Бізнес-план розведення риби

  1. Розведення Карпа.
  2. Розведення Карася.
  3. Розведення Білого амура.
  4. Розведення Товстолобика.
  5. Розведення Щуки.
  6. Розведення Сома.
  7. Докладна інформація про РОЗВЕДЕННІ РИБИ ЧИТАЙТЕ В РОЗДІЛІ РИБНИЦТВО І АКВАКУЛЬТУРА

Риба - це чудовий продукт, особливо цінний своєю поживністю. Ще з давніх часів людство любить її за високі смакові та харчові якості.

Риба є відмінним постачальником тваринних білків, необхідних для повноцінного росту і роботи всіх клітин і органів нашого організму. На відміну від м'ясних продуктів в рибному білку присутня куди менше сполучних волокон, тому він набагато легше засвоюється і досить швидко перетравлюється. Крім того, в рибі міститься набагато менше калорій, ніж в тому ж м'ясі, саме тому вона підійде навіть тим, хто бореться з надмірною вагою. За своїми якісними показниками риб'ячий білок анітрохи не поступається м'ясному, в ньому присутні ті ж незамінні кислоти, серед яких є і тауріновая - попереджає розвиток нервових і серцево-судинних хвороб.

Ще однією важливою перевагою риби є велика кількість в ній корисних жирних кислот. Завдяки ним все любителі такої їжі є, як правило, власниками відмінного зору, міцних нервів, здорового серця і низького рівня холестерину. Крім того у них досить рідко знаходять пухлинні хвороби, а живуть вони на порядок довше ніж м'ясоїди.

Ставкове рибництво за своєю структурою і змістом мало чим відрізняється від тваринництва. Ставок - та ж ферма. Єдине, що відрізняє тваринницьку ферму від рибної, - середа.

Ставкове рибництво як традиційна форма ведення рибного господарства - одне з джерел надходження товарної продукції у вигляді живої і парної риби. Подальшому розвитку ставкового рибництва сприяє його висока економічна ефективність. Збільшення виробництва риби може бути досягнуто не тільки за рахунок подальшої інтенсифікації ставкового рибництва на діючих площах, але і за рахунок будівництва нових водойм на малих річках.

Відомо, що ставкова риба, що має низьку собівартість, але не поступається за якістю морської і океанічної, зможе замінити останніх, що додатково створить умови для поліпшення структури харчування для населення. У присадибних водоймах добре розводяться короп, лин, карась, білий амур, товстолоб, щука, судак.

Розведення Карпа.

Короп - найбільш поширена в ставках риба. Вона плодовита, швидко зростає, має хороші смакові якості (білків до 16%, жирів - до 15%). Мальков з нерестових ставків пересаджують в вирощувальні водойми, де вони ростуть до осені. Стандартна їх маса повинна бути до осені не менше 20-30 г. Після зимівлі їх пересаджують в нагульні ставки для вирощування товарної риби і містять до 2 років, на чому зазвичай і закінчується виробничий цикл.

Розведення Карася.

Карась - типово ставкова риба. Розрізняють карасів золотих (у ставках), срібних (в проточних водоймах). Відрізняються вони лише зовнішньої забарвленням і деякими морфологічними ознаками. Слід зазначити, що карасі є однією з найбільш цінних порід риб при розведенні їх рибоводами-любителями в малих водоймах, так як вони мало вимогливі до кисневого режиму. Однак при цьому необхідно постійно регулювати їх розмноження, щоб не допустити перенаселення водойми і подрібнення маси.

Золотий карась є сильним конкурентом Карпу в харчуванні, тому їх не рекомендується вирощувати в одному ставку. Для спільного вирощування краще брати срібного карася.

Розведення Білого амура.

Білий амур - типова рослиноїдних риба. Доросла особина поїдає різну водну рослинність ставків - 30-70 кг. на 1 кг. приросту. Мальки живляться ракоподібними, коловертками. Якщо рослинності мало, може конкурувати в харчуванні з коропом, поїдаючи навіть комбікорму. Тому їх садять в зарослі ставки з розрахунку 100-300 штук на гектар водного дзеркала.

Статева зрілість настає в 6-8 років. Нерест в природних умовах не зазначено - це риба штучного розмноження. Для отримання потомства виробників витримують в спеціальних ставках або басейнах з теплою водою. Після запліднення ікру промивають чистою ставкової водою і закладають в інкубаційні апарати на 18-32 години. Виклюнувшіеся з ікри ембріони самопливом потрапляють у спеціальні вловлювачі-садки. В апаратах вони знаходяться до переходу на змішане годування. Надалі йдуть у ставки на підрощування або реалізацію.

Розведення Товстолобика.

Розрізняють два види - білий і строкатий, що відрізняються забарвленням, зростанням, способом харчування.

