікату - Сертифікату міжнародного якості пляжів, який дається за чистоту і порядок. Так що якщо коротко, то на цілу Україну Іллічівськ такий один і неповторний. Приїжджайте до нас. Особливий комфорт створюють влади, які зацікавлені в тому, щоб ви приїжджали до нас, а тим хто вже облаштувався в місті було комфортно і добре.

Можливо ви подумали, що я приїду, піду на пляж і на цьому ваші пригоди закінчаться. Ні, не бійтеся в Іллічівську є де погуляти не тільки по чистому пляжу, але і по зелених масивів із загальною площею понад 325 га. Так от якщо ви досить погрілись на сонечку, тоді вам пора помилуватися «зеленим морем». Наприклад Приморський парк вам сподобається як для прогулянки, так і для вражаючих спогадів, оскільки фотографії дуже гарні виходять з видом на море. Та що не забудьте фотоапарат. А якщо цього вам недостатньо, то нагадаємо вам, коли ви в'їжджали в місто, то бачили фігурне назву міста, а що було біля нього? Якір. Особливість Іллічівська ще в тому, що це портове місто, але ця частина відділена «бровкою» зелених насаджень.

Впевнені, що ви вже визначилися з місцем відпочинку. Тоді користуючись цим сайтом замовте житло, яке влаштує вас за всіма параметрами. Крім того на нашому сайті ви безпосередньо зв'язуєтеся з власником житла і з вас не беруть комісій. Цей сайт - ідеальний варіант оренди квартири і будинки недорого і без посередників в місті Іллічівськ.

Якщо тобі подобається спокій невеликого міста і енергійність людей, тоді відвідай Іллічівськ

Якщо ти навіть хоч трохи відчуваєш в собі тягу до спорту, то тільки пробігтися по їх приємному піску це вже 2 години, а розглянути всі?
Чим же запитаєте ви?
А якщо цього вам недостатньо, то нагадаємо вам, коли ви в'їжджали в місто, то бачили фігурне назву міста, а що було біля нього?