Наповнення дивана: пружинний блок або ППУ?

  1. Класичний пружинний блок Bonnel
  2. Незалежний блок пружин Pocket Spring
  3. Пінополіуретан високої щільності
  4. Так що ж вибрати: пружинний блок Боннель, блок на основі незалежних пружин Pocket Spring або ППУ?

Покупців часто цікавить питання: який диван краще вибрати - на пружинному блоці або на ППУ Покупців часто цікавить питання: який диван краще вибрати - на пружинному блоці або на ППУ? Спробуємо дати вичерпну відповідь на це питання.
Найголовніше в дивані - це основа і його наповнювачі. Основи можуть бути пружинні і безпружинні. Пружинні підстави також можна поділити на дві групи - на основі залежних і незалежних пружинних блоків. Відмінність залежних і незалежних пружин полягає в їх поведінці під навантаженням тіла людини.

Класичний пружинний блок Bonnel

У залежних пружинних блоках під назвою Bonnel пружини переплітаються між собою і скріплюються з рядом стоять пружинами за допомогою паралельно розташованих спіралей. Вся конструкція по периметру прикріплюється до окантовочной плоскою металевій рамці. В результаті при навантаженні на одну пружину, відразу приходять в дію сусідні пружини, тим самим розподіляючи навантаження і не даючи пружинам прогінаться до кінця. Такий пружинний блок використовується давно, він дуже надійний і практично вічний. Однак, найважливіше - це те, чим закривається цей пружинний блок. Найчастіше пружини закривають повстяним матом, цей мат не дає пружинам виступати з дивана, завдяки чому людина не відчуває їх. Але мат досить жорсткий, і сидіти на ньому було б некомфортно, тому в якості прошарку використовується ППУ (пінополіуретан), він і додає значну м'якість. Все це покривається меблевої тканиною, яка і приймає на себе зовнішнє навантаження, тому повинна мати достатню зносостійкість.

Незалежний блок пружин Pocket Spring

Незалежний пружинний блок - це сучасний блок на основі пружин, які пов'язані між собою. У ньому кожна пружина поміщена в окремий чохол з нетканого матеріалу, який з'єднаний з іншими в декількох місцях. У цьому пружинному блоці продавлюється тільки та пружина, на яку безпосередньо доводиться навантаження, сусідні ж пружини при цьому задіюються мінімально. Тому незалежні пружини більш індивідуально впливають на різні ділянки тіла людини, володіють ортопедичним ефектом, підвищеним комфортом і сприятливо впливають на хребет. При виготовленні дивана пружинний блок на основі незалежних пружин також покривається шаром вкривають його матеріалів.

Пінополіуретан високої щільності

У безпружинних підставах пружинні блоки зовсім не використовуються, тому в якості основи там представлені самі наповнювачі. У виробництві м'яких меблів в якості наповнювача найчастіше використовується пінополіуретан - сучасний пружний матеріал. Якісний ППУ швидко відновлює свою форму, легко витримує різні навантаження, має довгий термін служби.

Так що ж вибрати: пружинний блок Боннель, блок на основі незалежних пружин Pocket Spring або ППУ?

Це вирішувати Вам. Всі перераховані матеріали однаково надійні і якісні, якщо виготовлені добре. Слід відштовхуватися від ваших власних відчуттів: комусь подобається жорсткіше, кому-то м'якше. Кому то подобається, щоб диван, коли на нього сідаєш, «провалювався», а деяким хочеться, щоб він тримав форму.
Якщо диван передбачається використовувати переважно для сну, то доцільніше було б вибрати блок на основі незалежних пружин. Для покупців, що бажають заощадити, або, якщо диван буде використовуватися переважно як гостьовий варіант - можна зупинитися на підставі Боннель або ППУ.
Інтернет-магазин Centromebli пропонує Вам моделі диванів на підставах Боннель, ППУ, а також на блоці незалежних пружин Pocket Spring! Низькі ціни та великий вибір дозволять вам вибрати і купити зручну, красиву і якісну м'які меблі, яка подарує вашому будинку затишок і комфорт.

Ви можете купити м'які меблі в Дніпропетровську зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті.

Покупців часто цікавить питання: який диван краще вибрати - на пружинному блоці або на ППУ?
Так що ж вибрати: пружинний блок Боннель, блок на основі незалежних пружин Pocket Spring або ППУ?