Новий рекорд: Кількість користувачів мобільним Інтернетом перевищило 2 мільярди

  1. Орфографічна помилка в тексті:

7 листопада 2013, 13:57 Переглядів: 7 листопада 2013, 13:57 Переглядів:   Все більше людей в світі віддають перевагу мобільному доступу до мережі

Все більше людей в світі віддають перевагу мобільному доступу до мережі. Це стало відомо з щорічного звіту Міжнародного союзу елекстросвязі. Кількість тих, хто хоча б іноді заходить в Інтернет з мобільних телефонів і планшетів, вже перевищує 2,1 млрд осіб. За 5 років цей показник виріс в сім разів. Згідно з дослідженнями GfK Ukraine, кожен десятий українець користується мобільним Інтернетом, причому найчастіше за допомогою смартфонів.

На думку експертів, причина такого рекорду очевидна: інтернет стає доступнішим, і за останні шість років середня світова ціна за підключення до нього впала на 82%. Причому, зниження цін триває. В Україні найактивніші користувачі мобільного Інтернету - абоненти МТС - тепер можуть користуватися безлімітним мобільним Інтернетом всього за 40 копійок в день, причому вони максимально захищені від переплати грошей. Послуга "Супер Інтернет" підключається безкоштовно. При цьому немає додаткових платежів і можна вибрати тарифікацію, в залежності від уподобань. Наприклад, підключити безлімітний Інтернет на місяць, на тиждень, або на день, якщо користуєтеся Інтернетом не часто.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Новий рекорд: Кількість користувачів мобільним Інтернетом перевищило 2 мільярди". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.