У чому особливості пружинного блоку "Змійка": переваги та недоліки

  1. Недоліки такого пружинного блоку

Назва пружини походить від своєї згинається форми, що нагадує рух змії. Її застосовують як наповнювач для м'яких меблів з підвищеними ортопедичними якостями. Більшою мірою для стільців і диванів вітальні групи. Матеріал її виробництва це високовуглецева пружинний дріт різної товщини. Товщина в свою чергу, як і густота розміщення пружинного блоку змійки, визначається в залежності від призначення майбутньої меблів.

Основними параметрами, за якими можна визначити відповідну пружину для блоку змійки це:

  • Пам'ять. Цей параметр визначається поверненням в початкове положення пружини після її згину. Без подальшого фізичного впливу пружина повинна стати такою самою, як і була до його впливу;
  • Легкість. Меблі часто переносять, тому пружини для неї роблять з більш легких сплавів;
  • Критичне навантаження. Під час використання меблів бувають випадки, коли навантаження розподіляється нерівномірно по всій площі, наприклад, коли ми сидимо на краю стільця або дивана і в таких випадках матеріал пружини повинен бути готовий взяти на себе критичної ваги. Якщо пружина не здатна витримувати таке навантаження, то вона непридатна.

Незважаючи на те, що така пружина може застосовуватися до всіх видів м'яких меблів, найчастіше її використовують для наповнення меблів непостійного застосування, тобто в меншому ступені ліжка, на яких ми спимо щодня Незважаючи на те, що така пружина може застосовуватися до всіх видів м'яких меблів, найчастіше її використовують для наповнення меблів непостійного застосування, тобто в меншому ступені ліжка, на яких ми спимо щодня. Це не означає що дана пружина погана для сну, просто ортопедичний ефект від часто продаються матраців в Харкові з пружинним блоком "Боннель", вище. У плані установки і застосування пружини змійки дуже прості. Їх кріплять "всередину рами" або "на раму" на фіксовану відстань між кріпленнями. Сам зачіп має вигнуту форму і фіксується на каркасі для підвищення надійності. З урахуванням використання спеціального покриття, пружина не схильна до корозії.

Застосовуванийматеріал і форма дають такі переваги:

  • Витримує велику вагу. Люди з великим статурою можуть без побоювання купувати меблі з таким наповнювачем. Навіть при значних навантаженнях матеріал не змінить форму і свої якості;
  • Високий рівень природної вентиляції. Зберігаючи тепло тіла, пружинний блок допоможе йому дихати, знижуючи ризик роздратування в жарку погоду і благотворно впливаючи на загальне самопочуття;
  • Тривалий час експлуатації. Моделі, які використовують "змійку", служать 20 і більше років;
  • Доступна ціна. Незважаючи на те, що ціни різняться в залежності від виробника, їх середня вартість буде доступний для клієнта.

Недоліки такого пружинного блоку

Простота і дешевизна пружинного блоку змійки не має великим списком недоліків, а ті, які є, відносяться більше до незначних незручностей, ніж до повноцінної проблеми. Серед таких незручностей можна виділити погані амортизаційні властивості. Пружина просідає під вашим вагою і при спробі встати, ви занурюєтеся ще нижче в місцях упору. Така особливість не може стати причиною не купувати диван з цим наповнювачем, але для любителів жорсткої ліжка, можливо, буде трохи незручно спочатку використання.

Більш явним незручністю, але не для покупця, а для майстра, буде спроба інтегрувати таку пружину в розкладні меблі. Особливості форми і кріплення не сприяють у створенні подібних меблів. В іншому даний тип пружини прекрасно себе показує і зможе прослужити вам довгі роки. На нашому сайті ви легко зможете визначити тип наповнювача будь-якого кутового дивана , Розкладного дивана, ліжка, крісел і м'яких стільців за описом або фото.