За викрадення автомобіля посадять на 8 років

Так, депутат Антон Яценко пропонує посилити кримінальну відповідальність за незаконне заволодіння автотранспортом

Так, депутат Антон Яценко пропонує посилити кримінальну відповідальність за незаконне заволодіння автотранспортом. Відповідний законопроект №2076а від 21.05.2013 року зареєстрований в парламенті. Як зазначив депутат у пояснювальній записці, метою законопроекту є зменшення кількості викрадень шляхом посилення кримінальної відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом. Проектом передбачається внесення змін до розділу ХІ Кримінального кодексу України, а саме зміни в санкції статті 289 Кримінального кодексу України з метою посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом.

У законопроекті рекомендується за викрадення транспортного засобу карати штрафом від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від п'яти до восьми років (на даний момент сума штрафу становить від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів або позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років).

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або дії, поєднані з насильством, караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна (зараз такі дії караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років).

Де і коли частіше викрадаються авто?
5 порад, як захистити автомобіль від викрадення
Покарання за викрадення авто - тільки в'язниця, від 5 до 15 років

Угон транспорту, вчинений організованою групою або поєднаний із насильством, пропонується карати позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна (на сьогодні такі дії караються позбавленням волі від семи до дванадцяти років).

Яценко зазначає, інформує delo.ua , Що, згідно з офіційними даними МВС України, за станом на 20 листопада 2012 року зареєстроване 4,2 тис. Випадків незаконного заволодіння транспортними засобами. Тільки в Києві було скоєно 549 викрадень. У 2012 році було розкрито 3,2 тис. Злочинів (справи, по яких закінчено розслідуванням). Народний обранець зазначає, що дані показники свідчать про те, що теперішня система покарання не є дієвою і вимагає змін.

Народний обранець зазначає, що дані показники свідчать про те, що теперішня система покарання не є дієвою і вимагає змін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Де і коли частіше викрадаються авто?