Синій логотип міста Порто

Другий за величиною місто Португалії отримав власний логотип і айдентику. Графічний символ Порто для муніципалітету Câmara Municipal do Porto розробляла місцева дизайнерська студія White Studio. Креатори створили більше 70 знаків в синьому кольорі, що розповідають про місто і про його мешканців. У презентаційному ролику окремі іконки з'єднуються один з одним, складаючись в цілісний пейзаж Порто.

При створенні айдентики креатори надихалися синіми кахляними плитками, розкиданими по всьому місту. Представлені студією значки можуть хаотично об'єднуватися в загальну мережу, показуючи епізоди з історії міста, його види, а можуть розглядатися і як окремі елементи.

За словами дизайнерів, геометричність - далеко не самий авантюрний і інноваційний підхід, але він добре працює з уявою глядача завдяки складності візерунків. Елементи айдентики можуть стати так званим візуальним кодом уявлення Порто і посилати перехожим і туристам різні «повідомлення» про нього.

Елементи айдентики можуть стати так званим візуальним кодом уявлення Порто і посилати перехожим і туристам різні «повідомлення» про нього

Зліва - попередній логотип міста, праворуч - новий Зліва - попередній логотип міста, праворуч - новий

Зліва - попередній логотип міста, праворуч - новий