Київстар

  1. зв'язок київстар

Скарг: 63
Вирішених скарг: 0
Прийняті скарг: 0

зв'язок київстар

Обчистили сім картку

Купив новий стартовий пакет КиївСтар, поповнив рахунок на 40 грн і через тиждень їх не стало Купив новий стартовий пакет КиївСтар, поповнив рахунок на 40 грн і через тиждень їх не стало! Перевірити можна - виходять заблоковані, з іншого номера - оператор не може відкрити баланс чужого абонента! Щоб активувати - вимагають поповнити рахунок знову і не менше ніж на 40 грн.! Непогано влаштувалися злодії!

Київстар воруєт гроші !!!

Нервів вже не вистачає Нервів вже не вистачає !!! Київстар жере до невеносімості гроші. Це вже переходити всякі межі. 10 рік вже користуємося Київстаром і таке вже не в перші у нас. Люди виходите з оператора Київстар. Народ Київстар ГРАБУЄ нас. Київстар ВОР Київстар ВОР ... Не навижу оператор КИЇВСТАР ... Прошу прийміть заходи.

Купівля пут

При покупці кайдани на сайті Однокласники При покупці кайдани на сайті Однокласники. 27.01.2014г. було відправлено СМС.прішел відповідь з номера 3434 про оплате.надо було відповісти "Так" на цей номер.прішло СМС з цього ж номера: "Спасибі, Послуга оплачена" Були зняті 30 гривень з рахунку мобільніка.Но Оки не надійшли на мою сторінку в Одноклассніках.ру.Разберітесь куди пропали гроші. А сьогодні 29.01.2014г. прийшло СМС з номера 2400 і вимагають ще раз відповісти "ТАК" на цей номер.Так що ж получается.еще раз платити невідомо кому.когда ще ...

обман

Я сьогодні хотів на своєму телефоні через службу підтримки прослухати умови тарифу «вільний київстар 50» - мені запропонували натиснути цифру 2 - і я тут же почув що моя заявка прийнята (ніякої заявки я не подавав) і без підтвердження (мовчки) перевели мене на тариф «вільний київстар 50» Я сьогодні хотів на своєму телефоні через службу підтримки прослухати умови тарифу «вільний київстар 50» - мені запропонували натиснути цифру 2 - і я тут же почув що моя заявка прийнята (ніякої заявки я не подавав) і без підтвердження (мовчки) перевели мене на тариф «вільний київстар 50». Хоча керівництво киевстара перед змінами тарифів переконувало всіх що не насильно переводити своїх абонентів на нові тарифи. Зайвий раз переконуюся що не треба з телефону виходити на службу підтримки ...

Відсутність прийому - передачі

Останнім часом мобільний інтернет від Київстар просто лажа Останнім часом мобільний інтернет від Київстар просто лажа ... взимку наприклад додали трафік, але з такою швидкістю прийому його не використаєш і за два місяці. а плату то підняли. або замовляй 1500 Мб або 20000 Мб, а чому не можна 5000 або 10000? пару місяців не користувався і тепер підключив тариф XL, заплатив за добу, а посидіти то нереально ... постійно відключається або ж відсутня прийом даних і швидкість замість звичних 150-200 кбіт становить 0-20кбіт. ось нехай самі спробують таким ...

обман абонетов

Я являюсь майже дев'ять років контрактним абонентом оператора мобільного зв'язку Київстар, найближчим часом відмовлюся від послуг даного оператора, так як вважаю систему оплати послуг заплутаною і необоснованной Я являюсь майже дев'ять років контрактним абонентом оператора мобільного зв'язку Київстар, найближчим часом відмовлюся від послуг даного оператора, так як вважаю систему оплати послуг заплутаною і необоснованной.В початку року я перебував на кордоні України з Росією, помилково не перевів пошук оператора в ручний режим , чому не була відключена автоматично зв'язок, коли заборгованість перевищила суму авансу (приблизно 20 гривень)? Сума боргу склала приблизно 125 гривень, а пізніше зв'язок відключалася при задлженность 8-10 гривень? Істотних пільг на послуги зв'язку немає.

