У другому мікрорайоні Благовещенська запрацював оновлений РСЦ

  1. Матеріали по темі

У Центрі збільшили кількість вікон для відвідувачів і відкрили паспортний стіл

У Центрі збільшили кількість вікон для відвідувачів і відкрили паспортний стіл

- Жителям довколишніх будинків більше не доведеться їздити в центр міста в МФЦ за отриманням виписок та довідок, оформленням або зняттям з реєстрації за місцем проживання. Ці послуги можна буде отримати в РСЦ. Для зручності громадян паспортний стіл розташований в окремому приміщенні. А в сусідньому, як і раніше, можна оплатити житлові послуги, - коментує керівник ТОВ «Жив-Комфорт» Ігор Жигалин. - Всі послуги паспортного столу для громадян, чиї будинки обслуговує наша компанія, безкоштовні.

9

років працює КК «Жив-Комфорт» на ринку ЖКГ Благовещенська

Житловий фонд, який обслуговує компанія «Жив-Комфорт», розташований в мікрорайоні і центральній частині амурської столиці. Вік багатьох будинків - 30 років і старше.

- Щоб підтримувати фонд в нормальному стані, потрібні фінансові ресурси. Однак не всі мешканці вважають, що їхнього будинку необхідний поточний ремонт покрівель, інженерних мереж, під'їздів і т. Д. Близько 15 відсотків жителів за технічне обслуговування своїх будинків вважають за краще не платити. Причому люди пенсійного віку - сумлінні платники. Борги зазвичай збирають безробітні громадяни або ті, хто просто не вважає за потрібне оплачувати приходять квитанції, - зазначає Ігор Вадимович. - Загальний борг населення перед нашою компанією за технічне обслуговування житлових будинків становить зараз близько 20 млн рублів.

- Загальний борг населення перед нашою компанією за технічне обслуговування житлових будинків становить зараз близько 20 млн рублів

Всі послуги паспортного столу для громадян, чиї будинки обслуговує компанія «Жив-Комфорт», безкоштовні.

Раніше всі дані про заборгованість громадян за послуги компанії надавав МФЦ. Ці дані необхідні для того, щоб подавати позови до суду на боржників. Таких позовів КК подає до 50 щотижня.

145

багатоповерхових будинків загальною площею близько 700 тисяч квадратних метрів знаходяться на обслуговуванні ТОВ «Жив-Комфорт»

- Не приховую, що часом дані про боржників, які ми отримували від МФЦ, були неточними і неповними. Тепер роботу зі збору інформації про неплатників наші фахівці будуть виконувати самостійно, - пояснює керівник КК. - Протягом 2016 років через суд нам вдалося стягнути з боржників близько 10 млн. Рублів. Однак рівень заборгованості все одно залишається приблизно на одному рівні. А «розплачуватися» за легковажність сусідів доводиться сумлінним громадянам. Адже коли складається план робіт в будинку, розрахунки ведуться виходячи з того, що всі мешканці заплатили за послугу з обслуговування будинку. В результаті частина заходів доводиться відкладати. Буває і так, що нашій компанії доводиться виконувати ті чи інші роботи авансом, а потім стягувати борг з населення в рахунок вже наданих послуг.

У компанії сподіваються, що з відкриттям оновленого РСЦ питання з боржниками вдасться вирішувати більш оперативно.

На правах реклами


Матеріали по темі

Керуюча компанія: будинок з звалився балконом в Прогресі кілька разів обстежувався 15.04.2019, 21:54 Міністерство житлово-комунального господарства склало рейтинг амурських управляек 18.09.2018, 17:54 Скандальне ЖКГ: про скарги, нововведення і роботі керуючий компаній 16.09.2018, 9:09 Комунальні війни: амурські управляйкі в битві за будинки йдуть на підробку, фальсифікації і загрози 13.09.2018, 11:38 Сотня квартир в Білогірському районі позбудеться каналізації 02.07.2018, 17:14 У Тиндінского районі 14 селищ ризикують залишитися без керуючих компаній 11.05.2018, 8:17 Жителі Магдагачи просять позбавити їх від смороду 11.04.2018, 9:47 На що скаржимося: про проблеми опалювального сезону, перерахунку за послуги ЖКГ і листах в Instagram 11.04.2018, 7:00 У гарнізоні Возжаевка скупчилися гори сміття через військової «управляйкі» 06.09.2017, 12:16 Недобросовісні «управляйкі» повернули білогірці 10 мільйонів 27.06.2017, 18:35

показати ще