Білий товстолобик харчується виключно мікроскопічними водоростями, а строкатий ще і зоопланктоном. Приріст білого товстолобика трохи менше, ніж його побратима. Зустрічаються строкаті толстолобики масою до 28, а білі - до 16 кг.
Строкатий товстолоб утворює гібридні форми з білим товстолобиком. Норма випуску на 1 га нагульний ставка 500-1000 штук годовиков в залежності від кормової бази.

Розведення Щуки.

Щука Ринос велику користь в водоймах, перенаселених дрібної бур'янистої рибою, знищує хвору рибу, що попереджає поширення деяких хвороб. Вона також є одним з факторів кращого росту риб: розганяючи, підсилює їх апетит, вони краще харчуються і ростуть. Поживна цінність щуки висока: у двох, трирічному віці м'ясо містить 18-19% білків. Щука особливо багата на калій, фосфор і магній. Крім того вона допомагає нам залишатися молодими і бадьорими.

Розведення Сома.

У порівнянні з іншими хижими рибами (щукою, судаком) сом має ряд важливих переваг. Сом не потребує великих водоймах і з успіхом може нагулюватися в невеликих ставках, ямах, каналах, кар'єрах з хорошим гідрохімічними режимом. Завдяки схильності до зимової сплячки зимівля сома значно спрощується - немає необхідності утримувати в ставках риб для його харчування, як при зимівлі щуки і судака.

У Росії є всі умови для швидкого розвитку різних напрямків аквакультури. Країна має значні водними ресурсами. Загальна площа внутрішніх водойм перевищує 25 млн. Га, в тому числі площа озер складає 20 млн. Га, водосховищ - 4,5 млн. Га, водойм комплексного призначення і ставків - близько 1 млн. Га. Велика кількість риб у ставкових господарств і індустріальних рибоводів, налагоджена система штучного відтворення, відпрацьовані технології з різних напрямків культивування гідробіонтів, наявність кваліфікованих фахівців - все це є основою для ефективного розвитку аквакультури в Російській Федерації. В аналізах сучасного стану і майбутнього прісноводної аквакультури Росії, ставкове рибництво в минулому і на сучасному етапі, за обсягом і ефективності виробництва серед інших напрямків товарного рибництва, таких як індустріальне, озерне і пасовищне, займає провідне становище. У загальному обсязі виробництва товарної риби в прісноводної аквакультури, частка ставкового рибництва в даний час перевищує 63%.

У Тамбовської області налічується понад 900 ставків і водосховищ. Близько 90 ставків знаходиться в оренді у юридичних і фізичних, осіб, які використовують їх для рибництва відповідно до Водного кодексу РФ.

У 2015 році в Росію було завезено трохи більше 500 тис. Тонн рибної продукції, що більш ніж в 2 рази менше, ніж в 2014 році. В основному, рибу везуть з Китаю, Кореї, Нідерландів, а також з Японії і Білорусії.

У Всеросійської асоціації рибогосподарських підприємств не бачать нічого страшного в скороченні імпорту риби, так як це грає на руку вітчизняним компаніям.

Згідно з даними Тамбовстата, в Тамбовській області вироблено 11,9 тис. Тонн риби та рибопродуктів. На підставі рекомендованої Міністерством охорони здоров'я РФ норми споживання продуктів даного виду (24 кг. В рік на 1 особу), річний обсяг виробництва для самозабезпечення регіону повинен бути на рівні 25,2 тис. Тонн. Виходячи з цього, дефіцит виробництва риби і рибопродуктів в області становить 52,7%. Цей показник можна обчислити на підставі споживання основних продуктів харчування населенням Тамбовської області. Згідно з офіційно опублікованими даними Тамбовстата, споживання по групі риба і рибопродукти знаходиться на рівні 11,3 кг. в рік на 1 людину, що становить 47% від рекомендованої Міністерством охорони здоров'я РФ норми, таким чином дефіцит виробництва також знаходиться на рівні 53%.

Виходячи з аналізу тенденцій ринку, що склався, сегмент виробництва товарної риби має достатню ємністю. Планована до виробництва в СФГ продукція, користується хорошим попитом серед населення Ржаксінского району і Тамбовської області в цілому.

Докладна інформація про РОЗВЕДЕННІ РИБИ ЧИТАЙТЕ В РОЗДІЛІ РИБНИЦТВО І АКВАКУЛЬТУРА

СКАЧАТИ ПРИКЛАД БІЗНЕС-ПЛАНУ " РОЗВЕДЕННЯ ставкової риби "З розрахунку. (АВТОР ТАМБОВСКИЙ РІКЦ АПК)

СКАЧАТИ ПРИКЛАД БІЗНЕС-ПЛАНУ " рибництво "З розрахунку. (АВТОР ГБУ СО ІКС АПК Саратовської області)