Новий пакет алло квартал

Новий тарифний план Алло квартал походу компанія вирішила жартувати з хлопцями з 95 квартала Новий тарифний план Алло квартал походу компанія вирішила жартувати з хлопцями з 95 квартала.Находясь в регіоні обслуговування тарифного плану коомпанией зняла дзвінки по 0 копійок на всі номери кіевстар.Зввонкі виявилися платнимі.Всего за три розмови зняли 41 гривню зі счета.І це дзвінки по 0 копійок ???

Жахливе якість обслуговування

Якість обслуговування жахливе Якість обслуговування жахливе !! Якщо протягом доби нічого не зміниться !!! Відмовлюся від всіх послуг !!! Чи не працює інтернет, оператор обіцяє вже кілька разів що через 3 дня відновлять і так кожен раз !!! При тому гроші з рахунку йдуть! Чи не розберетеся змушений буду відключиться від вашої послуги !!!

гроші

13 13.01.2013 на номер +380986642495 повинна була переведена сума в розмірі 135 грн, Через добу операція не була виполнена.Абонент який відправляв гроші отримав повідомлення що гроші відправлені я на свій номер не отримував ні смс ні грошей. Тобто гроші висять в воздухе.Оператор Київстар не дає точної відповіді.

відключення номера

київстар зкурвився звичайно, не стого ні з сього відключили номер какаето ст 38 київстар зкурвився звичайно, не стого ні з сього відключили номер какаето ст 38 ... я навіть не можу подзвонити на екстренного номера, такі як 102, 103, 104 хоча на рахунку 62 гривні. що за беспридел, неможу забезпечити нормальний зв'язок закрийте свою шарашькіну кантору !!!

Крадіжка в Київстарі

Купила картку, перекинула 200 грн Купила картку, перекинула 200 грн. А вона "раптом" заблокувалася. Оператор по тел. Причини не знає - сказав їхати в офіс. А на вулиці мороз - 25 (((((гроші не повернули так як це були бонусні (((((Що київстар сам подарував - то ж сам і відібрав. Тільки даремно 15 грн на сім карту витратила (((((((

Кидають на гроші

Кинули на 100 грн (12 $) Кинули на 100 грн (12 $). Картка поповнення має термін придатності. Закінчився термін днями, сказали в підтримці що зниклі товари можна викинути. Йду з Київстару, другий раз вже таке.

Шахрайство на надаються компанією коротких номерах

2 2.07.2012 р о 9:48 було відправлено SMS повідомлення на 4129 (на сайті http://poisk-dannih-ua.in для отримання інформаційної послуги потрібно відправити повідомлення для отримання коду доступу, вказана вартість 2, 5 грн). Фактично знято 53 грн. Послуга не отримана. Є шанс повернути гроші?

суцільне злодії

Користуюся модемом Київстар вже пів року, все було нормально Користуюся модемом Київстар вже пів року, все було нормально. 6 лютого забрав нетбук додому так як в магазині дуже холодно.Вчера 20 лютого приніс його, природно грошей на модемі вже не було, я поповнив баланс на 150 грн. Сьогодні 21 лютого в 10, 30 відключається інтернет. Я дзвоню з цією проблемою оператору і пояснюю ситуацію, на що отримую "перший" відповідь - "У вас не підключена послуга безлімітний інтернет". Я кажу - 6 місяців була підключена, зараз-ні. Куди вона поділася? "Другий" відповідь-"у ...

заклинив

Місяці 4 назад у мене перестали надсилатися смс з киевстара та ж історія на мтс ні в яку не відправляються до сих пір мтс хоч іноді розклинює але київстар взагалі не розклинює вже 4 місяці а мтс 2 місяці двічі отклінівал, київстар жодного разу Місяці 4 назад у мене перестали надсилатися смс з киевстара та ж історія на мтс ні в яку не відправляються до сих пір мтс хоч іноді розклинює але київстар взагалі не розклинює вже 4 місяці а мтс 2 місяці двічі отклінівал, київстар жодного разу.

Інтернету немає, а борг з'явився

Підключив інтернет від київстар Підключив інтернет від київстар. І відразу почалися проблеми. Акція - підключення безкоштовно, перший місяць безкоштовно. Який там! Попрацював 2-ва дня і потух. Зв'язався з оператором, сказали прийде фахівець і все виправить, чекаю до цього день.Через день поповнив рахунок, на кшталт включився, але гальмо конкретний, сеї немає. вообщем уматовий провайдер. Тепер прийшов лист що я повинен їм 69.50гр. вірніше не їм а ТОВ (КУПЕР ПРАЙС) тобто колектора, по суду ні про що не попереджаючи .Представітель в судових справах ...

крадіжка

Користуюся модемом Київстар вже пів року, все було нормально Користуюся модемом Київстар вже пів року, все було нормально.6 лютого забрав нетбук додому так як в магазині дуже холодно.Вчера 20 лютого приніс його, природно грошей на модемі вже не було, я поповнив баланс на 150 грн.Сегодня 21 лютого в 10, 30 відключається інтернет.Я дзвоню з цією проблемою оператору і пояснюю ситуацію, на що отримую "перший" відповідь-"У вас не підключена послуга безлімітний інтернет" .Я говорю - 6 місяців була підключена, зараз-ні. Куди вона поділася? "Другий" відповідь-"у нас ...

Уже майже два місяці немає зв'язку

Київська область, Броварський район, с Київська область, Броварський район, с.Тарасівка, с.Жердова, с.Шевченкове і ін. Вже майже два місяці немає зв'язку, Київстар спеціально заглушає сигнал, таким чином дурить населення і викачує гроші з рахунків мобільних телефонів. У Київстарі кажуть що треба перенести вишку в інше місце, з центру с. Тарасівка. Раніше не було цієї вишки і зв'язок була, навіщо зараз заглушати сигнал інший частотою.

Погана якість сигналу

Вже пів року б'ємося як об стіну з Київстар Вже пів року б'ємося "як об стіну" з Київстар. Дуже поганий зв'язок в місті Київ по вул. Урлівська будинок 34, 36, 30 ... А вони вперто доводять, що все нормально у вас поганий телефон або будинок не той, при тому на різні скарги різні відповіді і так відповідають більшості мешканців будинку! При тому що у MTS, CDMA Ukraine відмінний сигнал зв'язку в будинку. Ув. Київстар зробіть, будь ласка все, що б ваші послуги дійсно відповідали вашої Декларації якості, про яку ви так пишіть на сайті своєму.

У домашнього інтернету киевстар віддача 0

Підключив сьогодні домашній інтернет Підключив сьогодні домашній інтернет. Швидкість завантаження нарікань не викликає, а ось віддача - нуль. Мені вона життєво важлива. У квартирі два комп'ютери, ситуація на першому і на другому та ж. Поки що зберігся минулий інтернет - ОГО, там віддача йде нормально, отже проблему комп'ютерів я виключаю, а київстар працює тільки в односторонньому порядку - на завантаження. Стороннє ПО відключив - антивірус, торрент і т.д. Єдиний оператор якому я додзвонився відповів що нічим допомогти не може ... мовляв завантаження йде більше ні за що ми не відповідаємо ...

Або замовляй 1500 Мб або 20000 Мб, а чому не можна 5000 або 10000?
Сума боргу склала приблизно 125 гривень, а пізніше зв'язок відключалася при задлженность 8-10 гривень?
І це дзвінки по 0 копійок ?
Є шанс повернути гроші?
Куди вона поділася?
Куди вона поділася?